سایر

آباژور تحولی بزرگ در درآمد من ایجاد کرد

در حال حاضر میزان درآمد و دخل و خرج مردم با هم جور در نمی آید و به همین دلیل بسیاری از افراد هم زمان چندین شغل را باهم انجام می دهند و به دلیل نداشتن تمرکز کافی با شکست مواجه می شوند. اما من تصمیم گرفتم کسب و کارم را در یک حوزه یعنی آباژور شروع کنم و تمام تمرکز و وقتم را صرف پیشرفت آن کنم و سرانجام با آباژور به یک فرد میلیاردر تبدیل شدم.

آباژور ایکیا

جنس آباژور ایکیا بسیار مهم است. این قسمت همواره در معرض تابش نور شدید و گرم لامپ است و باید از آباژوری با مصالح مناسب استفاده شود که در طول زمان کیفیت خود را از دست ندهد.

اگر برای پذیرایی یا آشپزخانه و کلاً هر فضای دیگر قصد دارید آباژور تهیه کنید، نباید هماهنگی آن را هم با سایر ابزار نورپردازی و هم پایه و میز زیر آن، فراموش کنید. مثلاً می‌توانید از آباژورهای خمیده در میز ناهارخوری، آباژور رومیزی در اتاق‌خواب و آباژور پایه بلند در سالن استفاده کنید. آباژور باید در حدود دوسوم ارتفاع پایه آن باشد. برای اندازه مناسب لامپ، باید پایه لامپ خود را در نظر بگیرید و در دو ضرب کنید. پهن‌ترین قسمت آباژور شما باید اقلا 0.5 اینچ پهن‌تر از گسترده‌‌ترین قسمت‌های پایه آن در هر دو طرف باشد. با محاسبه این موارد شما می‌توانید یک لامپ مناسب برای آباژور خود انتخاب کنید.

آباژور ایکیا

آباژور کلاسیک

آباژور يكي از منابع نور و روشنايي است كه گاهي به عنوان چراغ خواب نيز از آن استفاده مي‌شود، برخي از آباژور کلاسیک مناسب چراغ خواب و برخي با نور بيشتر و ظاهر دكوري خود مناسب تزيين سالن هستند. چراغ خواب‌ها نيز انواع مختلف دارند و برخي مانند آباژورها داراي شيد يا كلاهك هستند و برخي انواع آن رويه كلاه مانند آباژور را نداشته و تنها چراغي كوچك مناسب زمان خواب هستند. آباژورها داراي طراحي ويژه و زيبا هستند و اغلب كاربرد تزئيني نيز دارند ولي چراغ خواب كاربردي است.چراغ خواب لزوما داراي كلاهك نيست ولي آباژور داراي كلاهك يا شيدي به شكل ذوزنقه يا استوانه است.چراغ خواب‌ها اغلب روميزي يا ديواري هستند ولي آباژور مي‌تواند ديواري، روميزي، ‌پايه‌دار يا سقفي باشد.نور چراغ خواب ملايم است ولي آباژور مي

ادامه مطلب  فروش چاقو شکاری همه کاره کلمبیا

‌تواند نور بيشتري داشته باشد و منبع نور سالن نيز باشد.

آباژور کلاسیک

آباژور چوبی

آباژور وسيله دكوري و زيبايي است كه نوري ملايم دارد. آباژور چوبی از يك كلاهك كه به آن شيد نيز مي‌گويند، لامپ، حباب، سيم و اتصالات برق تشكيل شده و در برخي از انواع آن پايه كوتاه يا بلندي نيز دارد. سبك طراحي آباژور نيز مي‌تواند مدرن يا كلاسيك باشد. اين وسيله روشنايي لوكس در اتاق خواب يا سالن مورد استفاده قرار مي‌گيرد و از جنس‌هاي مختلفي از جمله رزين، چوب، كريستال، برنز، شيشه، سنگ، استيل، سراميك، فلز و پلي‌استر ساخته مي‌ شود.

آباژور چوبی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا