فال روز

فال حافظ ۲۹ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 24 حافظ

مبحث تسلیم و رضایت و نصیحت مست بر من است

اولین روزی بود که به اندازه گیری معروف شدم

همین که از چشمه عشق وضو گرفتم

برای همه چیز موافقم

فروردین عزیز… در این زمان خوب است به قولی که داده اید پایبند باشید و حتی اگر پشیمان شدید خود را به دست سرنوشت بسپارید. امید به زندگی رحمت و برکات خداوند شما را فرا خواهد گرفت و باران برکت خواهید گرفت، اما بسیار مواظب باشید که غرور و تکبر باعث از دست دادن آنچه به دست آورده اید نشود.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 29 حافظ

به نظر شما ما به شراب چه اهمیتی می دهیم؟

خمگو راضی است که خمخانه شکسته است

اگر خمر بهشت ​​است آن را بدون دوست بریز

هر نوشیدنی شیرینی که می دهید عین مجازات است

می، ماه عزیز… آینده پر حادثه ای در انتظار شماست. پس هر لحظه آماده و هوشیار باشید تا با چیزی برخورد کنید. حال خود را برای رسیدن به خوشبختی آینده خراب نکنید. بدانید و در نظر داشته باشید که دنیا هرگز به یک شکل و بر یک پاشنه نمی چرخد ​​و پایان هر شب سیاه سفیدی روز است. عصبانی مباش که بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری چون گوهری داری که دیگران کم دارند و آن نیت درست و دل پاک است.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 57 حافظ

آن چوپان سیاهی که دنیا با او شیرین است

چشمانم مثل لبخند است، قلبم با اوست

گرچه دهان پادشاهان شیرین است، اما

او سلیمان زمان است که با او مهر است

کرد ماهی عزیز… در مسیر رسیدن به هدفت با مشکلات و مشکلاتی روبه رو می شوی، فردی که از ته دل دوستش داری از تو دور می شود و به شدت افسرده و غمگین می شوی. اما با ایمان به خدا و صبر می توانید این غم را از بین ببرید و این جدایی را تحمل کنید. عشق و محبت مشکل شما را حل می کند. شما نعمت های زیادی دارید که باید به آنها تکیه کنید و با کمک آنها بر مشکلات غلبه کنید. شاید این روزها غمگین باشید اما فکر نکنید دنیا به پایان رسیده است، اتفاقات خوشایند زیادی در آینده در انتظار شماست که دل مرده شما را زنده می کند. به امید رحمت خدا.

ادامه مطلب  فال انبیا 29 اسفندماه | فال انبیای شما چه خبر خوشی برایتان دارد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 106 حافظ

شما به دکتر نیاز ندارید

از وجود نازک خود دلخور نباش

سلامتی همه افق ها به سلامتی شما بستگی دارد

اجازه ندهید فرد شما دچار عوارض شود

تیر ماهی عزیز… چرا خدا را به خاطر این همه نعمت و سلامتی که خداوند به شما داده شکر نمی کنید؟ شما ظاهری خشن دارید، اما چیزی جز مهربانی و شفقت در دل شما نیست. شما هیچ رقیبی در زندگی ندارید. وضعیت روحی اطرافیان با سخنان محبت آمیز و نظارت بر سلامت شما بهبود می یابد. پس عزیزان خود را پیدا کنید. از طعنه و سخنان تند دیگران نترسید. به زودی نیاز شما برآورده خواهد شد.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 116 حافظ

کسی که خوب و زیباست

او به نتایج بینایی معروف است

چو هامه به دستور او عمل کرد

ما آن را می پوشیم مگر اینکه آن را به تیغ ببرد

مرداد ماهی عزیز… گول ظاهر دیگران را نخورید و به آنها اعتماد نکنید. به نظر می رسد که سخنان تند و جذاب یک نفر روی شما تأثیر گذاشته است، اما در واقع مانند طبل توخالی است که نمی توان به آن اعتماد کرد. هر کسی می تواند صحبت کند، اما عمل مهم است. نصیحت کسی را که خواهان مهربانی شماست و از شما تجربه بیشتری دارد، بگیرید. شما هوس سفرهای ماجراجویانه دارید، حتماً به آن سفر کنید، تأثیر زیادی روی روحیه شما دارد.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره ۲۳۲ حافظ

روی سرم است که چوب دستش نیست

کاری می کنم که ناراحتم کند

سکوت دل جای حرف زدن از مخالفان نیست

دیو چو بیرون می آید و تبدیل به یک فرشته می شود

شهریور ماهی عزیز… با هزاران امید تصمیم گرفته اید کار جدیدی را شروع کنید که برای شما بسیار مفید خواهد بود. در این راه فقط به خودتان تکیه کنید زیرا اطرافیانتان به دنبال لذت های زودگذر دنیا هستند و کمکی به شما نمی کنند پس از آنها دست نکشید. چه خوب است که غرور و خودخواهی را از خود دور کنی و از افراد مغرور دوری کنی. با اراده ای قوی و عزمی راسخ می توانید به تمام رویاهای خود برسید. به خدا توکل کن و از او کمک بخواه تا خیالت راحت باشد. هوی و هوس را رها کنید و به کارهای نیک روی آورید تا برای آخرت گنج انباشته کنید. اگر کار سخت شد، بدان که زمستان می گذرد و بهار می آید.

ادامه مطلب  فال چای ۷ اردیبهشت ماه | فال چای امروز برای شما چی میخواهد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 284 حافظ

هاتفی از گوشه میخانه دوش

گفت: ببخشید مشروب خوردم.

بگذار لطف خدا کار خودش را بکند

بشارت رحمت را بیاور

مهر ماهی عزیز… این روزها احساس گناه می کنی و خودت را لایق الطاف خدا نمی دانی، با این افکار ناامید کننده کنار بیای. خداوند آمرزنده بزرگی است که از گناهان کوچک بندگان خود نمی آمرزد و همیشه مردم را به توبه دعوت می کند. با تلاش زیاد به هدف خود خواهید رسید. قطعا در این مسیر با مشکلاتی مواجه خواهید شد که کاملا طبیعی است. با کسانی که دشمن خود می دانید عاقل باشید زیرا ممکن است اشتباه کرده باشید و نیت آنها خیر باشد. از خدا بخواهید و از او سلامتی خود، خانواده و دوستانتان را بخواهید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 323 حافظ

دست کوتاهم مرا می کشد

که من از قد بلند خجالت می کشم

زنجیر مو گرفتم؟

وگرنه دیوونه میشم

آبان ماهی عزیز… تو آدم خوش قلب و خوش فکری هستی اما چرا اینقدر خودت را دست کم می گیری؟ خود را ضعیف و ناتوان فرض نکنید تا اعتماد به نفس خود را از دست ندهید. در زندگی سرتان مشغول کار خودتان است و این خیلی خوب است. به خدا توکل کن و به لطف و کمک دیگران امیدوار باش که خداوند آنها را سر راهت قرار می دهد و در صورت نیاز به کمکت می آیند. اگر کسی به شما کمک کرد، به یاد داشته باشید که از او تشکر کنید و اگر دوباره او را ندیدید، برای او دعا کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 362 حافظ

امکان ملاقات، بوسیدن و با هم بودن وجود داشت

من برای شانس و همچنین برای زمانی سپاسگزارم

اگر فال من این است زاهد باش

جام در دست من است و زلف نگر هم همینطور

آذر ماهی عزیز… سرنوشت به سوی تو گرویده است; به زودی به هدف دل خواهی رسید و زمان خوشبختی فرا خواهد رسید. هیچ حسودی وجود ندارد و بدخواهی دیگران بر اراده شما تأثیر نمی گذارد. این روزها که همه عوامل برای رسیدن به رویاهای شما دست به دست هم داده اند، باید تمام تلاش خود را بکنید. عزت نفس خود را افزایش دهید. عشق و محبت را سرلوحه کار خود قرار دهید. خانه ات آباد و دلت شاد، زیرا خداوند به خواسته های دل همه بندگانش توجه دارد، گذشت روزها و ماه ها و فصل ها تو را آزار نمی دهد.

ادامه مطلب  فال تاروت ۲۱ بهمن ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 423 حافظ

رفتم حموم و خواب آلود بودم

خرقه و فرش تردامن آغشته به شراب

بیا، متاسفم، تو را می فروشم

گفت بیدار شو راه خواب آلود

دی ماهی عزیز… تو قصد داری کار جدیدی کنی با صلابت و ایمان برو و از یاد خدا غافل نشو. قلب خود را از نفرت پاک کنید، صادق باشید و از روی هوس تصمیم نگیرید. از مشکلات نترسید. تلاش برای رسیدن به هدف را فراموش نکنید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 429 حافظ

بیا ساقی که یک لیوان پر از لاله دارد

تا چه حد و خرافات تا کی

بر غرور و زیبایی که زمان به خود دیده است، غلبه کنید

چانه سزار و کنار کلاه

باخمن ماهی عزیز… غرق در خیال و توهم هستی. بهتره یادت باشه چیزهایی در راه است که باید با آنها مبارزه کنید. به خرافات اعتماد نکن و به عقل خودت تکیه کن. تنها در این صورت فردای شما روشن و دستیابی به هدفتان نزدیک خواهد بود. با سحر و نیرنگ به مقام و پول نخواهید رسید، بلکه با بندگی خدا به هر چیزی که بخواهید می رسید. آنگاه آوازه نام نیک تو در سراسر جهان پیچید.

فال روزانه حافظ متولدین اسفند

غزل شماره 463 حافظ

سلام الله ما کار اللیالی

و پاسخ دوم و کامل

من و علی وادی الاراک علیه آنها

و داربالوی بالای شن

اسفند ماه های عزیز… با غصه خوردن و گریه کاری نمی توان کرد. شروع کن به دعا کردن و از خدا بخواه که حال دلت را خوب کند. بقیه عمر طولانی خود را به خوبی سپری می کنید. در حد توان خود مطالباتی را مطرح کنید و جاه طلبی را کنار بگذارید. اگر جای دیگری ضرر کرده اید، پول می گیرید، خدا را شکر که سالم هستید، مال و مقام در دنیا در مقابل نعمت سلامتی ارزشی ندارد. برای به دست آوردن نیازهای خود به جز خداوندی که شایسته خواری او نیست، روی آور.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا