سایر

با این ایده تا یک قدمی میلیونر شدن قرار بگیر

همه ما شاید بارها این حرف را شنیده ایم که میگن ثروتمند شدن یک شبه اتفاق نمی افتد اما شاید با یک جرقه در ذهنت اتفاق بیفتد که با خودت بگویی دیگر از این حقوق های کم خسته شدم و دنبال راهی به سوی پیشرفت هستم و این کار فقط با تجارت اتفاق می افتد.یک شب که این اوضاع بد اقتصادی بهم فشار آورد به دنبال راهی بودم که یک شبه بتوانم راه صد ساله را طی کنم تا اینکه تجارت و صادرات در حوزه انواع دفتر را شروع کردم.در ادامه شما را با سه نمونه از محصولاتم آشنا خواهم کرد.

دفتر کاغذی

یکی از پراستفاده ترین محصولی که با استفاده از کاغذ تولید و عرضه می شود دفتر کاغذی می باشد که در شهر کرج نیز دمی توان به راحتی انواع مختلف آن را خریداری نمود و به عنوان پراستفاده ترین محصول در دنیا شناخته می شود.

به همین سبب به دلیل تنوع بالا برخی از دفاتر تولیدی با طراحی بسیار خاصی که دارند به نوعی یک نوع سرگرمی و بعضی دیگر بسیار زیبا می باشند که با دانستن این مطلب که در جهان میلیونها نوع از دفترهای بسیار گوناگون موجود می باشند که هرکدام دارای ویژگیهای خاص خود هستند.

انواع دفاتر بسیار متنوع که در ساخت بسیاری از آنها به نحوه دوخت و یا گیره و سیمی فنردار بر روی آنها استفاده می شود که می تواند این نوع از محصول را با دیگر مدلهای آن متفاوت سازد که از این نظر در هنگام تهیه دست شمار را برای خرید بسیار باز می گذارد.

ادامه مطلب  قیمت سالاد لوبیا چیتی محلی و کلم

دفتر کاغذی
دفتر پاپکو

هنگامی که اقدام به خرید یک دفتر پاپکو می کنید هدفی که به دنبال آن هستید بسیار مهم می باشد که به عنوان مثال آیا قصد دارید آن را با خود حمل می‌کنید و یا روی میز شما می‌ماند و همچنین آیا قصد دارید یادداشتهای سریع یادداشت کنید یا خاطرات روزانه را در یک دفتر خاطرات ثبت کنید که برای هر کدام از این موارد یک سری دفتر خاص طراحی شده که به تحقق هدف شما کمک می کند.

این کالاها باریک و ظریف هستند، درعین حال روکشهای بادوام و با کیفیتی دارند که می‌توانید از آن برای یادداشت ‌برداری در کلاس، یادداشت کردن فهرستهای مواد غذایی، یا خلاصه ‌نویسی روزتان قبل از رفتن به رختخواب استفاده کنید و این گزینه بهترین انتخاب ما بوده زیرا دارای تنوع بسیار زیادی است. این دفترها دارای کاغذی با دوام و بدون اسید بوده که به دلیل وزن و ضخامت آن به راحتی می توان روی آن نوشت و برای استفاده با انواع قلمها مناسب است.

دفتر پاپکو
دفتر خط دار

دفترهای خط دار در انواع سایزها توسط تولیدکنندگان آن در صنایع چاپ ساخته و تولید می شود که نمونه دفتر خط دار بزرگ بیشتر مناسب کارهای اداری، مدرسه ها، آموزشگاه ها، مراکز اموزشی و غیره می باشد. یکی از دفترهای پرکاربرد در بین عموم مردم دفتر خط دار است که معمولا در نوع کاغذ تک خط و دو خط تولید می شوند، دفتر تک خط مناسب نوشتن متون فارسی می باشد.

اما دفتر دو خط مناسب نوشتن متن انگلیسی می باشد، این دفترها توسط سازنندگان آن در طرحها و جنسهای متنوعی همراه با رنگ بندی جذاب و شادی تولید می شوند که بسته به کیفیت جلد و جنس کاغذ آن قیمت آن تعیین می شود.

ادامه مطلب  قیمت پالت چوبی دست دوم

همینطور که همه ما می دانیم دفترها سایزهای مختلفی دارند که هر کدام مناسب نوشتن کار خاصی طراحی شده است دفترهای خط دار بزرگ بسته به نوع و کارکردی که از آن داریم متفاوت است.

دفتر خط دار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا