سایر

بیشتر میلیاردر ها چه شغلی دارند

برای تبدیل شدن به یک انسان میلیاردر تصمیم گرفتم در حوزه خوراکی از قبیل حریره سنجد فعالیت خود را آغاز کنم. برای این کار با تمامی تاجرهای این حوزه مشورت انجام دادم و گفت و گو کردم تا نتیجه مطلوبی از این شغل به دست آورم.

حریره سنجد

حریره سنجد و مصرف سویق سنجد یکی از بهترین راه های قطع اسهال در کودکان و به ویژه در نوزادان می باشد. در این مقاله اطلاعات مفیدی در مورد حریره سنجد و روشهای تهیه آن به شما خواهیم داد، اگر نوزادی در منزل دارید این مطالب قطعا به کارتان خواهد آمد با ما همراه باشید. ممکن است شما نوزادی در منزل داشته باشید که دچار اسهال شده باشد و قبل از مراجعه به پزشک می خواهید از درمانهای خانگی برای از بین بردن اسهال استفاده کنید.

حریره سنجد

حلیم بادمجان

دستورات غذایی برای تهیه حلیم بادمجان خیلی متنوع هستند اما هرکدام نتایج بی نظیری را به وجود می آورند، در سنتی ترین روش از لوبیا سفید و برنج استفاده می کنند و سایر ادویه های طعم دهنده را هم به کار می برند، پس با انتخاب مواد سالم طبیعی حتما غذاها سالم تر می شوند و آن ها را به صورت بسته بندی شده و با کیفیتی بالا خریداری می کنند. حبوبات مغذی را از سنگ ها جدا نمایید و در آب خنک بگذارید و در این حالت از نمک هم استفاده کنید چون این افزودنی مانع از تغییر رنگ محصولات می شود، پیش از فرآیند آشپزی حتما این دانه های مغذی و پرخاصیت را آبکشی کنید تا شوری آن ها به طور کامل از بین برود، توجه نمایید که این محصولات مصرفی اصلا لکه دار نباشند و نیز بوی ماندگی ندهند.

ادامه مطلب  خواص شیره انگور طبیعی برای کم خونی

حلیم بادمجان

حلیم دارچین

پخت حلیم دارچین مجلسی برای مهمانی ها و صبحانه بیشتر رواج دارد. حلیم یک غذای مقوی برای تقویت قوای جسمانی است که در پخت آن گندم و گوشت استفاده می شود که برای اینکه طبیعت گرم داشته باشند از دارچین استفاده می گردد. دارچین از خانواده ادویجات است که در غذا ریخته می شود. در درمان سنتی از دارچین به عنوان دارو استفاده می شود. درخت دارچین ابتدا در هندوستان و چین زیر کشت رفت. درخت دارچین تا ارتفاع 5تا7 متری رشد می کند که دارای بوی خوبی است. در گذشته از دارچین برای درمان سرفه و گلو درد استفاده می شد. تاثیر دارچین و کمک به درمان بیماری ها در تب پزشکی نیز ثابت شده اند. از قدیم های دور در آسیا از دارچین برای رفع بیماری های بدن انسان مشود. و برخلاف تصور ادویه دارچین از پوست درخت آن تولید می شود.

حلیم دارچین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا