رپورتاژ

زهرا شهرکی نسب

در مورد  سرکار خانم مهندس زهرا شهرکی نسب ( کارشناس و مشاوره بیمه )

بیمه از ضروریات زندگی هر فرد به شمار می آید که علاوه بر تاثیرات مهم در زندگی شخصی می تواند در محیط کار هم تاثیر گذار باشد. چرا که تمامی افراد در هر زمان و مکان نیاز دارند که تحت حوادث مختلف ایمن باشند و سلامت آنان تضمین شود که این جز با بیمه کردن افراد در برابر حوادث و بلایاهای طبیعی  و شغلی امکان پذیر نیست. بنابراین بیمه و خدمات آن است که سلامت افراد را در بروز مشکلات محافظت می کند. بیمه نامه توسط شرکت دولتی  بیمه ایران و به صورت کاملا قانونی تنظیم می شود تا افراد این اطمینان را داشته باشند که منابع خسارت ناشی از حوادث توسط بیمه گر تامین خواهد شد. یک بیمه گر با تجربه و عادل در مورد تمام صدمات بدنی و خسارات مالی و پرداخت و هزینه های آن مسئولیت دارد. علاوه بر اینکه باید پیگیر تمام حق و حقوق بیمه گزار نیز باشد.

بنابراین به تمام افرادی که قصد دارند از بیمه و خدمات آن در زندگی بهره مند شوند، توصیه می شوند  حتما با کارشناس و مشاوره ای در این زمینه بهره مند شوند که از ابتدا صدور بیمه تا پایان کار و حتی در طول دوران بیمه در صورت بروز مشکل همراه باشد و از مشاوره آن بهره مند شوند. قابل ذکر است که این موارد از جمله اهداف و خدماتی است که خانم زهرا شهرکی نسب در راس کارهای بیمه ای خود برای افراد بیمه گر تحت پوشش نمایندگی خود انجام می دهد.

ادامه مطلب  بهترین فصل پیوندزدن درخت میوه

زهرا شهرکی نسب

در مورد سوابق کاری خانم زهرا شهرکی نسب بیشتر بدانیم

خانم زهرا شهرکی نسب فعال عرضه بیمه با 13 سال سابقه در این حوزه توانسته است موفقیت های زیادی را در صنعت بیمه برای خود کسب کند. ایشان  با دارا بودن معدل 5/19 جز نخبگان کشوری محسوب می شوند و معتقد هستند که یک بیمه گزار فقط به بیمه احتیاج ندارد بلکه باید قبل اینکه تحت پوشش بیمه ای قرار گیرد، راهنمایی و مشاوره کامل داشته باشد و از ابتدای صدور بیمه با تمام قوانین و شرایط خصوصی که در بیمه نامه میباشد  آشنایی کامل داشته باشد و هر گونه ابهام در مورد موضوع مورد بیمه توسط بیمه گذار به صورت کتبی در اختیار بیمه گر قرار می گیرد.

 

کدام خدمات و حوزه ها را  نمایندگی ایشان تحت پوشش قرار می دهد؟

بیمه تخصصی مهندسی شامل :

بیمه مهندسی تمام خطر نصب و تمام خطر پیمانکاران

بیمه مهندسی تضمین کیفیت ساختمان

بیمه مهندسی  ماشین آلات سنگین و تجهیزات پیمانکاری

2- بیمه های مسِئولیت کارفرما در قبال کارکنان خدماتی، عمرانی و ساختمانی

 

صدور و مشاوره تخصصی خسارت بیمه های مهندسی و مسئولیت  کلیه پروژه های عمرانی انتقال گاز و برق

این بیمه شامل :

  • پروژه های خطوط انتقال گاز شهری، روستایی و حتی شهرک های صنعتی
  • قراردادهای نصب انشعاب و علمک های گاز
  • پروژه های عمرانی خط انتقال برق
  • قراردادهای نصب کنتور و رگلاتور
  • خدمات بهره برداری حوزه نفت و گاز
  • خدمات بهره برداری حوزه برق

بیمه طرح های صنعتی و عمرانی

بیمه نامه هایی که در طرح های مختلف صنعتی و عمرانی و خدماتی استفاده می شود زمینه ساز آرامش برای سرمایه گذاری در ساخت و اجرای طرح های عمرانی و صنعتی و کلیه کارخانه جات و واحدهای تولیدی از زمان شروع و بهره برداری تا پایان تحت تاثیر قرار می دهد، حتی اگر کار به صورت دائمی هم نباشد تحت پوشش قرار می گیرد.

ادامه مطلب  تعمیر آیفون تصویری

 

ویژگیهای نمایندگی بیمه خانم زهرا شهرکی نسب

1-

فرد بیمه گر به راحتی می تواند با مسئول بیمه یا نماینده بیمه تماس داشته باشد و به طور کامل مسئول مربوطه به ایشان توضیح خواهند داد که در برابر چه حوادثی بیمه می شوند و تمام شرایط برای ایشان بازگو خواهد شد. پس از ارئه توضیحات تخصصی و رایگان به درخواست بیمه گزار ، به راحتی می تواند بپذیرد

یا قبول نکند.

2

– نمایندگی بیمه ایشان پیشنهاد کتبی خود را به بیمه گذار ارائه می دهد که در مدت معینی قابل اجرا می باشد

3-

با پذیرش طرف ذینفع  پس از پرداخت حق بیمه  فرد بیمه گزار میتواند مابقی را درچند قسط پرداخت کند.

4-

مدت بیمه نامه به مدتی اطلاق می شود که از لحظه ای که در قرداد بیمه نامه مشخص شده برای یک دوره زمانی مشخص ( مدت زمان اعلام شده از طرف بیمه گزار ) اعمال می شود.

نحوه عملکرد بیمه نمایندگی خانم زهرا شهرکی نسب

مبلغ بیمه ای که از بیمه گزاردریافت می شود حداکثر سقف هزینه هایی است که در یک سال در مقابل رویدادهای ناگوار تحت پوشش قرار می گیرد. نمایندگی بیمه ایشان همچنین تضمین میکند  هر گونه غرامت جانی جهت فوت و یا نقص عضو شخص بیمه گزار را در قالب بیمه حوادث انفرادی جهت آسودگی خیال شخص کارفرما (بیکه گزار )تا سقف یک دیه کامل در ماه حرام  برای افراد بیمه گزار صادر نموده ، که این مهم باعث میشود در صورت فوت ایشان ، مبلغ هزینه شده به وراث پرداخت شود.و در صورت نقص عضو نیز غرامت تعیین شده به ایشان پرداخت گردد.

ادامه مطلب  راهنمای کامل برای مدیریت حساب های شخصی

کد جنرال نمایندگی بیمه خانم زهرا شهرکی نسب

نمایندگی بیمه ایشان دارای کد جنرال نیز می باشد، بدین معنا که بیمه گر موظف است تمام آئین نامه های بیمه مرکزی را به صورت صادقانه بیان کند و انتظاراتی که بیمه گزار از نماینده بیمه دارد، در این طرح  شامل چارچوب زمانی برای تصمیم گیری خسارت و فرایندهای شکایت بیمه گزار و پرداخت به موقع هزینه های مالی آن  می شود.

به شما عزیزان که قصد دارید از خدمات حوزه بیمه استفاده کنید، توصیه می کنم با کارشناس خبره در این زمینه مشورت داشته باشید تا در ادامه کار با مشکل مواجه نشوید . در صورت بروز مشکل یک کارشناس آگاه می تواند در کمترین زمان شما را راهنمایی کند و پیگیر خسارات مالی شما شود و مطمئن باشید که خسارات شما پرداخت خواهد شد.

اسپانسر آل کود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا