سایر

با کار در زمینه پسته زندگیم متحول شد

افرادی که از شکست هایشان پله هایی برای موفقیت در کسب و کار ساخته اند. گاهی با آنها هم ذات پنداری کرده ایم. گاهی هم آرزو کرده ایم ای کاش ما هم به چنان موفقیتی دست می یافتیم. دست یابی به موفقیت و پیروزی چندان دور از دست رس نیست. شاید ما گرفتار افکار کوته بینانه هستیم. کافی است این افکار فرسوده را از خودمان دور کنیم و آنها را با افکار جدید جایگزین کنیم.

جالب است بدانید خشکبار به خصوص پسته جزو پر سود ترین محصولات می باشد که همواره با رونق بالایی همراه است من با کار در این خصوص به درآمد بالایی دست پیدا کردم.

پسته شور زعفرانی گلستان

خشکبار انواع مختلفی را شامل می شوند که پسته شور زعفرانی گلستان به عنوان یکی از اصلی ترین انواع آجیل و خشکبار است، در کنار ما با این محصول بی نظیر آشنا شوید.

پسته شور زعفرانی گلستان به خاطر مزه و خواص خوبی که این آجیل داشته تقاضا برای خرید آن بالا است.

پسته شور در اصل همان پسته خام بوده است که طی فرآیند بوده دادن و حرارت دادن آن را به پسته شور تبدیل کرده اند.

پسته شور هم مانند دیگر انواع آجیل انواع مختلفی را شامل می ‌شود که از جمله آنها به پسته شور زعفرانی می توان اشاره کرد.

در واقع شکل ظاهری این انواع آن با هم تفاوتهایی دارد.

پسته شور زعفرانی گلستان

پسته خندان کرمان

یکی از انواع محصولات تولید شده در این زمینه که در کشور ما کشت و پرورش آن از رونق زیادی برخوردار شده است پسته خندان کرمان است که به علت کیفیت بسیار بالا صادرات، خرید و فروش آن از بازار خوبی برخوردار است.

ادامه مطلب  چرا راه موفقیت را همیشه به خود سخت می گیرید

برای خرید پسته خندان کرمان راهنمایی های ما را از دست ندهید.

همان ‌طور که می‌ دانید در استان کرمان واقع شده است که به علت تولید انواع پسته خندان در بازار های داخلی و خارجی بسیار مشهور گردیده است.

به علاوه با عرضه پسته هایی با طعم عالی و مغز درشت محبوبیت خاصی در این زمینه پیدا کرده است.

پسته خندان کرمان

پسته خام درجه یک

قیمت پسته خام درجه یک به عوامل مختلفی از جمله کیفیت آن بستگی داشته و دانستن اطلاعاتی در  این مورد می تواند شما را برای یک خرید مناسب یاری کند.

پسته خام درجه یک از ویژگی های ظاهری خاصی برخوردار است زیرا این نوع پسته ظاهری نسبتا کشیده دارد و شکل آن کاملا شبیه به شکل بادام می باشد که دلیل اصلی نام گذاری این نوع پسته نیز به شمار می آید.

پسته  از نظر ابعاد و اندازه خود از انس بالایی برخوردار می باشد یعنی معیار کمی از لحاظ یا درشت بودن پسته به خود اختصاص می دهد.

در پسته ها، انس معیاری از اندازه پسته را نشان می دهد که رابطه عکسی با یک دیگر دارند به این صورت که اگر پسته ای درشت تر باشد عدد انس پایینی را به خود اختصاص می دهد و هر چه پسته تر باشد عدد انس پایینی دارد.

پسته خام درجه یک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا