سایر

با تعیین محدودیت زمانی برای کارهایم به موفقیت رسیدم

یکی از راههای مدیریت زمان بررسی کارهایی است که به زمان زیادی نیاز دارند. با تعیین محدوده زمانی برای این نوع از کارها، بیشتر بر روی آن‌ها تمرکز می‌کنید. در نتیجه کارهای انجام شده بهتر و کارآمدتر به نتیجه می‌رسند. اگر بعد از اتمام کار متوجه شدید که هنوز وقت زیادی را به هدر می‌دهید، جریان کاری را بررسی کنید. من با تعیین محدودیت زمانی توانستم در حوزه پر سود جیوه و بلوک سقفی به خوبی رشد کنم.

محل قرار گرفتن جیوه در چرخ خیاطی قدیمی

روزنامه روسی پراودا یکی از ریشه های اصطلاح جیوه قرمز بود که ادعا کرد جیوه قرمز ماده رسانایی است که از آن برای تولید بمب هسته ای و مواد منفجره با دقت بالا و سطوح مخفی استفاده می شود. محل قرار گرفتن جیوه در چرخ خیاطی قدیمی متفاوت است.

برخی از افراد بر این باور هستند که جیوه قرمز اختراع یک گروه تبهکار یا دستگاه اطلاعاتی است که هدف آنها فریب دادن تروریستها یا دولتهای خودسر بوده است که بررای دستیابی به فناوری هسته ای در بازهای سیاه در حال تلاش بودند.

سازمانهای مختلفی که در زمینه پاکسازی مین و مهماتی که منفجر نشده اند و در برخی از جوامع جنوب آفریقا وجود دارند به این موضوع اشاره کردند که ممکن است جیوه قرمز در انواع خاصی از مهمات یافت شود.

محل قرار گرفتن جیوه در چرخ خیاطی قدیمی

نحوه تشخیص جیوه قرمز

در تمام نقاط کره زمین جیوه نقره یافت می شود، اما نحوه تشخیص جیوه قرمز اصل و همچنین استخراج و یافتن این ماده ارزشمند عملی دشوار و خواستار علم مخصوص به خود می باشد؛

ادامه مطلب  قیمت عمده مغز فندق ایرانی

جیوه قرمز ماده ای است که از گذشته تا به امروز داستان ها و روایت های بسیار گوناگونی راجع به آن گفته شده است. در دهه های گذشته افراد سودجو از این ماده برای انجام مقاصد شوم جهت کلاه برداری های مختلف استفاده کردند.

بنابراین می توان گفت که روش تشخیص جیوه قرمز اصل فرایندی حیاتی بوده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. امروزه اغلب از روش های آزمایشگاهی و علمی برای تشخیص این ماده ارزشمند استفاده می شود.

از این رو برای تشخیص جیوه قرمز اصل با مشکلات عدیده ای که در گذشته وجود داشتند، مواجه نخواهیم بود. در وسایل و لوازم قدیمی مانند انواع پنکه ها و تلویزیون ها مقدار اندکی از جیوه قرمز استفاده شده است، در اغلب موارد در صورت رو به رو شدن با این ماده موجود در ساختار لوازم ذکر شده از اصالت آن مطمئن باشید.

نحوه تشخیص جیوه قرمز

وزن بلوک سقفی

یکی از مهم ترین اجزای ساختمان بلوک سقفی است که محاسبه وزن  بلوک سقفی و تعداد آنها بسیارحائز اهمیت است وزن بلوک سقفی در وزن سقف تاثیر می گذارد چرا که این بلوکها به عنوان قالب هستند بعد از این که سقف به طور کامل شکل می گیرد بر روی تیرچه ها و حصیرهای تیرچه که با وسیله بتن آرمه با هم متصل شده اند، قرار می گیرند و بلوکها نقش قالب را دارند.

بلوکها در واقع از ریزش سیمان جلوگیری می کنند، بنابراین وزن هر بلوک، وزن ساختمان را افزایش می دهد و همین امر موجب می شود که مصالح بیشتری برای اسکلت بندی لازم باشد.

ادامه مطلب  فروش پالت چوبی چهاردانگه یکبار مصرف دست دوم

وزن بلوک سقفی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا