سایر

سیاست هایی در حوزه ی رنگ که من را ثروتمند کرد

ثروت یک چیز نسبی است زیرا کسی که ثروت اندکی دارد ولی خواسته ‌اش کم است ثروتمندتر است نسبت به کسی با ثروت زیاد و خواسته‌ بیشتر. بنابراین بهتر است به فکر به ثروتمند شدن تلاش کنید تا به یک فرد پولدار تبدیل بشوید. من در جستجوی یک راه حل مناسب برای رونق کسب و کارم در حوزه ی رنگ در مسیر تجارت نوین قدم بر داشتم و توانستم به درآمد میلیاردی و ثروت فراوانی دست پیدا کنم.

رنگ ضد زنگ اپوکسی

نگهای نسوز همان گونه که از اسمشان مشخص است  مقاومت بالایی در برابر حرارت دارند و از سطوح در برابر حرارت بالا مراقبت می کنند. رنگ ضد زنگ اپوکسی به صورت عمده و فله در مراکز فروش رنگ عرضه می شود مشخصات محصول بر روی بسته بندی آن درج شده که با راهنمایی آن می توان در جهت درست استفاده کردن رنگ بهره برد.

برای ساخت این رنگ از ماده ای نسوز به نام رزین سیلیکون استفاده شده که در برابر حرارت مقاوم است و بر روی دیوار و سطوح فلزی و همچنین سطح آستر خورده نیز می توان اجرا است از مزایای رنگ نسوز می توان گفت که قابلیت چسبندگی دارد و می تواند تمام سطح را کاملاً بپوشاند و در مقابل حرارت مقاومت بالایی دارد سریع خشک می شود.

رنگ ضد زنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی اصفهان

رنگهای نسوز امروزه به علت ویژگیهای منحصر به فردی که دارد در مصارف خانگی و همچنین در صنعت از آن استفاده می کنیم که  رنگ اپوکسی اصفهان انواع مختلفی دارد از جمله:

رنگ پلیمری برپایه سیلیکون این رنگ مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد در ساخت و ساز به عنوان روکش محافظت کننده مورد استفاده قرار می گیرد حتی می توان از آن به عنوان زیر لایه داغ استفاده کرد به طور کلی هرچه سیلیکون آن بیشتر باشد مقاومت آن در برابر گرما بیشتر می‌شود لذا کاربرد آن خاص تر می گردد.

ادامه مطلب  آشنایی با برنج باعث قد کشیدن ثروتم شد

نوع دیگر این رنگ پودری می باشد و بر پایه سیلیکون و اپوکسی که به رنگ سیلیکون شبیه هستند و تفاوتی که با این رنگها دارند این است که درجه بالای حرارت و عملکرد بهتری دارد.

رنگ اپوکسی اصفهان

رنگ اکریلیک ساختمانی

رنگهای نسوز یکی از پرکاربردترین رنگها در صنعت می باشد و در برابر حرارت بالا مانند عایق عمل می کند طوری که نمی گذارد به سطح آسیب برسد از مهمترین کاربرد آن می توان به استفاده آن در لوازم خانگی اشاره نمود رنگ اکریلیک ساختمانی مشخصات واضحی دارد از جمله اینکه در روی سطح چسبندگی عالی ایجاد می کند و در برابر حرارت تا ۷۰۰ درجه سانتیگراد مقاوم است و همچنین بو ندارد پوشش دهی مناسبی دارد و حرارت باعث نمی شود رنگ آن کم شود و ضد خش و ضد پوسته است.

رنگ نسوز کاربردهای مختلفی در خانه و صنعت دارد اسپری رنگ نسوز صنعتی بسیار در کارخانجات و مراکز صنعتی کاربرد دارد و عملکرد خوب آن همانا خنثی بودنش در برابر حرارت است.

رنگ اکریلیک ساختمانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا