آموزش ردیابی گوشی گمشده همیاب ۲۴

بهترین روش های ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده

هنگامی که تلفن همراه یا رایانه لوحی شما گم یا دزدیده می شود ، اولین سوالی که احتمالاً به ذهن شما خطور می کند نحوه ردیابی تلفن سرقتی است. برای ردیابی تلفن دزدیده شده یا گمشده چه باید کرد؟ راه های ردیابی تلفن چیست؟ کدام روش ردیابی تلفن بهتر و سریعتر کار می کند؟

مهمترین نکته هنگام سرقت تلفن یا گم شدن آن داشتن آگاهی است و این آگاهی است که در صورت تصادف به شما کمک می کند و به شما کمک می کند تا تصمیمات بهتری بگیرید.

در این مقاله ، ما تمام روش های ردیابی تلفن را ذکر کرده ایم که می تواند در صورت سرقت یا گم شدن تلفن کمک کند. هر یک از این روش ها بسته به شرایط می تواند تأثیر مثبتی بر شما بگذارد.

نکته مهم در همه این روش ها این است که در صورت استفاده از روشی ، می توانید مشخصات دستگاه را برای جلوگیری از سو abuse استفاده و وقایع بعدی در سیستم ملی همیاب ۲۴ ثبت کنید. با ثبت نام در این سیستم ، علاوه بر فعال سازی ردیابی تلفن خود ، در اپراتورهای ارتباط از راه دور ، با اطلاع رسانی دولت به اصناف در سراسر کشور ، ایستگاه های پلیس و بازرسی های مرزی مانع فروش و خروج دستگاه شما از مرزها و کالاهای کشور می شوند. شما در میان کالاهای یافت شده در سراسر کشور و کلانتری ها جستجو و پیدا خواهید شد

ردیابی گوشی اندروید

رایج ترین راه برای ردیابی تلفن اندرویدی ردیابی تلفن اندرویدی از طریق Gmail است. بنابراین ، شما باید شرایط را از قبل پیش بینی کنید. این شرایط عبارتند از: فعال کردن Gmail در تلفن Android ، فعال کردن دسترسی به اینترنت و فعال کردن موقعیت مکانی تلفن. اکنون ، برای آموزش کامل این روش ، مقاله ردیابی تلفن خود از طریق Gmailردیابی تلفن خود از طریق Gmail را بخوانید. اگر می خواهید در مورد ردیابی تلفن های سامسونگ اطلاعات بیشتری کسب کنید ، حدود ۴ روش ردیابی تلفن سامسونگ را بخوانید.

ردیابی گوشی اپل

برای ردیابی آیفون ، می توانید از ویژگی مهمی که این پلتفرم فراهم کرده استفاده کنید. با Find My iPhone ، این بدان معنی است که “iPhone من را پیدا کنید!” شما می توانید iPhone خود را ردیابی کنید. علاوه بر این ویژگی ، اگر تلفن شما هنوز به اینترنت متصل است ، می توانید برای جلوگیری از سو mis استفاده احتمالی از راه دور ، به تلفن خود پیام دهید یا اطلاعات خود را حذف کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش ، راهنمای ردیابی کامل آیفونردیابی کامل آیفون را مطالعه کنید.

ردیابی گوشی خاموش

ممکن است شما یکی از مالباختگان تلفن های هوشمند باشید که اخیراً توسط سارقان به سرقت رفته است و احتمالاً از خود پرسیده اید که آیا ردیابی تلفن خاموش شده به دلیل خاموش بودن سارقان پس از سرقت ، امکان پذیر است؟ برای دریافت پاسخ به این س ،ال ، بخوانید آیا ردیابی تلفن و سیم کارت خاموش امکان پذیر است.

روش های ردیابی گوشی از طریق IMEI:

روش های زیر از شماره تلفن های IMEI برای ردیابی استفاده می کنند:

۱- ردیابی تلفن همراه اول
برای ردیابی تلفن گمشده یا سرقت شده خود از طریق اپراتور همراه اول ، می توانید از خدمات ارائه شده توسط این اپراتور برای این منظور استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس ، ابتدا باید سیم کارت فعال را در تلفن خود ذخیره کنید. سپس با استفاده از یکی از روش های زیر شماره IMEI تلفن را از طریق خطوط همراه اول در جعبه تلفن ارسال کنید و سرویس ردیابی را در تلفن همراه اول فعال کنید.

با شماره گیری کد # شماره سریال * ۲۱۴۱ * ۱۱۱ * شماره IMEI را به تلفن ارسال کنید
از طریق سامانه پیامکی جامع سرویس همراه اول ، ارسال ۲۱۴۱ به ۱۱۱
سیستم ردیابی تلفن همراه در ۱۰ روز اول پس از دریافت شماره سریال ، تلفن گمشده را جستجو می کند و در نهایت نتیجه را به مشترک اطلاع می دهد. در صورت عدم موفقیت ، مشترک باید تلفن خود را دوباره امتحان کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید مقاله ردیابی تلفن مسروقه برای مشترکین همراه اول را مطالعه کنید.

آموزش ردیابی گوشی گمشده همیاب 24

۲- ردیابی تلفن ایرانسل
ایرانسل یک سامانه پیامکی ۶۱۰۱ پوند * برای ردیابی تلفن های گمشده / سرقت شده در اختیار مشترکان قرار داده است.
برای ردیابی تلفن گمشده / دزدیده شده خود از طریق این سیستم ، باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱- ابتدا از اپراتور خود بخواهید سیم کارت فعال تلفن گمشده یا دزدیده شده را مسدود یا ذخیره کند.

۲-۵ روز پس از مسدود شدن خط ، از خط ایرانسل کد # ۶۱۰۱ * را شماره گیری کنید. نتیجه پیگیری ۴۸ ساعت دیگر برای شما ارسال می شود.

۳- در صورت مثبت بودن نتیجه پیگیری ، می توانید مراحل دیگر را از طریق مراجع قانونی دنبال کنید و در صورت منفی بودن نتیجه پیگیری ، باید حداقل ۵ روز پس از دریافت اولین پیامک ، درخواست پیگیری خود را مجدداً ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید نحوه ردیابی تلفن مسروقه از اپراتور ایرانسل را مطالعه کنید.

۳- ردیابی تلفنی رایتل
برای ردیابی تلفن دزدیده شده یا گمشده از طریق Rytl مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- برای جلوگیری از سوuse استفاده احتمالی ، ابتدا سیم کارت را قفل کنید.
۲- به شماره IMEI دستگاه خود در ۶۱۰۱ پیامک کنید.

۳- پس از ثبت موفقیت آمیز شماره سریال ، از شما خواسته می شود اگر در هنگام ناپدید شدن دستگاه از سیم کارت رایتل استفاده کرده اید ، شماره را ارسال کنید ، در غیر این صورت شماره ۰ را ارسال کنید.

۴- سپس باید یکی از دوره های زمانی زیر را برای ردیابی دستگاه خود انتخاب کنید:

شماره ۱: از ۱۰ روز گذشته تا ابتدای روز جاری (هزینه ۱۰۰۰ ریال)
شماره ۲: از ابتدای امروز تا ۱۰ روز آینده (هزینه ۱۰،۰۰۰ ریال)
شماره ۳: از ۱۰ روز گذشته تا ۱۰ روز آینده (هزینه ۱۱۰۰۰ ریال)

توجه: با ارسال شماره ۱ ، نتیجه پیگیری پس از ۲۴ ساعت برای شما ارسال می شود. اگر شماره ۲ یا ۳ را انتخاب کنید ، هنگامی که نتیجه ردیابی مثبت است به شما اطلاع داده می شود و در صورت منفی ، پاسخ پس از ۱۰ روز اعلام می شود.

۵- پس از کسر هزینه ها ، درخواست پیگیری شما در سیستم ثبت می شود.

۴- ردیابی گوشی سرقتی در سامانه کشوری همیاب ۲۴

سامانه همیاب ۲۴ با پشتیبانی جانشین اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری و با همکاری اصناف و کلانتری های سراسر کشور بستر مناسبی را برای تسهیل و تسریع در روند پیگیری فراهم کرده است.

اگر تلفن شما گم شده یا به تازگی به سرقت رفته است ، در یافتن ۲۴ مورد دیگر دریغ نکنید. این سیستم با همکاری اپراتورها ، دادگاه ها ، کلانتری ها و اصناف موبایل و رایانه در سراسر کشور ، تلفن گمشده یا سرقت شده شما را به سرعت و به طور قانونی ردیابی می کند.

برای فعال سازی روند ردیابی تلفن ، شماره IMEI تلفن را در سیستم ملی همیاب ۲۴ ثبت کنید تا ردیابی تلفن گمشده یا سرقت شده شما فعال شود. بنابراین علاوه بر ردیابی تلفن شما در اپراتورهای مخابراتی ، با اطلاع رسانی به ایالت ، از خروج از خرید و فروش تلفن از مرزهای کشور جلوگیری می شود. به او اطلاع داده خواهد شد. برای اطلاع از روند ردیابی در سیستم همیاب ۲۴ ، چگونه می توان تلفن دزدیده شده یا گمشده را با همیاب ۲۴ ردیابی کرد؟ خواندن.

یکی دیگر از ویژگی های Hamyab 24 امکان درخواست رجیستری گوشی و سرقت گوشی است. هنگام خرید یک محصول دیجیتالی ، فقط با یک پرسش نه تنها می توانید از سرقت گوشی مطلع شوید ، بلکه از ثبت آن اطمینان حاصل کنید و سهواً مرتکب جرم خرید تلفن مسروقه نشده اید.

منبع:
https://hamyab24.ir/blog/best-phone-tracking-methods/

درباره‌ی holoo1

blank

حتما ببینید

گیفت کارت گوگل پلی رایگان

گیفت کارت گوگل پلی رایگان

۷ راه برای به دست آوردن اعتبار رایگان گوگل پلی همانطور که می دانید فروشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *