سایر

تحولاتی که به وسیله سیستم آبیاری در زندگی ام انجام شد

پدرم در زمینه سیستم آبیاری مششغول به فعالیت بود که از  این رو من نیز تصمیم گرفتم همین حوزه را در بستر اینترنت ادامه دهم و در مدت کوتاهی فروش بالایی برای من از طریق سیستم آبیاری حاصل گردید.

سیستم آبیاری بارانی سنترپیوت

قیمت سیستم آبیاری بارانی سنتر پیوت در چند روز گذشته تغییر پیدا کرد که در ادامه خواهیم  خواند، برای این که بتوان طول عمر و میزان عملکرد سیستم های آبیاری نوین را افزایش داد.

باید تجهیزاتی که کیفیت بالایی دارند، اتصالات محکم، شیر آلات با دوام و غیره استفاده کرد و محصولاتی که ما در شرکت عرضه و تهیه می کنیم، از استانداردهای بین المللی پیروی می کنند.

ما مرغوبترین مواد اولیه و دستگاه های مدرن دنیا را در جهت تولید تجهیزات آبیاری در اختیار داریم و متخصصین فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

فقط کافی است تا مواردی مانند مساحت زمین کشاورزی و نوع محصول و نوع خاک را در اختیار مشاوران ما قرار دهید و مطمئن شوید تا بهترین سیستم برای آبیاری را به شما پیشنهاد خواهند داد.

هم چنین می توانید لوازم و تجهیزات سیستم آبیاری خود را به صورت اینترنتی با مناسبترین قیمت از شرکت ما خریده و ثبت سفارش کنید.

با خیال راحت سیستم آبیاری را برای زمینهای کشاورزی خود نصب و راه اندازی نمایید.

سیستم آبیاری بارانی سنترپیوت

سیستم آبیاری تحت فشار مدرن

قیمت سیستم آبیاری تحت فشار مدرن جزو مناسب ترین کالا به شمار می آید، آبیاری قطره‌ ای نوعی از انواع کاربردی سیستم آبیاری تحت فشار است که آب در آن با فشاری بیش‌ از ۱ اتمسفر در درون لوله ‌های انتقال جریان می ‌یابد.

ادامه مطلب  راه رسیدن به ثروت را در پیاز یافتم

سپس آب به ‌صورت قطره قطره و یا به ‌صورت اسپری بر روی زمین کشاورزی می ‌ریزد و خاک منطقه را به‌ صورت موضعی مرطوب نگه می ‌دارد.

با توجه به این‌ که چه میزان دبی آبی در هر ساعت از نازلهای موجود در سیستم آبیاری خارج گردد، انواع مختلف سیستم آبیاری قطره ‌ای به وجود می ‌آید.

در میان تمامی انواع سیستمهای آبیاری قطره ‌ای، روش آبیاری بابلر بیشترین میزان آب را در هر ساعت از مجرایی نازلهای خود عبور می‌ دهد.

با استفاده از این قابلیت ویژه و فوق ‌العاده است که می‌ توان در سایر هزینه ‌های مربوط به تأمین انرژی، مانند انرژی برق صرفه جویی نمود.

از آن‌ جایی ‌که پمپ در این روش از آبیاری برای بازه کوتاه ‌تری شروع به کار کردن می‌ کند، بنابراین می ‌توان به ‌طور چشمگیری در مصرف برق صرفه ‌جویی نمود.

روش آبیاری بابلر نوعی از روش آبیاری تحت فشار است که در آن گسیلنده ‌های بابلر بر روی یک پایه نگه ‌دارنده قرار گرفته و به بال آبیاری یا لوله ‌های فرعی وصل می ‌شود.

در این روش آب در این روش از آبیاری به ‌صورت حباب به دور پایه نگه دارنده می ‌ریزد و چیزی شبیه به حباب یا چتر ایجاد می‌ کند.

سیستم آبیاری تحت فشار مدرن

سیستم آبیاری قطره ای گلدان

قیمت سیستم آبیاری قطره ای گلدان در بازار امروز بسیار مناسب است، می توانید با متخصصان و مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید و از یک جلسه مشاوره رایگان آنها بهره مند شوید.

در صورتی که اطلاعاتی از قبیل مساحت زمین کشاورزی، نوع محصول کاشته شده، میزان زهکشی خاک، جنس خاک، بارش سالانه، درجه شیب زمین و غیره را در اختیار مشاوران ما قرار دهید.

ادامه مطلب  اینگونه برنامه ریزی کردم تا به موفقیت رسیدم

در صورتی که بخواهید از شرکت ما ثبت سفارش کرده و خرید خود را به نحو اینترنتی انجام دهید، هم می توانید در زمان و هزینه حمل و نقل صرفه جویی نمایید.

هم هزینه کمتری برای خرید تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای راه اندازی سیستم آبیاری تحت فشار خود بپردازید

تجهیزات و لوازم مورد نیاز شما را به طور مستقیم از تولید کننده اصلی تامین می کنیم دست مصرف کننده می رسانید، بنابراین، هزینه ها به طور چشمگیری کاهش می یابند.

سیستم آبیاری قطره ای گلدان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا