فال روز

فال حافظ ۱۸ خرداد ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 14 حافظ

گفتم ای سلطان خوب به این غریب رحم کن

گفت غریبه بیچاره باید در جستجوی دلش گم شود

به او گفتم زمان دارد می گذرد و او مرا عذرخواهی کرد

چه بار خانه داری، غم چند غریبه

فروردین ماهی عزیز… شما اخیرا در مهمانی بودید و درگیر موضوعی شدید که با آن آشنایی ندارید. شما از این ناآشنایی رنج می برید، اطرافیانتان با شما سرد و بی محبت رفتار می کنند، اما بدانید که هیچ قصدی در این مورد ندارند. آنها ذاتا سرد هستند، نگران این وضعیت نباشید. کم کم به محیط عادت می کنید. خدا را همیشه در زندگی خود قرار دهید، کمی تحمل کنید، فکر نکنید که خدا با شما تنهاست. آنچه برای خود می خواهید از دیگران بخواهید. به زودی از ناامنی رها می شوید و می توانید با توصیه دیگران به خواسته خود برسید. شما قطعا به سطحی خواهید رسید که همه را شگفت زده خواهد کرد و آن زمان دور نیست.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 23 حافظ

فکر کردن به شما از هر نظر همراه ماست

لمس موهای تو پیوند زندگی ماست

با وجود کسانی که عشق را منع می کنند

زیبایی چهره شما توجیه ماست

اردیبهشت ماهی عزیز… هر روز که از خواب بیدار می شوی به معشوقت فکر می کنی، عشق او را در سرت می خواهی پس باید صبور باشی تا به او برسی و با او ارتباط برقرار کنی. امیدوار باش و بدان که با نشستن در گوشه ای خلوت نمی توان دردی را التیام بخشید. بی دقتی را کنار بگذارید و با تلاش به سمت هدف خود حرکت کنید. اگرچه باید مدت زیادی صبر کنید، اما قطعا به آنچه می خواهید خواهید رسید.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 82 حافظ

اون صورت کامل که بعد از حمام باقی مونده

چه اشتباهی دید که به بیراهه رفت؟

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۳۰ اردیبهشت ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

منو از چشم دنیا ببین

هیچ کس نمی داند چه اتفاقی افتاده است

خرداد ماهی عزیز… به خاطر کردار و گفتارتان از عزیزی فاصله گرفته اید و دور از او زندگی می کنید. ناامید و نگران نباشید که هر دور روزی به پایان می رسد و شما به محبوب خود خواهید رسید. اگر می خواهید به خواسته قلبی خود برسید، افکار و باورهای ناامید کننده را کنار بگذارید و همیشه به آینده نگاه کنید. به نیازمندان آرامش و رحمت عطا کن.

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 169 حافظ

نمی بینیم چه بر سر یاران آمده است

وقتی بالاخره دوستی فرا رسید، چه بر سر عاشقان آمد؟

آب حیوان تیره شد، خضر فاروق کجاست؟

چه شد خونی که از شاخ گل بهار می چکید؟

تیر ماهی عزیز… به اطرافت نگاه می کنی اما کسی را لایق دوستی صمیمی با تو نمی یابی و گمان می کنی که آداب و رسوم جوانمردی و مردانگی از بین رفته و احساس تنهایی می کنی. غم و اندوه مشکلی را حل نمی کند. شما نباید زمان را تلف کنید و دستان خود را رها کنید. با توکل به خدا و اراده قوی به دنبال حل مشکلات خود باشید. ناامیدی مانند طاعونی است که وجودت را فرا می گیرد، از شر آن خلاص شو. هیچ کس جز خدا از اسرار روزگار و حوادث آینده خبر ندارد.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 185 حافظ

نقد باید پرداخت می شد

تا همه راهبان بتوانند کار پیدا کنند

به نظر من مناسب است که دوستان همه کارها را انجام دهند

بگذار بروند و کمک بگیرند

آگوستوس ماهی عزیز… ارزش واقعی هر چیزی با ارزش ظاهری آن متفاوت است. خوبی خدا کمک به عزیزانش است. سعی کن خودت رو کنترل کنی الان وقت حرف زدن نیست و فقط باید به فکر نجات یار باشید. برخی از افراد قصد آزار شما را دارند، از آنها دوری کنید و مراقب خود باشید. آنها به زودی نتیجه شرارت خود را خواهند دید. برخی از افراد ریاکار به دنبال تمسخر شما هستند، راز و نیازهای خود را برای کسی فاش نکنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 209 حافظ

کشتن این مرد خسته با شمشیر سرنوشت نبود

نه تقصیر قلب بی رحم تو نیست

من شما را دیوانه خواهم کرد

هیچ چیز به اندازه یک حلقه زنجیر برای من ارزش نداشت

شهریور ماهی عزیز… تو از همه چیز و همه کس خسته و رنج می کشی و روزها را در آه و ناله می گذرانی. تقصیر خودت است که همه چیز را از دست دادی. تو لایق همه چیز هستی، اما حالا با حسرت فقط به گذشته فکر می کنی. دست از ناله بردارید و برای فراموش کردن غم به چیزی متوسل نشوید. روحیه خوبی ندارید و احساس پیری می کنید. همه میدونن که تو درد و غصه داری ولی هیچکس به کمکت نمیاد پس قوی باش خودت کمک کن تنها و با توکل به خدا باید همه چیز رو برگردونی.

ادامه مطلب  فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا ۱۷ اردیبهشت ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره ۲۶۴ حافظ

بایستید و داخل کاسه طلایی آب بریزید

قبل از اینکه بتوانید یک کاسه خاک را روی سرتان بیندازید

انتهای خانه ما دره آرام است

Hala Gahlale در گنبد افلاک نما

مهر ماهی عزیز… زندگی هدیه ای است که خداوند برای رسیدن به آرزوهایت به تو داده است، سعی کن از آن نهایت استفاده را ببری تا روز مرگ حسرت فرصت های از دست رفته را نخوری. ثروت آنقدرها هم ارزش ندارد پس به مال دنیا طمع نداشته باشید و خوشبختی را سرلوحه زندگی خود قرار دهید. شما همیشه غمگین هستید و همه چیز را با ناامیدی تماشا می کنید. برای موفقیت ابتدا اشک ها و آه ها را از بین ببرید و برای چیزی که ماندگار نیست ناراحت نباشید. وقتی در آستانه عدالت بایستید قلب شما شفا خواهد یافت. بدبینی را دور بریزید و قلب خود را مانند آینه جلا دهید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 273 حافظ

اگر دوست دوستانه ای هستید، به توافق نامه احترام بگذارید

حریف خانا و گرمابه و گلستان باشید

سکنج زلف باد مزاحم می شود

نگران عاشقان نباش

آبان ماهی عزیز… حافظ در این غزل به پند و اندرز پرداخته است. می فرماید: بهتر است به اعمال و رفتار خود توجه کنید و غرور و تکبر را از وجود خود دور کنید. در دوستی صادق و صمیمی باشید، زیرا در زندگی به دوستان صمیمی نیاز دارید. از سختی های روزگار بیهوده شکایت نکن که پایان همه سختی ها خوشبختی است. برای آنچه می گویید و انجام می دهید دلیل محکم و منطقی داشته باشید. همه حرف ها شنیده نمی شود، سعی کنید آزادانه تر فکر کنید و تصمیم بگیرید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 336 حافظ

با خبرهای خوب از خواب بیدار خواهم شد

من پرنده ام و از دام دنیا برخیز

تو را می ستایم که مرا بنده خود می خوانی

بیایید از تن فروشی خارج شویم

آذر ماهی عزیز… تا زمانی که وقت و فرصت دارید از فرصت های پیش روی خود استفاده کنید. این موقعیت ها می توانند شما را بسیار به هدفتان نزدیک کنند. شما قدرت اراده کافی دارید، پس ناامید نشوید. به خدا توکل کنید و با مشورت در کار موفقیت خود را تضمین کنید.

ادامه مطلب  فال چای ۱۶ خرداد ماه | فال چای امروز برای شما چی میخواهد؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 442 حافظ

به زندگی او، شما به زندگی او گرم بودید

این حداقل چیزی بود که خدمتگزاران او ارائه کردند

قیمت خاک پایش را بگو

اگر منبع حیات ابدی بودی

دی ماهی عزیز… اگر این روزها به آرزوهایت نرسیدی ناامید نشو. برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید بیشتر تلاش کنید. دنیا فراز و نشیب های زیادی دارد و اگر به آنچه می خواهی نرسید، غم را از خود دور کن. شاید مهربانی تو در آن باشد. هیچ کس نمی داند فردا، اگر امروز برای تو نباشد، فردا برای تو خواهد بود.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 445 حافظ

شما تمام آنچه در جهان است را دارید

چقدر برای افراد ضعیف و ناتوان متاسفید

برای روح و قلب بنده و روح من دعا کنید

که بر مردان آزاد حکومت کنی

بهمن ماهی عزیز… خداوند لطف خود را بر تو ارزانی داشته است و تو همه چیز را تصاحب خواهی کرد. بنابراین سعی کنید کسانی را که در اسارت غم و اندوه هستند آزاد کنید و مراقب اطرافیان و زیردستان خود باشید. آنچه در توان داری برای خلق خدا انفاق کن که هر چه به دست آورده ای از دعای خیر بندگان خداست. شما دوستان حسود زیادی دارید، اما خوشحال باشید که دوستتان همیشه با شماست. پس شما هم فقط به آن توجه کنید. قدر ذات و استعدادهای لطیف خود را بدانید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 485 حافظ

ساقیه سایه ابر و بهار و لب جوی است

من به شما نمی گویم چه کار کنید، شما به دل خود بگویید

بوی تک رنگ از این نقش نمی آید

یک عاشق صوفی خالص شوید

اسفند عزیز… این اواخر همه چیز مطابق میل شماست و شرایط برای لذت و شادی مهیا است، پس تا می توانید لحظه های زندگی خود را گرامی بدارید. درهای رحمت خدا به روی شما باز است; اما مواظب باش دلت را به دنیا نزنی و غرور و تکبر تو را فراموش کند، زیرا شادی هم دائمی نیست. دو نکته حافظ برای شاد بودن یکی اینکه روزها را به شادی بگذرانید و زندگی را سخت نگیرید و دیگری عیب جویی از دیگران. لحظه ها و دقایق زندگی در حال گذر است پس از این روزها برای فردایی بهتر استفاده کنید. منافق بودن هرگز خوشبختی کسی را نجات نداده است، دروغ را کنار بگذارید و با صداقت برای رسیدن به خواسته قلبی خود تلاش کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا