فال روز

فال حافظ ۱۱ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین عزیز دل پاکی داری و نیتت همیشه خیر است. آنها منافقانی هستند که با پرتاب سنگ مانع حرکت شما می شوند. شما از ریاکاری اطرافیان رنج می برید و به این فکر می کنید که چگونه با کلاهبرداران اطراف خود برخورد کنید. شفای این افراد تنها از دست خداوند امکان پذیر است پس به جای غمگینی در انتخاب دوستان و همراهان خود تجدید نظر کنید. صبر کلید حل همه مشکلات است، شما با کمی فکر می توانید کار خود را به خوبی انجام دهید. خود را از ناامیدی رها کنید و به لطف خداوند امیدوار باشید. اگر چه به دلیل دوری دوستتان (یا هدفتان) کم خواب و بی قرار هستید، اما برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش کنید زیرا روز رابطه خیلی نزدیک است.

الا یا ایها الساکی در خانه ها و رمان ها

که در ابتدا عشق را آسان کرد، اما دردسر افتاد

دهان به بوی خوش صبا زن باز کن

چه خونی به دل موهای سیاهش ریخت

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی جان… خداوند متعال لطفش را بر تو تمام کرده و به زودی به مقصود و مقصد خواهی رسید. کاری که انجام خواهید داد بسیار با ارزش است. اگر قصد ازدواج دارید با عشق به هدف خود خواهید رسید. تو از همه رقیبان بهتری، اما مراقب باش یاد خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست.

منظره چشمان من لانه توست

کرم نما و فروده این خانه خانه شماست

با تشکر از خال و خطوط از رمز و راز ربودن قلب

شوخی های شگفت انگیز زیر تله و بذر شما هستند

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

کرداد ماهی جان… راز دلت بر هیچکس پوشیده نیست. موانع دشوار زیادی بر سر راه شما قرار دارد که بیشتر آنها نتیجه اعمال خودتان است و پشیمانی از آنها خالی از لطف نیست. اما اگر از خستگی و مشکلات شکایت نکنید، می توانید از همه آنها عبور کنید و به هدف خود برسید. امیدوارم در آینده همه چیز برای شما آسان باشد. به تجربه و خرد خود ایمان داشته باشید و به توانایی های خود اعتماد کنید.

ادامه مطلب  فال حافظ ۱۵ خرداد ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید

از نور بینایی معلوم نیست که نیست

بدون نیاز به تصاویر بصری

ناظران شما متخصص هستند، بله

کلاه گیس شما در هیچ سریالی نیست

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

تیر ماهی جان… اگر برای رضای خدا کاری کرده ای چرا شکایت می کنی؟ خداوند به شما پاداش خواهد داد. هدف نزدیک است و برای رسیدن به آن باید صادق و راستگو بود و به لطف خداوند ایمان داشت. دانش با علم خود راه تاریک را روشن می کند، اما راه بسیار طولانی و هدف دور است. از سرگردانی، ترس و ناامیدی بپرهیزید وگرنه به بن بست خواهید رسید.

Zahn دوست عزیز ممنون که شکایت کردی

اگر به عشق علاقه دارید این داستان را بشنوید

بدون پرداخت بود و من برای هر لطفی که انجام دادم سپاسگزار بودم

پروردگارا به هیچ کس بی خیال خدمت نکن

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

مرداد ماهی جان…هرگز سطحی نگر نباش و به پایان راه و پایان کاری که می کنی فکر کن. تکبر، عجله و اختلاف نظر با متخصصان کار شما را انجام داده و به نتیجه مطلوب نرسیده اید. شما می توانید با تفکر و برنامه ریزی و همچنین با توکل بر خدا خود را از این مخمصه رها کنید و شکست خود را جبران کنید. به نیازمندان صدقه دهید و از کارهایی که موجب رسوایی می شود بپرهیزید.

عکس تو چو به آینه جام افتاد

عارف از خنده ی می به طمع محض افتاد

چهره حسن همان است که در آینه است

همه این نقش ها در آینه تخیلات من افتاد

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

شهریور ماهی جان… شما تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدفتان به کار گرفته اید و تمام کارهایی را که فکر می کردید درست انجام داده اید. به تلاش ادامه دهید و ناامیدی و ناامیدی را از خود دور کنید. همیشه امیدوار بودن شانس دستیابی به هدف و موفقیت در آن را افزایش می دهد. توکل به خدا و صبر رمز موفقیت در همه چیز است.

کمکم کن یک فنجان بگیرم

بازار بتن شکست خواهد خورد

به کی میدی چشمش گفت

حسابدار کیست که مست می شود

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

مهر ماهی جان… امید داری به اونایی که ظاهرشون خوبه ولی درونشون آدم های بی لیاقتی هستن. شما باید مواظب این افراد باشید، به طور کلی هرگز از دوستان ریاکار خود که هرگز به شما فکر نمی کنند، خوشتان نمی آید. از خدا بخواه که چه می خواهی. حسودان و دشمنان اطراف خود را بشناسید و قبل از اقدام به جوانب این کار آگاه باشید. اگر دشمنانت از تو سرپیچی کردند، آنها را به خدا بسپار، زیرا خداوند از هر انتقام‌جویی قوی‌تر است. عاقل کسی است که زمان را به خوبی تصاحب کند و از آن بهترین استفاده را بکند.

ادامه مطلب  فال روزانه ۳۰ فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

آنهایی که خاک را شبیه کیمیا می کنند

چشمانمان را بسته بودیم؟

درد من در دکتری است که ادعا می کند

باشد که آنها مرا از گنج پنهان شفا دهند

فال روزانه متولدین آبان ماه

آبان ماهی جان… راه سختی را آغاز کردی و امیدوارم با تلاش به نتیجه مطلوب برسید. زندگی گرانبهای خود را در مسیر آرزوهای دست نیافتنی هدر ندهید. در اطراف شما دوستان ریاکاری هستند که شما را دلسرد کرده اند، از آنها دوری کنید. اگر راستگو باشید و از ریاکاری دست بردارید به هدف خود خواهید رسید. اخلاص و ایمان از بهترین صفات انسان است. گاهی فکر می کنید تمام تلاش هایتان بی نتیجه بوده است، بدبینی و تردید را از خود دور کنید. بر خدا توکل کن و به اهل بیت بخصوص حضرت علی (ع) توسل کن.

اگر طالع بینی کمک کند، دامن او را روی زمین می آورم

اگر من ریسمان فضل را بکشم، او ریسمان شرافت را خواهد کشید

این قلب پر امید من در کنار کسی بسته نشد

اگرچه کلمات داستان من آن را همه جا با خود حمل می کنند

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

آذر ماهی جان… خیلی وقت پیش قول و قرار دادی، حالا فکر می کنی دیگران از قولی که به تو داده اند پشیمان شده اند. به عهدی که بسته اید وفادار باشید و به قولی که بسته اید عمل کنید تا دیگران از شما الگو بگیرند. همنشین هرکس باید در شأن و مقام خودش باشد; از تماس و گفتگو با افراد جنس مخالف و کسانی که صمیمی نیستند خودداری کنید تا باعث توهین نشود. برای مدت طولانی در جستجوی نیازهای خود به این و آن در می کوبید. صبر کنید و امیدوار باشید که کارت شما قطع شود و کسی به شما کمک کند. به شرطی که به توصیه های آنها گوش دهید. به فضل خدا از دامی که برایت گذاشته اند خلاص می شوی، شیطان را شکست می دهی و به ثروت و سعادت می رسی. اگر وضع مالی خوبی ندارید نگران نباشید و خدا را شکر کنید زیرا اخلاق نیک سرمایه شماست.

من فتوای پیر مغان را دارم و گفته قدیمی است

دیده شدن در جایی که دوست نباشد حرام است

من این دلقک ریاکار را پاره می کنم، چه کنم؟

ادامه مطلب  فال ابجد فردا ۱۴ فروردین ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

حرف زدن با روح درد است

فال روزانه حافظ متولدین آذر

د ماهی جان… در اطراف شما افرادی هستند که به کمک شما نیاز دارند تا بتوانید دست آنها را بگیرید و آنها را از خود دور کنید. خودت از کسی دوری و تنها امیدت رسیدن به هدفت است. امیدی که تمام زندگیت را ساخت. انشاء الله برای آشتی شروع به دعا کنید. شما احساس بی حوصلگی می کنید، بیماری شما جسمی نیست، روح شما آزرده می شود، اما خبر خوب این است که رنج به زودی پایان می یابد و اندوه از قلب شما پاک می شود. به شرطی که شما هم به خودتان کمک کنید و زندگی را آسان کنید. هر جا هستید یاد خدا و قرآن را فراموش نکنید.

بر سر خسته فاتحه چو آدی بخوان

لب هایت را باز کن که لب هایت را به روی مردگان باز کند

آن که به سؤال آمد و فاتحه را خواند برگ می کند

روح مثل نفسی که می کشم از سر راهش می دود

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

این باخمن ماهی جان… فکر شما این است که از این چند روز دنیا لذت ببرید. کسانی که برای شما آرزوی سلامتی دارند، در مورد آینده نگری شما به شما هشدار می دهند، اما شما بسیار بی دقت هستید. برخی از دوستان شما از شما سوء استفاده می کنند، اما شما متوجه نمی شوید. روزی می رسد که از عیش و نوش و خوش گذرانی بیمار می شوید و آن روز است که دیگر آه نخواهید کشید. پس نافرمان نباشید و از قدرت دست خود استفاده کنید، از زمان خود به خوبی استفاده کنید زیرا زمان زیادی برای شادی و تفریح ​​وجود دارد.

می خواهم یک چیز جالب به شما بگویم، به این مه نگاه کنید

ذهن و روح را به آن مو چسبیده ببینید

من یک حشره در قلبم دارم که تو وحشی هستی و هیچ جا نیستی

گفت به چشمان شیری و گنج این آهو نگاه کن

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

اسفند ماهی جان … زمان سختی و کینه به پایان می رسد. در مواقع مصیبت باید صبور بود. باهوش و مراقب باشید و به حرف های کسی گوش ندهید زیرا می تواند شما را دلسرد کند و از هدفتان منحرف کند. از افراد متظاهر و ریاکار دوری کنید، اما مغرور و مغرور نباشید. واقع بین و عاقل باشید. از عظمت قدرتمندان کمک بخواهید تا بر افراد خودکامه و ظالم غلبه کنید.

دلم میخواد هر دفعه عشقش پخته بشه

با اینکه ماه رمضان است یک جام بیاورید

روزها گذشت که دست من فقیر را نمی گرفت

زالوف شمشادکی، طول ساعد اندام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا