سایر

با تولید انواع برگ مو آینده ام تغییر کرد

من با تولید و عرضه ی انواع برگ مو به سراسر ایران توانستم در مدت زمای کوتاه به درآمد بالا برسم و همین امر سبب شد اتفاقات خوبی در زندگیم رخ بدهد.

برگ مو دلمه

وقتی اسم برگ مو دلمه به گوش ما می خورد، اولین چیزی که به ذهن ما می رسد دلمه است برای تهیه شور برگ مو لیمو ملس این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. برای این که بتوانیم این غذای پر طرفدار و خوشمزه را در تمام فصل های سال درست کنیم فقط باید از برگ انگور تازه شور استفاده کنیم.

برای این که شور برگ مو ملس طعم ملسی داشته باشد می توانید از لیمو های ورقه ای خشک شده یا تازه استفاده کنید در صورتی که به هیچ یک از آن ها دسترسی نداشتید می توانید از آبلیموی طبیعی به صورت چند قطره استفاده کنید.

شما می توانید با این برگ مو هایی که به صورت کنسرو شده در یخچال نگهداری کردید یک دلمه ملس و خوشمزه درست کنید.

برگ مو دلمه

برگ مو شور

درمورد برگ درخت انگور باید گفت که طرز استفاده از برگ مو شور به چند روش انجام می گیرد و اولین روش آن، این است که مقداری برگ مو که همان برگ انگور است را شسته و در داخل یک شیشه قرار می دهید، مقدار نسبتا زیادی نمک را در داخل شیشه می ریزید. و سپس مقداری سرکه به آن اضافه می کنید. ظرف شیشه را داخل یک قابلمه کوچک ریخته و قابلمه را پر از آب خواهید کرد. بمدت یک ربع قابلمه را جوشانده و بعد از آن که برگ مو آماده شد. زیر قابلمه را خاموش کرده تا حرارت آن کم شود، تا وقتی که بطور کامل خنک نشده نباید شیشه را از آب خارج کنید و پس از آن تا مدت یک هفته برگ مو باید در شیشه قرار بگیرد و پس از آن قابل مصرف می باشد. برگ مو را می توانید در خوراک دلمه استفاده کرد و بسیار غذا را لذیذ می کند. با اضافه کردن ادویه جات مربوطه به راحتی یک وعده کامل غذا را با برگ مو تجربه کنید. البته که خیلی از افراد برگ مو را به صورت خام مصرف می کنند. و در خورشت های بسیاری این برگ را اضافه می کنند.

ادامه مطلب  درآمد تصاعدی خود را با یک محصول با شکوه کسب کردم

برگ مو شور

برگ مو تازه

برگ مو تازه یا برگ انگور به دلیل داشتن مواد مغذی و مفید، بسیار پر طرفدار می باشد و تاثیرات بسیار زیادی در برنامه رژیم لاغری افراد دارای اضافه وزن یا به اصطلاح چاق دارد.

از این رو به دلیل تقاضای زیادی که در بازار برای خرید شور برگ مو لیمو به وجود آمده است بسیاری از تولید کنندگان خانگی به وسیله مواد اولیه ارزان این شور را درست کرده و می فروشند.

این روز ها انواع شورها در بازار موجود می باشد زیرا شور کردن و استفاده از نمک ها از گذشته تا همین زمان حال یکی از راه های نگهداری مواد غذایی مخصوصا سبزیجات بوده و همواره با گذشت زمان این روش، تبدیل به یک راه مفید برای تهیه چاشنی های خوشمزه در کنار غذا شده است.

برگ مو تازه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا