سایر

با گوجه فرنگی ثروتم رنگی خوش از سود گرفت

طعم خوش و دل انگیز گوجه فرنگی همیشه باعث می شود متقاضیان زیادی را جهت استفاده در صنایع مختلف داشته باشد از همین رو شروع فعالیت فروش این محصول بسیار سود آور می باشد. من نیز بعد از آموزش های لازم در این حوزه مشغول به فعالیت شدم و توانستم در مدت زمان کوتاهی به سود آوری از این محصول برسم.

گوجه فرنگی صادراتی

یکی از مهم ترین مبحث هایی که در حیطه کشاورزی به آن توجه میشود گوجه فرنگی صادراتی است که در مقادیر و حجم های چشم گیری به سایر کشور ها از قبیل عراق،روسیه،ترکیه و… صادر میشود.

همانطور که به صورت واضح قابل دیدن است گوجه فرنگی بازار صادراتی فوق العاده خوبی دارد و علت آن کیفیت بالای گوجه های عرضه شده به کشور های مختلف می‌باشد.

کشور ما با قرار گرفتن در بهترین وضعیت جغرافیایی دارای بهترین زمین های کشاورزی است و این مورد برای داشتن محصولی با کیفیت و سالم بی تاثیر نیست.

رب گوجه فرنگی در انواع مختلفی صادر میشود زیرا در دو نوع کشت میشود نوع اول کشت زمینی(فضای باز)و نوع دوم کشت گلخانه ای می‌باشد.

تهیه و خرید هر محصولی در حجم های بالا و به صورت عمده معمولا از قیمت کم تر و بهتری برخوردار می‌باشد که گوجه فرنگی از این دامنه به دور نیست.

 

گوجه فرنگی صادراتی

گوجه فرنگی قرمز

این محصول پر کاربرد علاوه بر اینکه ارزش غذایی خود را در خانه، کارخانه و مرزهای کشور و حتی فراتر از مرز ها ثابت می کند؛ رد پایش در بخش دارویی و درمانی هم به چشم می خورد.

ادامه مطلب  پرواز در اوج ثروت را با پوشیدن صندل تجربه کردم

گوجه فرنگی قرمز و رب گوجه از آن جایی که حاوی انواعی از ویتامین ها است دارای کالری کمی است.

برای داشتن رژیم های غذایی سبک بسیار کارامد به چشم می آید.

این گیاه دارای مقدار بالایی از انتی اکسیدانی به اسم لیکوپن است. لیکوپن باتوجه به نتایج و بررسی هایی که در دانشگاه کمبریج توسط دانشمندان صورت گرفت می تواند اثرات زیادی بر روی خون رسانی به قلب و رگ ها داشته باشد و عملکرد قلب را بهبود ببخشد.

این محصول پر طرفدار در حیطه کشاورزی به مضمون تره بار (در بخش سبزیجات) و در بخش گیاه شناسی به عنوان میوه شناخته می شود.

بوته گوجه فرنگی بسیار لطیف بوده و حساس به سرما است این گیاه به طور معمول تا 90 سانتی متر رشد می کند و برای رشد ان نیاز به مراقبت های فراوانی است که در مزارع ما تمامی مراقبت ها زیر نظر صورت می گیرد تا بوته های گوجه فرنگی بتوانند محصولی با کیفیت را ارائه دهند.

 

 

 

گوجه فرنگی قرمز

گوجه فرنگی ریز

هر چند که در چند سال اخیر قیمت گوجه فرنگی ریز مقداری بال رفته است اما هنوز این قیمت آنقدری بالا نیست که مردم قادر به خرید و استفاده از آن نباشند.

ایران شرایط بسیار خوبی برای صادرات گوجه دارد زیرا بسیار یاز کشورهای اطراف ما جز متقاضیان این محصول هستند و ما می توانیم به آنها صادرات انجام دهیم، برخی از این کشورها شامل افغانستان، ترکیه، روسیه و غیره می شود. تمامی انواع گوجه فرنگی موجود در کشور ما قابلیت این را دارند که به سایر کشورهای همسایه صادر شوند.

ادامه مطلب  با محصولی ناب ثروت در زندگی ام متولد شد

زیرا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. یک سری نکات وجود دارد که در صادرات گوجه فرنگی باید حتما مورد توجه قرار بگیرند و اگر به آنها توجه نشود نمی توان آن را صادر کرد.

به دلیل اینکه این محصول تازه است و بسیار آبدار باید در بسته بنده آن دقت داشته باشید، ظاهر گوجه فرنگی بسیار مهم است پس نباید بسته بندی ها به شکلی باشد که در صادرات آن شکل ظاهری گوجه بهم بریزد.

گوجه فرنگی ریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا