سایر

با قرار دادن نظم در کارت ثروت را به خودت ببخش

بزرگان روانشانسی معتقدند یکی از چیزهایی که باعث می شود در زمان کمی به ثروت برسید نظم در زندگی می باشد. بسیاری از ثروتمندان منظم بوده اند و  در هر کاری انضباط را سرلوحه کارشان قرار می دهند. من سعی کردم در مسیر تجارتم بسیار منظم باشم و این نکته من را به ثروت بیکرانی رساند که اکنون از آن لذت میبرم.

دمپایی آشپزخانه

فعالیت پخت و پز و همچنین ظرف شستن جزو فعالیت های زمانبری بوده که استفاده از دمپایی آشپزخانه را ملزم می سازد.

لذا بهترین مشخصات این محصول که انجام فعالیت‌ های مذکور را راحت می سازد، زیره ای راحت و ضخیم می باشد که با عنوان طبی به تولید رسیده است.

دمپایی آشپزخانه عموما زیره ای ضخیم دارد که برحسب متریال هایی نظیر پیو در قالب های طبی اعمال گشته است که جدا از نوع رویه ای که دارند، در قسمت زیره مشخصات طبی را دارا هستند.

رویه دمپایی آشپزخانه در نوع چرم طبیعی یا صنعتی بوده که کاملا قابل شستشو است و می تواند به صورت هفتگی مورد شستشو با آب ولرم و مواد شوينده ملایم قرار بگیرد.

دمپایی آشپزخانه

دمپایی خانگی

دمپایی خانگی انواع زیادی دارند مثلا پارچه ای، پلاستیکی یا چرمی هستند و همچنین برای زنان و مردان و بچه ها متفاوت است و مثل کفش ها سایز بندی شده اند و بعضی از آن ها به صورت جلوبسته یا جلو باز می باشند.

با توجه به نوع کاربردی که دارند جنس های آن ها متفاوت است.

به طور مثال در حمام و آشپزخانه از دمپایی پلاستیکی استفاده می شود که هم راحت تر شسته می شود و هم محل مناسبی است که باکتری ها نتوانند تجمع کنند و کفی ان باید به طوری باشد که احساس لیز خوردن به وجود نیاید.

ادامه مطلب  با پسته لبخند حاصل از ثروتمندی را تجربه کردم

دمپایی خانگی

دمپایی ابری زنانه

دمپایی ابری زنانه به دلیل ویژگی هایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است، انواع مختلفی از دمپایی ابری وجود دارد که نوع لاانگشتی آن بیشتر برای ساحل استفاده می شود.

راحتی و انعطاف پذیری از نکات مثبت این دمپایی ها است که به دلیل اینکه معمولاً دمپایی مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرد در صورت عدم انعطاف منجر به درد در ناحیه مچ و ساق پا خواهد شد.

این نوع از دمپایی به علت استفاده از مواد مرغوب دوام بالایی دارد و به راحتی پاره و فرسوده نمی شود.

به همین علت از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است یکی دیگر از ویژگی های دمپایی ابری زنانه قابل شستشو و دیرتر کثیف شدن آن ها است.

دمپایی ابری زنانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا