سایر

با تغییر باور پول مرده خود را زنده کردم

من در آستانه ورشکستگی بودم که متوجه افکار محدود کننده خود شدم و به سرعت آنها را تغییر دادم و باورهای ثروت ساز را جایگزین آنها کردم و در عرصه روبالشتی از رقیبان پیشی گرفتم. در ادامه در رابطه با این حوزه بیشتر صحبت خواهد شد.

روتختی دونفره

شایان ذکر است که قیمت روتختی دو نفره با توجه به پارچه بکار رفته متفاوت است. روتختی های چاپی با بهترین الیاف تهیه شده است و از این جهت کیفیت آن همیشه مورد تایید بوده است. از ویژگی دیگر این روتختی ها، طراحی زیبا و جدید آن ها است که این محصول را از سایر انواع دیگر آن متمایز نموده است. همچنین پارچه به کار رفته در تولید آن ها بسیار مقاوم بوده و برای جلوگیری از نخ کش شدگی و پارگی و چروکیدگی از دوام بسیار بالایی برخوردار است.

به این جهت تا سال ها نیازی به تغییر روتختی و هزینه کردن دوباره برای روتختی جدید نخواهد داشت برای شستن آن ها به مواد شوینده خاصی نیاز نخواهد بود زیرا شستشوی این روتختی ها بر خلاف ذهن افراد بسیار ساده است و تنها کمی آب و مواد شست و شو دهنده ساده کافی می باشد و از آنجا که برای نوزاد نیز به کار می رود، این نوع شست و شو هیچ گونه حساسیت پوستی به دنبال نخواهد داشت و با خیالی آسوده جهت نوزادان می توان استفاده نمود به طوری که از این روتختی ها جهت کلیه سنین و حتی تهیه جهیزیه استفاده می شود.

روتختی دونفره

روتختی هتلی

در هنگام خرید علاوه بر قیمت روتختی هتلی به  دوخت روتختی چاپی کلاسیک نیز دقت نمایید تا محصولی با کیفیت و اعلا را خریداری کنید. در تولید روتختی  چاپی کلاسیک در ایران کارخانه های زیادی هستند که به صورت انبوه اقدام به دوخت این نوع محصول میکنند و با درخواست بسیار بالایی جهت سفارش در بازارهای داخلی و حتی خارجی مواجه هستند زیرا تنوع و کیفیت بالا و به علت پایین بودن هزینه تولید در داخل بسیاری از تجار خارجی جهت سفارش عمده این محصول و ارسال آن به سایر کشورها نقش بسیار بالایی دارند به نحوی که در کشورهای دیگر به خصوص کشورهای همسایه، طرفدارن و علاقه مندان بسیار زیادی پیدا نموده است شما هم در صورتی که قصد دارید صادرات را انجام دهید و یا هم به توزیع آنان در داخل کشور بپردازید. می توانید آنها را از همین مرکز به گونه آنلاین بخرید. پخش به صورت کلی انجام شده و تنوع هم بالا می باشد.

ادامه مطلب  با کنار زدن موانع به موفقیت دست یافتم

روتختی هتلی

روتختی فانتزی

انتخاب پارچه مناسب و نرم برای روتختی خواب آرام و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد که در این میان روتختی های چاپی کلاسیک هم از نظر مقاومت و لطافت پارچه و هم زیبایی مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان عمده و خرده می باشد و در بازار بسیاری از رقبا را کنار زده و حرف اول را می زند.  دومین نکته قیمت روتختی فانتزی مهم است. اولین و بهترین راه برای تشخیص جنس پارچه مناسب روتختی شناخت و آگاهی کامل از الیاف پارچه است و دومین راه تشخیص لمس کردن آن است.

تقریبا ما می توانیم تشخیص دهیم که چه الیافی در پارچه به کار رفته است الیاف به کار برده شده در روتختی ها بسیار متفاوت است البته در روتختی های چاپی کلاسیک به این نکته توجه شده که پارچه مرغوب و خوب تنها به الیاف به رفته در پارچه بستگی ندارد باید به تراکم بافت، کیفیت چاپ، رنگ آمیزی، لطافت و کیفیت نخ نیز در نظر گرفته شود از جمله خصوصیات روتختی چاپی کلاسیک این است.

 

روتختی فانتزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا