برای رسیدن به ثروت، تردیدهایم را کنار گذاشتم

برای رسیدن به ثروت، تردیدهایم را کنار گذاشتم

همیشه فکر می کردم باید در زندگی من یک معجزه در زندگی من اتفاق بیفتد و من را به موفقیت و کامیابی برساند اما سرانجام این را فهمیدم که تا خودم حرکت نکنم و قدم اول را برندارم هیچ معجزه ای اتفاق نمی افتد. اینگونه بود به شروع کردم و اولین قدم را در برداشتم و کارم را در حوزه انواع عینک آغاز کردم.

عینک آفتابی

تولیدکنندگان عینک آفتابی آن را با لنزهای مختلف ارائه می دهند که هر کدام از آنها دارای ویژگیهای خاص می باشند. عدسکهای شیشه ای نسبتاً ضخیم وضوح نوری بالایی را ارائه می دهند.

هنگام خرید و انتخاب عینک دودی باید توجه کرد عینکهای رنگی متمایل به سبز و قهوه ای به علت مختل کردن طیف رنگ، مضر هستند.

البته برای افرادی که می‌خواهند به مدت طولانی رانندگی کنند، توصیه می‌شود از عینک های قهوه ای استفاده کنند، چرا که این عینکها نور آبی آسمان را کاهش و حدت بینایی را افزایش می‌دهند، لذا برای مصارف روزمره توصیه به استفاده از این رنگ برای عینک دودی نمی‌شود.

عینک آفتابی

عینک آفتابی اسپرت

یکی از انواع عینک آفتابی اسپرت عینک فتوکرومیک است . این  عینکها را مشاهده کرده اید که اگردر افتاب بمانند، مثل عینک دودی رفتار میکنند و تیره و تاریک می شوند و همین که از زاویه نور افتاب به دور می شوند عینک شفافیت و وضوح خودش را بدست می اورد این قابلیت و عملکرد را فتوکرومیک می گویند.
عینک آفتابی اسپرت

عینک آفتابی پلاریزه

اغلب عینک آفتابی پلاریزه در کنار سواحل استفاده بیشتری دارند زیرا بازتاب نور خورشید از آب را کاهش می دهند و  طراحی لنز این عینکها به صورتی است که باعث می شود که عمق آب را بهتر بتوان دید.

ادامه مطلب  خرید توت خشک حبه ای

توصیه می شود که افرادی که برای ماهیگیری و قایقرانی می روند به جهت دسترسی به دید بهتر از این نوع عینکها استفاده کنند. همواره توصیه پزشکان برای افرادی که دارای حساسیت به نور هستند و یا عمل جراحی آب مروارید انجام داده اند بکارگیری این مدل از عینکها می باشد.

این عینکها سبب محافظت از چشم در برابر اشعه آفتاب در فصول گرم سال به ویژه تابستان همواره با استقبال زیادی مواجه می شوند. البته این محصولات علاوه بر محافظت از چشم در برابر نور آفتاب به دلیل زیبایی و جلوه خاصی که به استایل کلی افراد می بخشند مورد توجه قرار گرفته اند.

 

عینک آفتابی پلاریزه

 

 

 

 

 

 

 

 

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

با شرکت در یک همایش انگیزه ثروت آفرینی را به دست آوردم

با شرکت در یک همایش انگیزه ثروت آفرینی را به دست آوردم

زمانی ‌که در یک همایش مربوط به کسب ‌و کارهای موفق شرکت کرده بودم در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *