سایر

با کنترل بحران های مسیرشغلیم درآمدم را افزایش دادم

در هر کسب و کاری بحران های وجود دارد که ممکن است کسب و کار شما را مختل کند اما برای مقابله به این موضوع باید خبره کار باشید. من در مسیر شغلی خود در حوزه اجاق گاز یکی از راه های مقابله با بحران کسب و کار متمرکز شدن روی یک محصول  آن هم به صورت تخصصی است

اجاق گاز رومیزی

اجاق گاز، یکی از مهم ترین لوازم به کار رفته در آشپزخانه است، و اصلی ترین عملی که در هر آشپزخانه انجام می شود، یعنی پخت و پز غذا و تهیه ی وعده های غذایی مختلف، که اکثرا به کمک اجاق گاز رومیزی  صورت می گیرد. بنابراین توجه به کیفیت و عملکرد اجاق گازها، تعداد شعله های به کار رفته در آن ها و تناسب این تعداد با جمعیت هر خانوار، در کنار زیبایی و ظرافت اجاق گازها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اجاق گازهای فردار اخوان، مجموعه ای از کارآمد ترین اجاق گازهای تولید شده در این شرکت می باشند که پاسخگوی نیازهای افراد در هر سطحی هستند و امکان پخت انواع غذاها و خوراک ها در فر را، برای افراد فراهم می کنند. در این بخش می خواهیم، ضمن آشنایی با اجاق گاز فردار اخوان، به بررسی ویژگی ها و مزایای این اجاق گاز نیز بپردازیم.

اجاق گاز رومیزی

اجاق گاز صفحه ای

قبل‌تر بین مردم یک باور غلط وجود داشت که انواع اجاق گاز صفحه ای امکان ایجاد حرارت زیاد و مناسب را ندارند. شاید قبلاً این مشکل وجود داشت، چراکه از لحاظ سخت‌افزاری، محصولات با کیفیت کمتری تولید می‌شدند اما حالا با وجود پیشرفت‌های زیادی که در زمینه تولید لوازم خانگی رخ داده، قدرت اجاق گازهای صفحه ای هم زیاد شده است. بنابراین اجاق گازصفحه ای و فردار، از لحاظ راندمان تفاوتی ندارند و فقط کیفیت ساخت آن‌ها با یکدیگر فرق دارد.

ادامه مطلب  دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی آرایشگاهی کوچک

اجاق گاز صفحه ای

اجاق گاز صنعتی

یکی از کاربردی ترین تجهیزات مورد نیاز در آشپزخانه صنعتی، اجاق گاز صنعتی فردار – چهار شعله فردار می باشد. این دستگاه را می توان در رستوران ها، هتل ها، کترینگ ها و … برای پخت انواع و اقسام خوراکی چون، ته چین و طبخ برنج مورد استفاده قرار داد. همچنین، اجاق گاز صنعتی فردار – چهار شعله فردار به دلیل دو کارایی بودن، بهترین وسیله برای یک آشپزخانه صنعتی می باشد.این وسیله را می توان یکی از اساسی ترین ملزومات مورد نیاز هر نوع آشپزخانه ای دانست که بدون آن به هیچ وجه نمی توان آشپزی کرد.

اجاق گاز صنعتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا