سایر

خرید سیم افشان تک غرب

بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که سیم پیام افشان تک غرب و سیم مفتول آبکاری از چند صد سیم نازک مسی تشکیل شده است.

این مدل از سیمها دارای سایزهای متنوعی می باشند که قطرهای مختلفی را دارند از جهتی به دلیل داشتن رشته های نازک سیم مسی باعث شده تا آنها از انعطاف خوبی برخوردار باشند.

خرید سیم افشان تک غرب

بیشتر ساختمان سازها جهت این که برق را به خوبی به تمام واحدها برسانند از این مدل از سیمها استفاده می کنند که بسیار کارآمد و کاربردی می باشد جالب است بدانید که سیمها بر اساس عایق بندی و جنسی که دارا می باشند بر اساس حروفی دسته بندی و نام گذاری می شوند که در ادامه مقاله مجموعه آراد برندینگ به آنها خواهیم پرداخت.

حروف f نشان دهنده میزان نرمی این سیم ها می باشد، حروف a به این معنی است که برای داخل لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد همچنین حروف M نشان دهنده این است که سیم تا چه میزان در برابر رطوبت و آب دارای مقاومت می باشد.

برخی از این سیمها به صورت نیمه افشان می باشند که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و می توان از آن به عنوان مفتول هم استفاده داشت.

اگر سیمها از مقاومت هادی برخوردار باشن از دوام بالایی هم برخوردار هستند همچنین باید درصد مسی که برای این سیمها به کار می رود باید 90 درصد به بالا باشد تا دارای مرغوبیت خوبی باشد.

این مدل از سیمها معمولا در شرایط دمایی مقاومت خوبی را داند و می توانند گرما را تا حد زیادی تحمل کنند.

ادامه مطلب  با اولیت بندی مهمان دائمی دنیای ثروت شوید

می توانید برای تشخیص کیفیت این مدل، کمی از سیم افشان را به مدت یک ساعت در یک ظرف فلزی در دمای 150 درجه قرار دهید و بعد از این مدت گفته شده آن را خارج کنید و اگر دچار تغیر شکل و ترک خوردگی نشده باشد نشان دهنده این است که سیم شما به صورت استانداردی تولید شده است.

خرید سیم افشان

لازم است بدانید که این مدل از سیم افشان و سیم مفتول ضخیم برای محیطهای خشک بیشترین کاربرد را دارد و برای روی دیوارهای گچی نیز مناسب و مورد استفاده می باشد، بهتر است سیمهایی را تهیه کنید که طبق استانداردهای لازم تولید شده باشد و دارای کیفیت بالای باشند چرا که نوع غیر استاندارد این محصول می تواند هنگام استفاده خطراتی را به همراه داشته باشد.

خرید سیم افشان

زمانی که قصد خرید سیم افشان را دارید توجه داشته باشید که روکش این مدل از سیمهای استاندارد از ضخامت مناسبی برخوردار باشند که این کار را می توانید با وسیله سیم لخت کن و میکرو متر سطح آن را مورد سنجش و بررسی قرار دهید.

نکته دیگری که باید انجام دهید می توانید قسمت انتهایی سیم را جدا کنید و اگر رشته ها از درخشندگی خوبی برخوردار باشد یعنی سیم شما دارای کیفیت است و اگر تیره و سیه بود نشان دهنده نا مرغوب بودن محصول شما می باشد.

هر چه رشته های مسی بیشتری در سیمها به کار رفته باشد کیفیت و کارای محصول هم به طبع بالا می رود و هر چه کمتر باشد نسبت کیفیت آن هم کاهش پیدا می کند.

ادامه مطلب  با شرکت در یک همایش انگیزه ثروت آفرینی را به دست آوردم

سیم افشان تک غرب

دلایل بسیار زیادی می تواند در قیمت سیم افشان تک غرب و سیم مفتول جویبار تاثیر گذار باشد به گونه ای که برندهای تولید شده این محصول بسیار زیاد بوده و همین امر باعث شده که هر کدام دارای قیمتهای متنوعی باشند، سایز و قطر این سیمها یکی دیگر از دلایل تعیین قیمت می باشد از این رو هر فردی بسته به نیاز و بودجه ای که دارد می تواند این نوع را تهیه کند، اگر قصد دارید که هزینه کمتری را برای این مدل از سیمها پرداخت کنید می توانید آن را به صورت عمده و یا از مراکز تولید تهیه داشته باشید.

سیم افشان تک غرب

این مدل از سیمها یعنی سیم افشان تک غرب دارای ولتاژهای متنعی هستند که هر کدام دارای کارایی خودشان می باشد به طوری که سیم ولتاژ 500/300 بیشتر برای لولهای خرطومی و دیوارهای گچی مورد استفاده قرار می گیرد و ولتاژ 750/450 برای لوازم برقی و سیستمهای روشن کننده مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل از سینها به دلیل این که از انعطاف بالایی برخوردار است باعث شده تا افراد زیادی از طرفدارهای این محصول باشند و آن را مورد استفاده قرار دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا