فال روز

فال فرشتگان ۲۷ اردیبهشت ماه | فرشتگان برای شما چه پیام مثبتی دارند؟


سایت کافه نیوز:

طالع بینی فرشتگان یکی از روش های فال گرفتن برای پاسخ به سوالات مختلف است. در این روش با استفاده از نام و تاریخ تولد شما، فرشته ای انتخاب می شود تا به شما کمک کند و به شما مشاوره دهد. فرشتگان برای هر فرد بر اساس ویژگی های هر فرد متفاوت هستند. همچنین برخی از افراد بر این باورند که طالع بینی فرشته روشی دقیق برای پیش بینی است و می تواند مسیرهای زندگی شما را روشن کند.

طالع بینی فرشته روز متولد فروردین

نام لاتین فرشته: Abalidoth

من به شما می گویم که تمایلات جنسی شما هدیه ای از طرف خداوند است. این خواسته ها دروازه ای برای عشق عمیق و صمیمیت با خود و دیگران است. از این خواسته ها نترسید و آنها را سرکوب نکنید. در عوض، آنها را با آغوش باز در آغوش بگیرید و از آنها برای ایجاد یک زندگی پر از عشق و اشتیاق استفاده کنید.

طالع بینی فرشته روز متولد اردیبهشت

نام لاتین فرشته: عباسدارهون

ای مرد خوش اخلاق! من عباسدرخون فرشته ساعت پنجم شب هستم. در سکون و تاریکی شب که بسیاری در خوابند، من زمزمه امید و بیداری هستم. به یاد داشته باشید که در عمق وجود شما نور الهی نهفته است. این نور تاریکی را می شکند و شما را به سعادت و رستگاری می رساند. به قلبت گوش کن و دنبالش کن.

فال روز فرشته متولد خرداد

نام لاتین فرشته: Adonael (Adonaeth)

ای مرد شفا یافته! من آدونائیل هستم، فرشته غلبه بر شیاطین بیماری. در دنیای پر از درد و رنج، من حامل پیام امید و سلامتی هستم. به یاد داشته باشید که شما قوی تر از هر بیماری هستید. در اعماق وجود شما قدرتی باورنکردنی نهفته است که از شما در برابر هر بیماری محافظت می کند.

ادامه مطلب  فال ارمنی ۱۶ آذرماه | الهه خوشبختی ارمنی برای فردا شما چه پیام زیبایی دارد؟

طالع بینی فرشته روز متولد تیرماه

نام لاتین فرشته: Affafniel

ای مرد پارسا! من آفافنیل هستم، فرشته شانزده رخ خشم. در دنیای پر از ظلم و ستم، من حامل پیام امید و عدالت هستم. به یاد داشته باشید که خداوند عادل است و هیچ ظلمی بی پاسخ نخواهد ماند. در عمق وجود شما میل به عدالت و صداقت است که شما را به مبارزه با ظلم سوق می دهد.

طالع بینی فرشته روز متولد مرداد

نام لاتین فرشته: Ahabiel

ای عاشق! من آهابیل هستم، فرشته عشق. در دنیای پر از تنهایی و غم، من حامل پیام امید و پیوند هستم. با قدرت عشقی که در درون خود دارید به جنگ بروید. امروز روزی است که می توانید با عشق خود دنیا را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنید.

فال روزانه فرشته متولد شهریور

نام لاتین فرشته: Ahaniel

ای مرد شیرین! من آخانیل هستم، فرشته نگهبان کودکان. در دنیای پر از خطر و آسیب، من حامل پیام امید و امنیت هستم. به یاد داشته باشید که کودکان فرشته های زمینی هستند. آنها هدیه ای از جانب خداوند هستند و ما وظیفه داریم از آنها مراقبت کنیم. فرزند درونی خود را پرورش دهید و اجازه ندهید چالش ها و سختی های زندگی شما را ناامید کند. زندگی مثل یک بازی است و با یک کودک پر جنب و جوش در درونش بهتر می توانید آن را بازی کنید.

طالع بینی فرشته روزانه متولدین مهر

نام لاتین فرشته: Aiel

ای آزاده! من آیل هستم، فرشته هوا و نفس. در دنیای پر از محدودیت و آلودگی، من حامل پیام امید و رهایی هستم. به یاد داشته باشید که شما یک روح آزاد هستید. در اعماق وجود شما میل به رهایی و پرواز وجود دارد. امروز از آن میل رهایی استفاده کنید و چیزی را که مدتهاست ذهن شما را به خود مشغول کرده است رها کنید و به زندگی خود بازگردید.

ادامه مطلب  فال شمع ۲۸ بهمن ماه | فال شمع برای فردای شما چه چیزی پیشگویی میکند؟

فال روزانه فرشته متولد آبان

نام لاتین فرشته: Yvonne

شما رابطه خاصی با حیوانات دارید. حیوانات شما توسط فرشتگان در زمین و آسمان محافظت می شوند.

فال روزانه فرشته متولد آذر

نام لاتین فرشته: Raye

در حال حاضر، یوگا و فعالیت های بدنی برای سلامتی و آرامش درونی و رشد معنوی شما ضروری است.

فال روزانه فرشته متولد آذر

نام لاتین فرشته: آزور

آرزوی شما به زودی برآورده خواهد شد. صبور باش. سعی نکنید چیزی را مجبور کنید.

طالع بینی روزانه فرشته متولد باخمن

نام لاتین فرشته: Otzeana

شما در موقعیتی هستید که با حقیقت در ارتباط هستید. به قلب خود اعتماد کنید و آن را دوستانه بیان کنید.

فال روزانه فرشته متولد اسفند

نام لاتین فرشته: sarena

من فرشته فراوانی هستم. شما پول مورد نیاز خود را دریافت می کنید. اینکه چگونه این اتفاق خواهد افتاد در دستان خداست. مطمئن باش.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا