سایر

ایزوگام دولایه دلیجان با روکش آلومینیوم

با فرا رسیدن فصل زمستان بارشهای برف و باران آغاز می شود و اگر ساختمانها عایق مناسبی نداشته باشند به واسطه رطوبتی که در بنا به وجود می آید دچار پوسیدگی و خرابی می شوند.

معمولا ایزوگام پلیمری دو لایه که به صورت پلاستیکی و طرح دار تولید می شود یکی از مناسب ترین عایقهای رطوبت و ضد آب ساختمانها به شمار می رود که همانطور که در سایت آراد برندینگ به آن اشاره شد می تواند از بنا در برابر خیسی و رطوبت محافظت کند و عمر ساختمان را تا حد زیادی افزایش دهد.

ایزوگام دولایه دلیجان با روکش آلومینیوم

در گذشته برای این کار از گل و کاه و خاک استفاده می کردند که این کار دوام موقت و پایینی داشت به صورتی که هر ساله باید این عایق بندیها صورت می گیرفت و به دلیل آن که خانه ها و بناها گلی بودند.

با یک لایه روکش گل و کاه سقف خانه عایق بندی می شد تا بارش برف و باران سبب نفوذ آب به درون خانه نشود و پس از چند بار بارش برف و باران کاه و گل قدرت و عایق بندی خود را از دست می دادند.

و باید صاحب خانه برای سال بعد و بارشهای جدید دوباره سقف خانه را عایق بندی می کرد.

بعدها که ساختمانها به صورت آجری ساخته شدند از قیر و گونی برای عایق بندی سقف بام خانه ها استفاده شد که این محصول به نسبت عایقهای قدیمی دوام و قدرت بهتری داشت.

اما در برابر تغییرات دمایی و سایر عوامل ضعفها و محدودیتهایی از خود نشان داد که سبب شد امروزه ایزوگامهای پلیمری ساخته شوند و مورد استفاده های فراوان قرار گیرند.

ادامه مطلب  گلخانه کوچک پدرم برایم سود میلیاردی آورد

ایزوگام با روکش آلومینیوم

از سال ها پیش از این با شروع فصل سرما، نم دادن سقف خانه به یکی از شکلات و دغدغه های اصلی افراد تبدیل می شد. اما خوشبختانه امروزه با ورود نوعی ایق ضد نم و رطوبت با بازار که با نام تجاری ایزوگام شناخته می شود این مشکل حل شده است ایزوگام پلیمری با پوشش کامل پشت بام، دیوارها و سرویس های بهداشتی و حمام از نفوذ اب و رطوبت به فضای زیر این سطوح جلوگیری می کند و از ملزومات هر ساختمانی به حساب می اید.

در این مقاله پاسخ تمامی سوالات درباره قیمت ایزوگام و همچنین نحوه نصب ان توضیح داده می شود.

ایزوگام با روکش آلومینیوم

نصب ایزوگام همانند هر کار دیگری به ابزار و وسایل خاص نیاز دارد از جمله ابزار الات برای نصب ایزوگام با روکش آلومینیوم می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • مشعل ایزوگام یاتورچ
  • تیغ موکت بری
  • جارو
  • لباس و کفس ایمنی
  • کپسول اتش نشانی

مرحله اول نصب ایزوگام تمیزکاری سطح مورد نظر می باشد اگر این مرحله به خوبی انجام نشود کیفیت چسبندگی عایق کم می شود و ممکن است موجب سوراخ شدن ان شود در مرحله بعدی نصاب با قیر تمام شکاف های روی سطح مورد نظر را با قیر می پوشاند سپس باید شیب بندی سطح موردنظر انجام شود اگر شیب بندی به درستی انجام نشود اب در یکجا جمع شده و به زیر عایق نفوذ می کند.

ایزوگام دولایه دلیجان

از سالها پیش منطقه دلیجان به عنوان برترین تولید کننده انواع ایزوگام دو لایه دلیجان در کشور ما شناخته شده بود و تمام مردم این محصولات را به نام این شهر می شناسند و به کیفیت آنها اعتماد کامل دارند.

ادامه مطلب  با قرار دادن نظم در کارت ثروت را به خودت ببخش

چون یکی از راه های جلب اعتماد مردم این است که در عرصه تولید محصولات سابقه طولانی داشته باشید و این سابقه نشان دهنده تجربه و تخصص بالای یک برند در ساخت یک محصول می باشد.

که ایزوگام دلیجان این تجربه و تخصص را دارا می باشد و توانسته است به عنوان شناخته شده ترین و مطمئن ترین محصول در فکر و ذهن مردم ایران خود را ثبت نماید.

و از رونق خیلی زیادی هم در بازارهای خرید و فروش سطح کشور ما برخوردار می باشد.

ایزوگام دولایه دلیجان

تولید کننده های ایزوگام دولایه دلیجان علاوه بر تولید و فروش ایزوگام دو لایه، مشاوره و راهنماییهای لازم برای انتخاب یک محصول مناسب را هم نیز به مصرف کننده ها ارائه می دهند.

و نیروهای متخصصی برای نصب و راه اندازی این محصولات تربیت کرده اند که آنها را در اختیار مردم می گذارند تا آنها را یاری نمایند و به این ترتیب بیش از پیش رضایت آنها را جلب کرده و آنها را به مشتریان دائمی خود مبدل می سازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا