لوازم ورزشی

خرید کیسه بوکس سنگین ارزان 30 مدل با قیمت

کیس بوکس سنگین چی بخرم؟ قیمت کیسه بوکس ارزان چقدر است؟ خرید و استفاده از کیسه بوکس به افزایش قدرت و سرعت ضربات ورزشکاران کمک می کند. با این حال، یک کیسه بوکس نمی تواند جایگزین رقابت شما شود.

این نوع ورزش برای انواع بدن مناسب است و می تواند به هر قسمتی از بدن حرکت کند.

اما به شما کمک می کند تا نقاط ضعف تمرین خود را اصلاح کنید و سپس قدرت و سرعت واکنش خود را افزایش دهید.

می توانید چند کیسه بوکس را به دیوار ببندید و فقط از آنها برای تقویت قدرت و سرعت عضلات خود استفاده کنید. برخی از کیسه های بوکس دیگر مانند حریفی هستند که در یک میدان مسابقه با آنها روبرو خواهید شد.

خرید کیسه بوکس مناسب نقش زیادی در موفقیت یا شکست شما در هنرهای رزمی دارد. برای مثال، برتری در ورزشی مانند بوکس مستلزم این است که دائماً با حریف تمرینی فرضی مبارزه کنید. یک آدمک بوکس ایستاده ممکن است مناسب ترین گزینه برای تمرین هنرهای رزمی شما باشد.

قیمت کیسه بوکس پایه دار

خرید کیسه بوکس بدون آگاهی می تواند هزینه و زمان زیادی برای شما داشته باشد. در این بین باید دوباره به فکر خرید بهترین کیسه بوکس باشید.

کیسه های بوکس رزمی به دو دسته کلی ساده و حرفه ای تقسیم می شوند که نوع حرفه ای آن برای افزایش سرعت حرکات دست و پا مناسب است.

انواع کیسه بوکس

وزن، اندازه و شکل کیسه بوکس از جمله عواملی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. جدای از این عوامل، آشنایی با انواع کیسه بوکس و آگاهی از تاثیرگذاری هر کدام ضروری است.

کیسه بوکس سنگین آویزان

وزن کیسه های بوکس آویزان زیاد است. می توانید این کیسه بوکس را از سقف آویزان کنید و هنرهای رزمی و مهارت های رزمی ترکیبی خود را بهبود ببخشید.

به طور معمول، وزن یک کیسه بوکس سنگین آویزان حدود 15 تا 90 کیلوگرم است. کیسه های بوکس سنگین برای وارد آوردن ضربات قوی به بدن مفید هستند.

کیسه بوکس سنگین آویزان را می توان با زنجیر یا طناب از سقف آویزان کرد. شکل کلی کیسه بوکس سنگین استوانه ای است که در حین ورزش نمی توان آن را احساس کرد.

خرید یک کیسه بوکس سنگین آویزان یک گزینه ایده آل برای افرادی است که تصمیم دارند تکنیک های بوکس عمومی خود را بهبود بخشند. افرادی که در ورزش های MMA، موی تای و کاراته فعالیت می کنند به یک کیسه بوکس سنگین نیاز دارند.

کیسه بوکس ایستاده

اگر فضای مناسبی برای نصب کیسه بوکس آویزان سنگین ندارید و تمرینات رزمی را در محیط باز انجام می دهید، بهتر است کیف بوکس ایستاده خریداری کنید.

همانطور که از نام این لوازم ورزشی پیداست می توانید بدون نیاز به زنجیر و طناب آن را در محیط نصب کرده و تمرینات خود را انجام دهید.

به راحتی می توانید کیسه بوکس ایستاده را جابجا کرده و محل تمرین خود را تغییر دهید.

خرید کیسه بوکس ایستاده برای وارد شدن به ضربات پایین بسیار مفید است. همچنین کیسه بوکس ایستاده به افزایش سرعت شما در هنگام فرود ضربه کمک می کند.

بنابراین در مدت زمان کوتاهی پس از استفاده از کیسه بوکس ایستاده، می توانید افزایش سرعت عمل خود را در حین تمرین رزمی احساس کنید.

قیمت کیسه بوکس ارزان

پایه پشتیبانی کیسه بوکس ایستاده بادوام است. به طوری که حتی در برابر قوی ترین ضربات نیز نمی توانید احساس کنید که کیف از پایه نگهدارنده خود جدا شده است.

خرید کیسه بوکس ایستاده برای افزایش سرعت عمل ورزشکاران در رشته های رزمی و هنرهای رزمی ترکیبی بسیار مناسب است.

کیسه بوکس سرعتی

کیسه بوکس اسپید نوعی کیسه بوکس آویزان است. چیزی که کیسه اسپیدباکس را پر می کند ذرات هوا هستند. شکل کلی کیسه بوکس سرعت کوچکتر و سبکتر از کیسه بوکس آویزان است.

کیسه بوکس اسپید به کیسه بوکس گلابی نیز معروف است. با توجه به نام کیسه بوکس گلابی می توان تشخیص داد که شکل کلی کیسه بوکس استوانه ای یا دایره ای کامل نیست. شکل گلابی شکل بهترین توصیفی است که می توان برای کیسه ضربه سریع ارائه داد.

خرید کیسه بوکس سرعت گزینه خوبی برای تقویت قدرت عضلات بالاتنه است. همچنین می توانید با استفاده از کیسه اسپید پانچ سرعت دست و انگشتان خود را افزایش دهید.

آدمک کیسه بوکس

هدف اصلی استفاده از کیسه بوکس در تمرینات رزمی، شبیه سازی محیط مسابقه با حریف تمرینی است. آدمک بوکس حریف تمرینی است که صحنه تمرین را برای شما شبیه سازی می کند.

آدمک جعبه ای از نوع ایستاده است و نیازی به اتصال آن به پشت بام خانه یا سالن ورزشی ندارید. مانکن بوکس با داشتن سطوح بزرگ و برآمده به شما کمک می کند تا تمرینات را بر اساس یک شخص واقعی انجام دهید.

برخی از عروسک های جعبه ای پایه دارند. برخی دیگر هیچ پایه ای ندارند که برای ورزش های رزمی مانند کشتی، جودو، جیو جیتسو و MMA مفید است.

آیا وزن کیسه بوکس کودکان با وزن کیسه بوکس بزرگسالان متفاوت است؟

اولین سوالی که ممکن است قبل از خرید کیسه بوکس برای خریداران پیش بیاید وزن کیسه بوکس است. به طور معمول و به طور پیش فرض، افرادی که وزن کم دارند باید کیسه های بوکس سبک را برای تمرین خود انتخاب کنند.

اگر بزرگسال هستید و وزن شما بیشتر از کودکان و نوجوانان است. برای انجام تمرینات خود باید از کیسه بوکس سنگین استفاده کنید.

به عبارت دیگر، کیسه های بوکس سبک وزن، تکنیک های مهارتی ورزشکار را افزایش می دهد. اگر کیسه های بوکس سنگین به افزایش سرعت اجرای تمرینات کمک می کند.

بنابراین خرید کیسه بوکس بر اساس تناسب وزن آن با وزن ورزشکار به افزایش کارایی بدنی و بدنی وی کمک می کند.

کیسه بوکس دخترانه

وزن کیسه بوکس با یکدیگر متفاوت است و بسیار متفاوت است. به عنوان مثال، می توانید یک کیسه بوکس 10

کیلوگرمی برای تمرین هنرهای رزمی کودک خردسال خود خریداری کنید. اگر کیسه های بوکس 70 کیلوگرمی برای انجام تمرینات ورزشی بزرگسالان مفید است.

با این حال، کیسه های بوکس را در بازار ورزشگاه ها خواهید یافت که بیش از 70 کیلوگرم وزن دارند.

جنس بالای کیسه بوکس استاندارد چیست؟

سوال دومی که ممکن است قبل از خرید کیسه بوکس ورزشی برای خریداران پیش بیاید جنس رویه آن است. کیسه های بوکس استاندارد که معمولا قیمت بالایی دارند، رویه چرمی دارند.

وجود ورقه چرمی روی سطح بیرونی آنها ضربه زدن به آن را آسان می کند و می توانید روی مقاومت محتویات داخل و پوشش خارجی آن حساب کنید.

مطمئن باش. جنس رویه چرمی کیسه بوکس استاندارد چرم طبیعی است. با این حال، کیسه های بوکس چرم مصنوعی نیز وجود دارند که دوام بیشتری نسبت به کیسه های پلاستیکی دارند. اگر به دنبال کیسه بوکس با سطح نازک تر از چرم مصنوعی هستید.

انتخاب یک کیسه بوکس با رویه برزنتی ضروری است. توجه داشته باشید که قیمت و کارایی کیسه بومی نسبت به سایر مدل های این تجهیزات ورزشی کمتر است. در نتیجه مواد رویه در قیمت وسایل بوکس موثر بوده و امکان بالا و پایین رفتن آن را فراهم می کند.

یکی از عواملی که در انتخاب رویه کیسه بوکس مناسب بسیار مهم است، محیطی است که در آن استفاده می شود.

به عنوان مثال در محیط های مرطوب بهتر است از کیسه بوکس با روکش پلاستیکی یا وینیل استفاده شود که رطوبت را جذب نمی کند. اگر کیسه بوکس با روکش چرم (طبیعی و مصنوعی) را انتخاب می کنید. رطوبت بلافاصله جذب می شود.

محتویات داخلی کیسه بوکس چه موادی می تواند باشد؟

تجربه خرید کیسه بوکس نشان داده است که محتویات کیسه بوکس می تواند یکی از سه نوع ماسه، هوا و منسوجات باشد. شناخت ترکیبات داخلی کیسه بوکس تاثیر زیادی در نرمی و دوام آن دارد.

کیسه بوکس شنی : کیسه های بوکس پر از شن معمولا وزن زیادی دارند و باعث افزایش قدرت عضلانی در طول تمرین مبارزه می شوند.

توجه داشته باشید که خرید کیسه سندباکس برای استفاده در محیط های مرطوب اصلا مقرون به صرفه نیست. زیرا ماسه می تواند رطوبت را جذب کند.

به همین دلیل، وزن ماسه باکس ممکن است در طول استفاده طولانی مدت در محیط های مرطوب افزایش یابد.

کیسه بوکس پر از هوا: اگر می خواهید یک کیسه بوکس سرعت بخرید، باید به دنبال کیسه های بوکس پر از هوا باشید.

از آنجایی که چگالی هوا زیاد نیست، وزن کیسه بوکس پر از هوا زیاد نیست.

بنابراین، هنگامی که به آن ضربات تمرینی می دهید، می توانید در کمترین زمان دوباره به آن ضربه بزنید. مراقب باشید هر چند وقت یکبار نیاز به پر کردن کیسه بوکس پر از هوا دارید.

زیرا در هنگام استفاده مقدار هوا کاهش می یابد.

خرید کیسه بوکس دست دوم

کیسه بوکس پر از منسوجات: کیسه های بوکس با منسوجات داخل آن نرم و آسان برای استفاده هستند. به طوری که پوست دست و مچ شما کشیده نشود. به طور معمول، کیسه های بوکس موی تای با منسوجات پر می شود.

البته برخی از مدل های کیسه بوکس موی تای از شن و ماسه و منسوجات ساخته شده اند تا اثربخشی آنها افزایش یابد.

کدام کیسه بوکس را بخریم؟

کیسه خواب یکی از مهم ترین ابزار تمرینی برای بوکسورها و ورزشکاران هنرهای رزمی ترکیبی است. کیسه های بوکس به عنوان یک هدف تمرینی برای توسعه تکنیک های ضربه زدن عمل می کنند.

درست مانند هر وسیله تمرینی دیگری، کیسه بوکس شما باید با اهداف تمرینی شما مطابقت داشته باشد. اینکه کدام نوع، اندازه و مواد اولیه برای شما مناسب است بسیار مهم است.

مدل های مختلفی از کیسه بوکس وجود دارد. که ممکن است بر اساس ورزشی که در آن فعال هستید و اهداف تمرینی شما برای شما مناسب باشد.

کیسه بوکس سنگینی که برای بهبود تکنیک کلی استفاده می شود ممکن است برای ورزشکاری که به دنبال افزایش سرعت مشت های خود است مناسب نباشد.

همچنین کیسه بوکس سرعتی برای بهبود مهارت لگد زدن مناسب نیست. یا کیسه بوکس مناسب برای کیک بوکسینگ ممکن است برای موی تای مناسب نباشد.

حال با پاسخ به این سوال که کدام کیسه بوکس را بخرید، می توانید با توجه به نوع و اهداف تمرینی خود و همچنین هزینه ای که می خواهید برای کیسه بوکس بپردازید مناسب ترین و بهترین کیسه بوکس را انتخاب کنید.

از آن برای تمرین و قدرت استفاده کنید سرعت و تکنیک خود را بهبود بخشید.

قیمت کیسه بوکس

قیمت کیسه بوکس را می توان به جنس رویه، وزن و اندازه آن در نظر گرفت. به عنوان مثال، کیسه های بوکس ایستاده گران تر هستند. اگر کیسه های بوکس پر از هوا باشند وزن کمی دارند.

به دلیل وزن کم، قیمت پایین را می توان یکی از مزیت های آنها دانست. کیسه های بوکس آویزان سنگین نیز در دسته کیف های بوکس گران قیمت قرار می گیرند.

معمولا در کنار این کیسه های بوکس می توانید یک زنجیر یا طناب نیز تهیه کنید تا آنها را به سقف بچسبانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا