اخبار جامعه

از بار لیمو ترش تریاک کشف نشده بود که شد!

ایسنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 90 کیلوگرم تریاک در دو عملیات جداگانه همزمان در پایتخت خبر داد.

سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات دو ماموریت ماموران پلیس در مبارزه با مواد مخدر در تهران بزرگ گفت: ماموران پایگاه نهم این پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مطلع شدند که یکی از فروشندگان مواد مخدر با … یک تاریخچه اخیراً به مرزهای شرقی کشور رفته و مقادیر قابل توجهی مواد مخدر تهیه کرده، تریاک ساخته و قصد دارد با وسیله نقلیه این مواد را به پایتخت برساند و در سراسر تهران توزیع کند.

وی ادامه داد: در پی این حادثه ماموران با هماهنگی مقام قضایی مسیر تردد خودرو را مشاهده و تحت نظر قرار دادند و توانستند خودروی مذکور را شناسایی کنند. در ادامه خودرو توقیف و متهم نیز دستگیر شد. پلیس در بازرسی از خودرو نیز 32 کیلوگرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در نقاط مختلف خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: متهم پس از دستگیری و تشکیل پرونده برای ادامه رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

باباپور همچنین به ماموریت همزمان ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در یکی دیگر از نقاط تهران اشاره کرد و گفت: همزمان با این عملیات، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خصوص فعالیت های انجام شده اطلاعاتی دریافت کردند. قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر که قصد داشت به آنها اطلاع داده شد که مقادیر زیادی مواد افیونی از استان های جنوبی و جنوب شرقی کشور به پایتخت منتقل می شود و متوجه شدند که این فرد با ترفند جاسازی مواد مخدر قصد دارد آنها را به تهران منتقل کند. در بارهای کامیون های تجاری .

ادامه مطلب  قماربازی که بعد از باخت جانش را داد

وی ادامه داد: با بررسی های تخصصی و هماهنگی با مراجع قضایی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در قالب سه تیم عملیاتی به صورت محتاطانه به محورهای مواصلاتی ورودی شهر تهران اعزام و پس از ساعت ها استقرار، خودروی مورد نظر در محور آزادگان قرار داشت. شناسایی و با تعقیب و گریز و مراقبت های ظریف و شگردهای ویژه پلیسی موفق به دستگیری وی در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران شدند.

باباپور با اشاره به بازرسی از خودروی مذکور گفت: ماموران در بازرسی از خودرو مذکور مقدار 60 کیلوگرم مواد مخدر را کشف و ضبط کردند که در محموله یک سنگ آهک به صورت بطری های پلمپ شده جاسازی شده بود. در این رابطه سه نفر دستگیر و به کلانتری منتقل شدند. برای این افراد پرونده تشکیل و برای رسیدگی بیشتر به این جنایت به دادسرا ارسال شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا