سایر

برای داشتن زندگی راحت باید ثروتمند باشید!

همه ی ما انسان ها خواهان زندگی راحت هستیم ولی ابتدا باید از خودمان بپرسیم، زندگی راحت چه زندگی است؟ شاید به محض پرسیدن این سوال، در ذهن بعضی ها اینگونه تداعی شود که پول و ثروت فراوان داشته باشیم و در رفاه زندگی کنیم. شما می توانید با فعالیت در حوزه سودمند و حرکت در مسیر صحیح موفقیت های چشمگیری را کسب نمایید. در ادامه همراه ما باشید تا با حوزه ای سودمند بیشتر آشنا شوید.

سیم و کابل هادی برق

امروزه سیم و کابل هادی برق در صنعت ساختمان سازی کاربرد بسیار زیادی دارد و لازم است که انواع با کیفیت از این محصولات استفاده شود و تقاضای این محصول در بازار بسیار زیاد است.

سیم و کابل سیمکان اصفهان جزء محصولات بسیار باکیفیت و درجه یک در بازار است، این محصول توانسته توجه مشتریان زیادی را به خود جلب نماید.

بسیاری از ساختمان سازان و معماران سعی می کنند در انجام پروژه های خود از سیم و کابل های استاندارد استفاده نمایند.

سیم و کابل سیمان از جمله محصولاتی است که کارایی آن را بالا بوده عمر مفید آنها بیشتر است، همین دلیل موجب شده که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده باشد.

سیم و کابل هادی برق

سیم نسوز سیلیکونی

یکی دیگر از کاربرد های این نوع سیم نسوز سیلیکونی در تولید مدار های الکترونیکی یا ساخت محصولات سفارشی نیز می باشد.

این سیم ها به خوبی می توانند بر روی مدار های مختلف قرار بگیرند و به دلیل داشتن سطح مقطع پایین از آنها در تولید برخی از محصولات الکترونیکی استفاده می شود.

ادامه مطلب  آیا سریع ثروتمند شدن با دست خالی ممکن است؟

باتوجه به نبود ثبات در بازار و تغییر قیمت ها به صورت مداوم، در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید، با مراجعه به سایت های فروش از قیمت روز این محصول آگاه شوید.

به صورت کلی کاربرد های این نوع سیم بیشتر به قبل از برق کشی برمیگردد و از این محصولات در تولید انواع محصولات حوزه استفاده می گردد.

سیم نسوز سیلیکونی

کابل برق فشار متوسط

امروزه یکی از ضروریات جدایی ناپذیر زندگی بشر کابل برق فشار متوسط می باشد که از طریق آنها جریان الکتریسیته را عبور می دهند و در  ولتاژهای بالاتر از نوع سه فاز آن استفاده می کنند.

به این ترتیب خرید و فروش این محصول با قیمت مناسب اهمیت پیدا می کند و برای اهداف بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کابل های برق سه فاز تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می‌کند که مهم ترین آن ها جنس این کابل ها است که می تواند از جنس آلومینیوم یا مس باشد و به طور معمول کابل های مسی قیمت بالاتری نسبت به کابل های آلومینیومی دارند.

کابل برق سه فاز از ۴ رشته سیم فاز ۱ فاز ۲ فاز ۳ و یک رشته سیم نول با یک رشته سیم ارت تشکیل شده است که توسط یک عایق پلیمری پوشانده شده‌اند.

کابل برق فشار متوسط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا