فال روز

فال حافظ 24 بهمن ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید


سایت کافه نیوز:

فال حافظ یکی از روش های پیش بینی و فال بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ ایرانی قرن چهاردهم میلادی است. حافظ در دیوان غزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر غزل از ابیات و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی بگیرد. اما لازم به ذکر است که فال حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و صحت پیام های آن به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

غزل شماره 26 حافظ

زالف هیجان زده و عبوس، خندان و مست است

پیراهن چاک و غزال خوان و صراحی در دست

خودشیفته اش شاد است و لب هایش پشیمان است

نصف شب اومد روی تختم نشست

آوریل عزیز… آرزوهای دست نیافتنی در سر داری. از این رویاهای محال دور نشوید و اسیر آنها شوید. چرا کاری را انجام می دهید که به درد شما نمی خورد و برای هر چیز بیهوده بهای زیادی می پردازید؟ قفل کار شما فقط توسط شما باز می شود، پس منتظر معجزه نباشید. فقط برای رسیدن به هدفت به دست خودت تکیه کن. به خواست خدا رضایت بده تا بهترین سرنوشت خود را در مسیر تو قرار دهد.

فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

غزل شماره 35 حافظ

برو سرکار واعظ، این گریه چیست؟

تعجب می کنم که چه چیزی باعث شد دلت را از دست بدهی

خداوند او را از هیچ آفرید

یک دقیقه بدون هیچ موجودی می گذرد

اردیبهشت ماه عزیز… خدا را شکر می کنم که لطفش شامل حال شما می شود و به هر چه می خواهید می رسید. سربلندی و موفقیت در کار و تجارت از آن شما خواهد بود. زمان بسیار با ارزش است، از هر دقیقه زندگی خود استفاده کنید. کارهای بیهوده انجام نده به زودی شک های شما از بین می رود و راه درست برای شما آشکار می شود.

فال روزانه حافظ متولدین خرداد

غزل شماره 142 حافظ

دوستان دختر رز توبزا رازی را پنهان می کنند

نزد حسابرس رفت و کارش را همان طور که به او گفته بودند انجام داد

آمد تا عرقش را از روی پرده پاک کند

تا مخالفان نگویند چرا دور ماند

کورهاد ماهی عزیز… استعدادهای زیادی در درونت نهفته است. به زودی به هدف خود می رسید، اما پس از شنیدن این خبر به خود مغرور نشوید و نگذارید ایمانتان به خدا ضعیف شود. ببخش، اما پولت را بی جهت به کسی نده. کمی محتاط باشید. همه چیز را می توان با تلاش به دست آورد، اما حفظ آن بسیار دشوار خواهد بود. نیاز دیگری در دل دارید که به آن خواهید رسید.

ادامه مطلب  فال تک نیت 28 اسفند ماه | نیت کنید و کلیک کنید

فال روزانه حافظ برای متولدین تیرماه

غزل شماره 165 حافظ

مهر چشم سیاه من از سرم بیرون نمی رود

این سرنوشت بهشت ​​است و تغییر نخواهد کرد

رقیب تخلفات را گفت و جایی برای آشتی باقی نگذاشت

آیا آه سحر خیزان به گوروند نمی رسد؟

تیر ماهی عزیز… شما فردی سرشار از عشق و محبت هستید و در مقابل نامهربانی دیگران سکوت می کنید. صبور باشید تا همه چیز را به موقع انجام دهید. از رقبای خود دوری کنید و کارها را بر اساس عقل و منطق انجام دهید. هیچ چیز با گریه درست نمی شود. شما باید با توکل به خدا تلاش خود را مضاعف کنید. نماز صبح را فراموش نکن زیرا هر چه نیاز داری از نماز صبح است. هر فردی باید هوشیار باشد تا از فرصت مناسب حداکثر استفاده را ببرد.

فال روزانه حافظ متولدین مرداد

غزل شماره 195 حافظ

غلام نرگس مست است، شما وارث تاج و تخت هستید

بدشانسی، آنها در حالت آماده باش هستند

تو را صبا و من را آب دیدند

و اگر نه، عاشقان و عاشقان راز هستند

مرداد ماهی عزیز… شما طرفداران و علاقه مندان زیادی دارید و می دانید، اما این نباید باعث شود که مغرور و خودپسند شوید و از دیگران غافل شوید. جلوگیری از ضرر از هر مکانی منفعت است و از هر جایی که می توانید متوجه اشتباه و مسیر اشتباهی که رفته اید باشید پس همین حالا اشتباهات خود را جبران کنید و راه درست را دنبال کنید. چرا از تجربه و کمک دیگران استفاده نمی کنید؟ هرگز از توصیه های غیر ضروری اجتناب نکنید، می توانید مشکلات خود را با کمک بزرگترها حل کنید. به پایان کاری که انجام می دهید فکر کنید و لحظات زودگذر گمراه نشوید.

فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور ماه

غزل شماره 210 حافظ

دوش در حلقه ما حکایت موهای تو بود

تا پایان شب، خط موی شما بحث شهر بود

قلبی که از پشت مژه هایت خون می آمد

او آرزوی رنگین کمان ابروهای تو را داشت

شهریور ماهی عزیز… آرزوهای زیادی در سرت هست اما مدتی بود که از همه دور بودی، حالا حس جدیدی در وجودت ایجاد شده که انگار دلت را به دوستی سپرده ای که بسیار مبارک است. با اخلاق خوبتان می توانید دوستان زیادی را دور خود جمع کنید. در زندگی خود صادق باشید و خود را از دروغ خالی کنید، ماه پشت ابر نمی ماند. اگر از نظر معیشتی و وضعیت مالی مشکل دارید بهتر است نگران نباشید زیرا موفق خواهید شد اما هرگز به این موفقیت ها افتخار نکنید زیرا شکست خواهید خورد. دوستان صمیمی خود را از خود دور نکنید تا در آینده تنها نمانید. برای رسیدن به هدفت صبور باش

ادامه مطلب  فال حافظ ۲۳ اردیبهشت ماه | نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید

فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

غزل شماره 220 حافظ

با دیدن خون دل همه به سوی ما می رود

چه بگویم و چه بر سر ما خواهد آمد؟

ما در قفسه سینه هوا دراز می کشیم

به باد اگر رود دل ما به هوا برود

مهر ماهی عزیز… حرف های زیادی در دل داری که نمی توانی به کسی بگوئی. غم عشق بر دلت سنگینی می کند و گاهی اشک در چشمانت جاری می شود. تو به سوی معشوقت می روی، اما او صدای تو را نمی شنود و از تو روی برمی گرداند. شما از بی تفاوتی و بی تفاوتی بسیار ناامید هستید، اما دیگران نیز دلایل خود را دارند. تمام تلاشت را کردی، حالا خودت را بسپار به دست خدا. شما قلبی پاک و مهربان دارید و این به پیشرفت شما کمک می کند. اگر به خدا توکل کنی و با نیت خالص و صادقانه خواسته قلبی خود را از خدا بخواهی، به خواسته قلبی خود می رسی.

فال روزانه متولدین آبان ماه

غزل شماره 250 حافظ

چهره و وجودم را فراموش کن

خرمن را به سوی سوخته ها ببرید

دل و چشممان را به طوفان دادیم

برو دوش غم بگیر و دور از پایگاه برو خونه

آبان ماهی عزیز… غم بزرگی را در دل خود حمل می کنید که از درون شما را به آتش کشیده است و از آن گریه می کنید. تو برای رهایی از این درد دست به هر کاری زدی. شما می خواهید دوست خود را فقط برای یک نگاه ببینید و آماده رویارویی با تمام مشکلات هستید به شرطی که ثروت و شانس خود را بدست آورید. کم کردن خود در دست سرنوشت و تقدیر و سربار کشیدن از هر جهت راه حل نیست، به قول معروف تا زمانی که کار نکنید، حقوق نخواهید گرفت، پس تا زمانی که زندگی در دل خود دارید. بدن، سخت کوشی و البته با راهنمایی افراد با تجربه را فراموش نکنید. اگر کسی به شما ظلم کرد، از او به خدا پناه ببرید.

فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

غزل شماره ۲۶۴ حافظ

بایستید و داخل کاسه طلایی آب بریزید

قبل از اینکه بتوانید یک کاسه خاک را روی سرتان بیندازید

انتهای خانه ما دره آرام است

Hala Gahlale در گنبد افلاک نما

آذر ماهی عزیز… زندگی هدیه ای است که خداوند برای رسیدن به آرزوها به تو داده است، سعی کن از آن نهایت استفاده را ببری تا روز مرگ حسرت فرصت های از دست رفته را نخوری. ثروت آنقدرها هم ارزش ندارد پس به مال دنیا طمع نداشته باشید و خوشبختی را سرلوحه زندگی خود قرار دهید. شما همیشه غمگین هستید و همه چیز را با ناامیدی تماشا می کنید. برای موفقیت ابتدا اشک ها و آه ها را از بین ببرید و برای چیزی که ماندگار نیست سوگواری نکنید. وقتی در آستانه عدالت بایستید قلب شما شفا خواهد یافت. بدبینی را دور بریزید و قلب خود را مانند آینه جلا دهید.

ادامه مطلب  فال روزانه ۱۹ فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال روزانه حافظ متولدین آذر

غزل شماره 437 حافظ

داستان بهشت ​​در کویت یک داستان است

شرح جمال خور در نگاه روایی

مرگ عیسی از لب یک جوکر

آب روی لب تو طعنه آمیز است

دی ماهی عزیز… شما استعدادها و ظرفیت ها و توانایی های بالایی دارید تا جایی که می توانید از آنها استفاده کنید. زمان تلف می شود؛ لحظات ارزشمند زندگی خود را هدر ندهید. چرا فکر می کنید دیگران بهتر از شما هستند؟ اونا هم مثل شما آدمای عادی هستن در راه رسیدن به هدف، گله نکنید و از دیگران گله نکنید، از کسی انتظار کمک نداشته باشید، بلکه به اراده و توانایی خود تکیه کنید.

فال روزانه حافظ متولدین بهمن

غزل شماره 442 حافظ

به زندگی او، شما به زندگی او گرم بودید

این حداقل چیزی بود که خدمتگزاران او ارائه کردند

قیمت خاک پایش را بگو

اگر منبع حیات ابدی بودی

باچمن ماهی عزیز… اگر این روزها به آرزوهایت نرسیدی ناامید نشو. برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید بیشتر تلاش کنید. دنیا فراز و نشیب های زیادی دارد و اگر به آنچه می خواهی نرسید، غم را از خود دور کن. شاید مهربانی تو در آن باشد. هیچ کس نمی داند فردا، اگر امروز برای تو نباشد، فردا برای تو خواهد بود.

فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

غزل شماره 452 حافظ

تو انگل هستی، عشق آدم و پری

برای به دست آوردن شادی از خود گذشتگی نشان دهید

سعی کن خواجه کن و در عشق ناراضی نباش

هیچکس برده ای را به خاطر نداشتن هنر نمی خرد

اسفند ماهی عزیز… همه مخلوقات عشق هستند که ودیعه خداوند و هدیه او به خلق است. با این حال، برای رسیدن به هدف خود باید سخت تلاش کنید. تمام تلاش خود را برای رسیدن به آنچه می خواهید انجام دهید. خوابیدن و خوردن، مردان را از مرتبه خود دور می کند; بی احتیاطی و تنبلی را کنار بگذارید. قرار نیست به جایی برسید که روی دستانتان بنشینید و غمگین شوید. به خدا ایمان و توکل داشته باشید و از سختی های راه نترسید. باشد که در سایه شجاعت و اراده به هدف خود برسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا