سایر

برای کشت خیار سرمایه اندک دادم ولی سود بسیاری کردم

برادر بزرگترم هر روز با یک پیشنهاد سراغم می آمد و من پول چندانی برای سرمایه گذاری نداشتم. یک روز گفت برای عرضه انواع خیار مایل به همکاری است و نیاز به پول زیادی هم نیست. از سر ناچاری پذیرفتم. کار ما گرفت و امروز از سر ناچاری درآمد بسیار بالایی از این راه داریم. گاهی ناچاریم موفق شویم.

خیار خاردار

همانطور که می دانید ایران یک کشور چهار فصل است و ما در ایران شرایط اقیمی و آب و هوایی خوبی برای تولید انواع خیار، میوه، صیفی جات و … داریم. خیار خاردار از محصولاتی است که صادراتش از ایران در شرایط بسیار خوبی است و تولید آن در کشور زیاد می باشد و ظرفیت تولید بیشتر هم وجود دارد. خیار در ایران اکثرا به صورت گلخانه ای و بوته ای کشت می شود و همان طور که می دانید تولید خیار گلخانه ای در تمام ایام سال انجام می شود.

تولید خیار در ایران به اندازه کافی می باشد و فقط لازم است شما وارد تجارت این محصول شوید و از بابت کیفیت این محصول هم نگرانی نداشته باشید چرا که تولیدات داخلی از کیفیت خوبی برخوردار است. کشورهای بسیاری تقاضای خیار را دارند که از جمله آنها آمریکا، آلمان، انگلیس، هلند، عراق، فرانسه، کانادا و غیره هستند.

خیار خاردار

خیار گلخانه ای

از فواید کشت خیار گلخانه ‌ای می ‌توان به صرفه ‌جویی در منابع طبیعی مانند آب خاک نور و مدیریت دقیق این منابع است داشتن تعادل و ایجاد محیطی بسیار امن برای رشد محصولات کشاورزی به‌ صورت مغذی و درجه یک در گلخانه‌ ها ایجاد می ‌شود.

ادامه مطلب  گلخانه کوچک پدرم برایم سود میلیاردی آورد

خیار گلخانه ‌ای از نظر کیفیت تفاوتی با خیار بته ای ندارد شاید در بعضی مواقع نیز حجم و اندازه خیار گلخانه‌ ای به دلیل تحت مراقبت بودن و رسیدگی فوق ‌العاده بیشتر از خیار با کشت معمولی برخوردار باشد.

خیار گلخانه ‌ای آبدار با طعمی بسیار مطبوع و بوی خوش است که بازار فروش فوق‌ العاده خوبی نیز دارد و به ‌صورت گسترده‌ ای تولید و مصرف می ‌شود.

خیار گلخانه ای

خیار صادراتی

امروزه میوه های بسیار زیاد و متنوع در بازار و کارخانه وجود خواهد داشت که خیار صادراتی گلخانه ای گالاردو با تولید، پخش و عرضه حرف اول را خواهد زد. خیار گلخانه ای بخاطر اینکه بهترین نوع از دسته خود خواهد بود امروزه زیاد مورد توجه قرار گرفته است.

این محصول دارای ویژگیهای زیاد و مختلف می‌باشد که یکی از اصلی ترین آن این خواهد بود تا هیچ نوع تلخی در کل میوه خیار ساده وجود نخواهد داشت.

در کل فضای گلخانه می‌توانید این محصول را داشته باشید که نیاز به هیچ گرده افشانی مورد نیاز نمی‌باشد تا اینکه تمام گلهای این گیاه میوه خواهد داد.

 

خیار صادراتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا