سایر

با پولسازترین حوزه کاری آشنا شوید

سبک زندگی افراد پولدار حقیقتی است که متأسفانه در بین افراد جامعه به‌غلط جاافتاده است.
بسیاری از مردم با شنیدن این جمله که برای تبدیل شدن به یک فرد پولدار باید مانند آن‌ ها زندگی کنید، دائماً در حال خرج کردن درآمدهای خود و ریخت‌وپاش‌های بزرگ هستند. اما واقعیت زندگی پولدارها این نیست و این تنها بخش ظاهری زندگی آن‌ها است. برای زندگی به سبک پولدارها باید مانند آن‌ها بیندیشید نه اینکه مانند آن‌ها خرج کنید. در این جا شما را با چند حوزه پولساز در زمینه تجهیزات پزشکی آشنا می کنیم.

دستگاه اسپیرومتری

می توان گفت در شهرهای محدودی از کشور ایران کارخانه هایی جهت تولید دستگاه اسپیرومتری حرفه ای وجود دارد که این دستگاه را تولید کرده و در بازار پخش و عرضه می کنند. این دستگاه یکی از بهترین و پر کاربردترین تجهیزات پزشکی برای تشخیص حجمها و ظرفیتهای ریوی می باشد که به طور گسترده مورد استفاده پزشکان قرار می گیرد.

دستگاه اسپیرومتری

نمایندگی ویلچر برقی در مشهد

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ویلچرهای برقی تولید می شوند، مدل برقی این محصول بسیارپیشرفته می باشد وخدمات بالایی ارائه می دهد به همین دلیل گران قیمت هم می باشد. کیفیت ویلچرها با هم متفاوت است ومدل های جدید آپشن های فوق العاده ایی دارد. می توان گفت، نمایندگی ویلچر برقی در مشهد یکی از معتبرترین مراکز فروش ویلچر با کیفیت می باشد.

نمایندگی ویلچر برقی در مشهد

آداپتور فشارسنج بیورر bm55

آداپتور فشارسنج بیورر bm55 که با قیمت های مختلف در بازار عرضه می شود یکی از انواع پرکاربرد آداپتور است. آداپتور را برخی از باتریها نیز انجام می دهند یعنی شما هم می توانید برای فشار سنجتان باتری بخرید و هم می توانید اقدام به خرید آداپتور کنید، توصیه ما به شما خرید آداپتور است چون باتری عمر کمی دارد و بعد از دو تا سه ماه از کار می افتد البته عمر باتری بستگی به میزان استفاده شما نیز دارد، این در حالیست که آداپتور برای سالیان طولانی سالم می ماند و شما هر دفعه که به فشار سنج احتیاج داشتید می توانید با استفاده از آداپتور از آن استفاه کنید. آداپتور فشار سنج بیورر توسط برند محبوب بیورر طراحی شده است و از استانداردهای سختگیرانه اروپا تبعیت می کند، سیستم برقی آ سی داشته و همچنین با اکثر فشار سنجهای بیورر سازگاری دارد.

ادامه مطلب  خرید دیگ بخار 120 کیلویی لوله آتشی قدیمی

آداپتور فشارسنج بیورر bm55

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا