فال روز

فال حافظ 23 اسفند ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 3 حافظ

اگر از شیرازی رفت، آرد را از دل ما بردار

سمرقند و بخارا را به عمه هندو می دهم

به او ساقی بدهید که در بهشت ​​نخواهید یافت

کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلی

فروردین ماهی عزیز… زندگی را زیاد سخت نگیرید و با خیالی آسوده جلو بروید. به نعمت هایی که خداوند به شما داده راضی و شاد باشید و هرگز در زندگی خود حریص نباشید زیرا طمع پایانی جز رسوایی و ننگ ندارد. مشورت با بزرگان و افراد با تجربه و کمک گرفتن از آنها را فراموش نکنید. به قولی که دادی عمل کن کار را ناتمام رها نکنید و از تمام کردن آن نترسید. شما هدف خوبی دارید، دنبالش کنید. هر چه در این راه رنج می برید ارزشش را دارد.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 78 حافظ

دیدی که یار جز ظالم نبود

وقتی عهدمان شکسته شد غمی نبود

پروردگارا، او را مانند کبوتر به دل من نگیر

او قدر و منزلتی نداشت که ببرد و شکار کند

ماه ارديبهشت عزيزم… با اينكه به دوست صميمي رسيدي و شاهد عشق هستي، اما در شرايطي هستي كه از وضعيت زندگيت چندان راضي نيستي و به دنبال شرايط بهتري هستي. شرایط بهتر نیاز به تلاش دارد. شما برای کاری که انجام دادید بسیار متاسفید. شما شکست خورده اید و فکر می کنید که دیگر هیچکس شما را دوست ندارد و مورد احترام قرار نمی گیرید. اما زمان همه چیز را درمان می کند. مطمئن باشید این شکست مقدمه ای برای یک پیروزی بزرگ است.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 164 حافظ

نفس باد صبا خواهد آمد

دنیای قدیم دوباره جوان خواهد شد

ارگوان یک جام عقیق به سامان می دهد

چشمان نرگس نگران شقایق خواهد بود

ماهی های عزیز… بهار زیباترین فصل سال و فصلی است که همه طبیعت تغییر می کند و سرزندگی خود را باز می یابد. شما نیز به زودی تغییرات عمده ای را در زندگی خود تجربه خواهید کرد که روح و قلب شما را جوان می کند. قدر نعمت سلامتی را بدانید که خداوند به شما و خانواده تان داده است. از فضیلت ماه شعبان و رمضان غافل نشوید و برای رسیدن به خواسته قلبی خود دعا کنید. این روزها همه چیز مطابق میل شماست و حال شما خوب است پس خدا را شکر کنید.

ادامه مطلب  فال ارمنی ۲۴ آذرماه | الهه خوشبختی ارمنی برای فردا شما چه پیام زیبایی دارد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 219 حافظ

حالا که چمن از بی گلی بیرون آمده است

بنفشه در برابر او تعظیم کرد

جام صبح را با صدای تنبور و چنگ بنوشید

ساقی را به نوای نی و عود ببوس

ماهی های عزیز… این یک فال بسیار مساعد است. خداوند همه فرصت ها را برای رسیدن به یک زندگی کامل به شما داده است. به زودی به وصل یار می رسید و آرزوهایتان یکی پس از دیگری برآورده می شود. این روزها می توانید به هر چیزی که بخواهید برسید. پس خدا را به خاطر همه رحمت ها و نعمت هایی که به شما داده سپاسگزار باشید. روزگار خوش و زندگی زودگذر است، از امکاناتی که دارید غافل نشوید و از دست ندهید. از زمان خود به خوبی استفاده کنید و از لحظه لحظه زندگی خود نهایت استفاده را ببرید تا روزی پشیمان نشوید. خداوند افراد برجسته و والا مقام را در مسیر شما قرار می دهد تا شما را به روزهای خوب مژده دهد.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره ۲۳۳ حافظ

تا زمانی که به آنچه می خواهم دست پیدا نکنم از درخواست دست برنمی دارم

یا بدن زنده می شود یا زندگی از بدن خارج می شود

قبر مرا پس از مرگ باز کن و ببین

وقتی آتش در من از کفن دود می شود

مرداد ماهی عزیز… سخت کوشی از ویژگی های شخصیت شماست، می خواهید به دوستی برسید و با عزمی راسخ و اراده ای قوی قصد دارید راه رسیدن به او را طی کنید. در این راه باید با ناامیدی ها کنار بیایید و اجازه ندهید که شما را دچار رکود و عقب نشینی کنند. با روی دست نشستن و بی احتیاطی کاری به دست نمی آورید. از شکست ها به عنوان درس خود استفاده کنید و از آنها درس بگیرید. صبور باشید و سخت تلاش کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. به زودی در یک جمع حاضر خواهید شد و با افراد ملاقات خواهید کرد که جلسه خوب و رضایت بخشی خواهد بود.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 252 حافظ

عمر دوباره به میخانه راسم می رفت

کاری جز رانندگی انجام نمی دهم

ادامه مطلب  فال تک نیت ۲ فروردین ماه | نیت کنید و کلیک کنید

روزی که گریه میکنم

تا اینکه همسرم یک بار دیگر آب می شکند

شهریور ماهی عزیز… تمام تلاشت را کردی تا به هدفت برسی اما به نتیجه دلخواهت نرسیدی. هیچ غمی وجود ندارد. بهتر است راه های دیگری را امتحان کنید. مصمم باشید و ناامیدی را کنار بگذارید. شما در محاصره افراد مجنون و نادان هستید و از آنها رنج می برید. به محض اینکه دوست و دشمن خود را شناختی، راز خود را با هیچکس در میان نگذار، زیرا او نگهبان تو نیست و آن را برای همه فاش می کند. شما تنها کسی نیستید که سختی ها را متحمل می شوید، همه افراد در زندگی مراحل سختی را پشت سر می گذارند، صبور باشید و از خدا کمک بخواهید.

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره ۲۶۷ حافظ

ای صباگر، مال من در کنار رود ارس

زن را بر زمین این وادی ببوس و نفس بکش

خانه ای آرام که باد آن همیشه صد درود از سوی ماست

ساربان های پر سر و صدا و بنگ جرز

مهر ماهی عزیز… خیلی وقت بود که از دوستت دوری و منتظر بودی; شما به دنبال یک پیک و واسطه هستید تا پیام دلتان را به او برسانید. نمی دانی او هم تو را دوست دارد یا نه؟ شما نگرانی های زیادی دارید. اینقدر ناراحت نباش و قدمی برای صحبت با او بردار. شما هم می دانید که عشق چیزی جز غم و درد ندارد، اما شما برای عشق خود زندگی می کنید. انتظار داشته باشید به زودی خبرهای بسیار خوبی به شما داده شود و مورد لطف شخصی قرار بگیرید. با بزرگان خود با احترام و ادب رفتار کنید و شأن و منزلت آنها را در نظر بگیرید تا بتوانید نظر مساعد آنها را جلب کنید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره ۲۸۶ حافظ

دوش به من گفت که او یک مامور مخفی باهوش است

شما آن را پنهان نمی کنید، آن را می فروشید

او گفت که گیر افتادن در خود کار آسان است

دنیا برای افراد سخت کوش سخت می شود

آبان ماهی عزیز… تو آدم حساس و سختگیری هستی اما باید بدانی که هر چه با خودت سختگیری کنی زندگی سختتر و پیچیده تر می شود. پس با تسامح با مشکلات روز مقابله کنید. در عین حال محکم و قوی باشید و با روحیه قوی به سفر خود ادامه دهید. فقط به خدا توکل کن اسرار خود را به کسی نگو غم های خود را آشکار نکنید تا روحیه خانواده و اطرافیان خود را از بین نبرید. مراقب باشید و در همه چیز عاقلانه کار کنید. در حضور بزرگترها بهتر است سکوت کنید و گوش کنید تا دانش و اطلاعات خود را افزایش دهید.

ادامه مطلب  فال ارمنی ۱۰ فروردین ماه | الهه خوشبختی ارمنی برای فردا شما چه پیام زیبایی دارد؟

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره 340 حافظ

با آتش دلم می جوشم

مهر بر لبانم، خون می نوشم و ساکت می شوم

قصد جان این است که طمع را در لب جان بگذارد

می بینی که دارم در این شغل تلاش می کنم بمیرم

آذر ماهی عزیز… شما فردی بسیار صبور و محتاط هستید. هیچکس از سوختن قلبت خبر نداره شما قرار است کاری بسیار بزرگ انجام دهید، بنابراین سختی راه عادی است. انعطاف پذیر و صبور بودن در مواجهه با مشکلات و موانع یکی از ویژگی های خوب شماست. اما مراقب باشید ناامید نشوید. با دوستان عاقل و صادق مشورت کنید، از آنها کمک بخواهید و لجبازی نکنید. در امور خود به خدا اعتماد کنید.

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 425 حافظ

دامن کاشان همیشاد در نوشیدنی زرکیده

صد ماه پیش جیب عصا پاره شد

شما توسط آتش محاصره خواهید شد

چون شبنم روی برگ های گل می ریزد

دی ماهی عزیز…زمان جنبه خوب خود را به شما نشان داده است. مراقب باشید تا بتوانید از این فرصت طلایی استفاده کنید و آن را از دست ندهید. مغرور و از خود راضی نباشید. رفاه خود را به خاطر بسپارید و با مردم خوب رفتار کنید

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 426 حافظ

از صمیم قلب برای یک دوست نوشتم

آنی رایت دهرا من حجرک القیامه

من صدها نشانه از جدایی او را دیده ام

لیست اشک عینی برای لنا العالمه است

باچمن ماهی عزیز… شما چیزی گم کرده اید که در جستجوی یافتن آن هستید اما موانعی بر سر راه شما وجود دارد. شما از فاصله دوستی رنج می برید. بهتر است صبر کنید و به تلاش ادامه دهید. راه های دیگر را امتحان کنید. با افراد مجرب و آگاه مشورت کنید. فکر کنید و مراقبه کنید تا کاستی های خود را درک کنید و سعی کنید آنها را اصلاح کنید.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 491 حافظ

ابروی ماه را دیده ام

من یک جایی یک خط سبز دارم

به امید منشور عشق من

از آن ویولن ابرو تا تاگری

مارس عزیز… شور و هیجان را در دل خود احساس می کنید و آرزوهای بزرگی در ذهن دارید. شما وقف عشق هستید و چیزی جز عشق از زندگی نمی خواهید، اما گاهی دلسرد می شوید. برای رسیدن به هدف خود امید خود را از دست ندهید و تلاش خود را افزایش دهید. در دوستی و محبت خود ثابت و استوار باشید و با اراده ای قوی وارد کارها شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا