سایر

 بعد از تمام شدن دانشگاهم خیلی ساده با زعفران به درآمد میلیاردی رسیدم

بعد از اینکه از دانشگاه با رشته حقوق فارغ و التحصیل شدم با کمبود اشتغال در این زمینه مواجه شدم بعد از گذشت مدت زمانی به صورت خیلی اتفاقی به واسطه یکی از دوستانم با حوزه زعفران آشنا شدم.کم کم فهمیدم که این محصول چه دنیای گسترده و پر رونقی دارد به خصوص در ایران انواع و اقسام گوناگون زعفران و مشتقات آن یافت میشود.حال میخواهم شما را با جند نمونه از این محصول درآمد زا آشنا کنم.
زعفران سرگل
در واقع زعفران سرگل اصل از پیاز زعفران به دست می آید که دارای پوشالی قهوه ای رنگ بوده و از آن در برابر عوامل خارجی حفاظت می کند. زعفران دارای ترکیباتی فوق العاده بوده و کیفیت آن معمولا با استفاده از تجهیزات پیشرفته ارزیابی می شود در حقیقت زعفران دارای مدل های مختلفی نیز بوده که هر کدام در هنگام برداشت کیفیت گل زعفران و آب و هوایی که در آن رشد کرده بسیار متفاوت هستند. برگ زعفران معمولا دارای ارتفاعی تا نهایت 4 سانتی متر بوده و در مدل هایی که برگ های نوک تیز دارد رنگ روی آن تیره و زیر آن روشن تر است.

زعفران سرگل

زعفران قائنات

یکی از با کیفیت ترین و بهترین نوع زعفران موجود در کشور زعفران قائنات می باشد که مراکز فروش معتبر در این شهر این محصول با کیفیت و مرغوب را در بسته بندیهای مختلف در بازار ه فروش می رسانند.
مدلهای مختلفی از زعفران در بازار موجود می باشد که این مدلها شامل زعفران دسته یا دخترپیچ، زعفران سرگل، سفدی زعفران، گل زعفران و ریشه زعفران می شود که ارزش هرکدام با یکدیگر متفاوت است. در دنیای امروز زعفران به عنوان یک گیاه پرکاربرد و پر خواص می باشد که در انواع موارد مختلف مصرف دارد و به سراسر جهان صادر می شود.

ادامه مطلب  رازهای کسب سریع ثروت و کامیابی در مدیریت بازاریابی

زعفران قائنات

زعفران مصطفوی
یکی از پر فروش ترین زعفرانها مربوط به برند مصطفوی می باشد، زیرا این محصولات علاوه بر کیفیت بسیار خوب و عالی که دارند از قیمتهای مناسبی برخوردار بوده اند تا همه افراد توان خرید آنها را برای مصارف شخصی خود داشته باشند.همانطور که می دانید زعفران مصطفوی دارای خواص بسیار زیادی می باشد و همه افراد تقریبا از نشاط آور بودن آن آگاهی کافی دارند، زیرا این محصول در بدن باعث تولید هورمون سروتونین می شود که باعث ایجاد سرخوشی و شادابی می شود و یکی از آنزیمهای ضد افسردگی در بدن محسوب می شود.

زعفران مصطفوی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا