سایر

با کوله باری از افکار نوین مسیر ثروتمند شدن را شناختم

شکست ها و برد های ما خاطرات و تجربیاتی هستند که از بعد تولد تا به امروز همراه ما هستند و ما را همراهی می کنند. این تجربیات درس های بزرگ زندگی به ما هستند که باید با استفاده و بکار بستن آنان مسیر آینده را درخشان تر بنا کنیم. من هم با استفاده از تجربیاتم در کسب و کار های گذشته؛ تجارتم را در حوزه انواع نان شروع کردم و حالا یکی از تاجرین موفق این حوزه هستم.

در ادامه با من همراه باشید.

نان خشک تنوری یزد

نان خشک تنوری یزد بسیار ترد و شکننده است و از طعم بی نظیری برخوردار است. در هنگام خرید نان خشک تنوری یزد باید دقت کنید که اگر نان را در مجاورت هوا خشک کرده باشند سفت و بیات می شود چون رطوبت داخل نان به طور کامل از بین نمی رود که این در طعم نان بسیار تاثیر گذار است. در تولید، خمیر نان را به صورت سنتی به دیواره تنوری که معمولا با هیزم روشن کرده و خوب داغ شده است.

نان خشک تنوری یزد

نان تنوری در مشهد

با خرید و خوردن نان تنوری در مشهد در کنار انواع غذاهای مختلف از طعم و عطر بی نظیر آن بهره مند شوید. نان های تنوری در مشهد را به صورت تازه و نرم و یا به صورت خشک و شکننده تولید می کنند که بسیار خوشمزه هستند و با طعم و بوی خوبشان نان های مادر بزرگ ها را خاطر نشان می کنند. در روش سنتی برای پخت نان به جای استفاده از فر و دستگاه از تنور استفاده می شود برای پخت نان تنوری در مشهد ممکن است از تنور گلی و یا تنور گازی استفاده شود.

ادامه مطلب  با سن کم هم می شود به ثروت فراوان رسید

نان تنوری در مشهد

نان چایی قزوین

پخت نان چایی قزوین روش های مختلفی دارد و به صورت کاملا صنعتی، نیمه صنعتی و سنتی تولید می شود .همچنین این شیرینی دارای مدل ها و اندازه های مختلفی تولید می شود که می توانید بر اساس سلیقه خود اقدام به خرید و یا تهیه آن در منزل نمایید. علاوه بر این به دلیل خمیر نرم و یک دستی که در تهیه این شیرینی استفاده می شود نان چایی قزوین جزء خوش طعم ترین انواع شیرینی به حساب می آید که امروز در ماه رمضان و ایام نوروز از این شیرینی سنتی استفاده می شود.

نان چایی قزوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا