سایر

برای زندگی کردن سریعا پولدار شوید

اگر دوست دارید واقعا طعم زندگی خوب را بچشید باید درآمد بالایی داشته باشید که ما بهترین پیشنهاد را به شما می دهیم و می توانید با ورود به بازار پارچه بهترین شغل را برای خود داشته باشید.

پارچه رو مبلی نانو

پارچه رومبلی نانو که از فناوری نانو برخوردار هستند مزایای گوناگونی دارند به طوری که ظرف مدت کوتاهی مشتریان بسیاری را به سوی خود گسیل داشته اند و به خوبی موقعیت خود را در بازار تثبیت کرده اند.

به عنوان نمونه یکی از مهم ترین ویژگیهایی که سبب محبوبیت این پارچه های نوین شده است عدم نیاز به شستشوی مکرر است همان طور که مستحضر هستید از معضلات دنیای مدرن کمبود وقت است.

از طرفی بحران آب باعث شده است ایجاب می کند تا به فکر نسلهای بعدی و مناطق کم آب جهان باشیم و این جاست که پارچه نانویی به دلیل خاصیت ضد لک و ضد آب با صرفه جویی در مصرف آب خیل عظیم توجهات را از سراسر دنیا به خود جلب کرده است.

به طوری که در حال حاضر بسیاری از کاربران نکته سنج ترجیح می دهند از مبلی استفاده کنند که از پارچه نانو تهران تهیه شده باشد.

 

پارچه رو مبلی نانو

پارچه جین ضخیم

پارچه جین ضخیم که تولید کرده ایم، علاوه بر قیمت مناسب از بافت ومقاومت بالایی در هنگام دوخت نیزبرخوردار هستند.

پارچه جین را می توانید با آب ولرم شستشو دهید چرا که به سادگی لکه های خود را ازدست می دهند ولی اگر در موارد خاص برای شستشوی لکه هایی مانند لکه خون مواجه شدید بهتراست آن را با آب ولرم وصابون بشوئید تا به راحتی لکه خون را بدون صدمه دیدن پارچه از بین ببرید.

ادامه مطلب  با آموزش برای همیشه از بند فقر آزاد شوید

تنوع تولید پارچه جین ایرانی در تولیدی ما با کیفیت بی نظیری بسیارزیاد است، اغلب پارچه های جین تولیدی خودمان را مورد ارزیابی قرار دادیم.

کیفیت در پارچه های جین تولیدی ما، رضایت مشتریان بسیار زیادی را به خود جلب کرده است، بنابراین شلوار جینی ازپارچه هایی با وزن نسبتا سنگین که از محصولات تولیدی خودمان بود تهیه کردیم.

بافت پارچه جین رنگی به این صورت است که بعد ازجمع آوری پنبه مورد نیاز در دستگاه ها قرارداده شده تا مرحله به مرحله به نخهای قوی تربا مقدار ضخامت مورد نیاز، برای بافت هرنوع از پارچه های جین تبدیل شود.

بازیافت پارچه های جین نیز به همین صورت است که با افزایش دادن وکاستن برخی مواد، فرآیند بازیافت پارچه های جین انجام می شود.

پارچه جین ضخیم

پارچه حریر

پارچه حریر نسبت به پارچه های مخمل، نخی و یا ابریشمی جنس نازک تر اما ماندگاری زیاد دارد و قیمت آن هم در جذب سلایق گوناکون تاثیر زیادی داشته است.

همچنین از نظر طول و عرض پارچه یا قواره معمولا مانند سایر جنسهای پارچه دارای تنوع زیادی است اما به طور کلی از نظر شباهت بیشتر به پارچه های ظریف و شیک ابریشمی نزدیک است.

با این نوع پارچه خیاط و طراح لباس می تواند ابتکار و خلاقیت بیشتری در تولید متنوع لباسهای جدید دخترانه داشته باشد زیرا هم نمونه های ساده و هم نمونه های نقش دار پارچه حریر دارای رنگبندی خیلی زیاد است و از دو طرف پارچه حریر نمونه دو رو می توان استفاده نمود.

به طور کلی پارچه حریر، پارچه ای براق و خیره کننده و تزئینی است و نوع حریر ساتنی تولید شده در بازارهای ما همواره بین خانمها پر طرفدارتر است، همچنین برش این پارچه راحت است و می توان انعطاف زیادی در آن ایجاد کرد به همین دلیل اغلب فروش تولیدکننده پارچه و کسب درآمد آنها به خاطر پارچه های حریر آنها است.

ادامه مطلب  به استقبال ثروت رفتم

پارچه حریر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا