سایر

بروز بودن دربازار پوشال و سود دوبرابری

با گذر زمان نوآوری ها در بازار پوشال الان میتوان پوشال های سلولزی خرید یا ساده اما باید دانست هرکدام چه سودی دارند و قیمت های آنها هم متفاوت و قطعا سود آن مختلف است.

پوشال کولر الماس

امروزه برخی از افراد پد سلولزی را جایگزین پوشال کولر الماس کرده اند و از این طریق محدودیتهایی که پوشال دارد را بر طرف کرده اند. افراد هر 6 ماه یک بار بایستی پوشهالی کولر را عوض کنند تا کولر کارایی خود را از دست ندهد و این امر مستلزم صرف هزینه و وقت زیادی است. پدهای سلولزی نوعی پوشال محسوب می شوند که می توان آن را به راحتی داخل کولر قرار داد و برای مدت طولانی بدون آن که کیفیت و کارایی خود را از دست بدهد از ان استفاده کرد. شما می توانید هر چند وقت یک بار این پدها را خارج کنید و مورد شستشو قرار دهید و از این طریق کارایی آن را افزایش دهید. پد سلولزی متناسب با نوع و شرایط محیطی می تواند تا 5 سال عمر کند که این امر در پوشالها وجود ندارد و آنها زودتر کیفیت خود را از دست می دهند. برای خرید پد سلولزی نیاز نیست که افراد هوا دهی کوار را بسنجد زیرا این پدها را به راحتی می توان برش داد و سایز آن را به دلخواه تغییر داد. پوشالهای سلولزی نسبت به انواع دیگر پوشال دارای قدرت جذب آب بیشتری هستند بنابراین افرادی که در مناطق گرمسیر زنگی می کنند بهتر است برای کولر آبی خود این نوع پوشال را انتخاب کند.

ادامه مطلب  در های ثروت را با گل گاوزبان آرام باز کردم

پوشال کولر الماس

پوشال کولر 7000

یکی دیگر از انواع مورد استفاده پوشال کولر7000  برای کولرهای آبی، کارخانه پوشال کولر کرمان است که در شهر کرمان طرفدارن خاص خود را دارد چرا که به اب و هوای آن منطقه سازگاری دارد. پوشال رشته‌ های بلند و کوتاهی است که در هم تنیده ‌اند و توسط ماشین پوشال سازی درست شده و آنها را در بسته بندیهایی با توریهای نایلونی مخصوص جای می‌ دهند. پوشال چوبی بهترین نوع پوشال است چرا که قدرت جذب بالایی دارد و خیلی راحت ‌تر می‌ تواند راندمان کاری کولر را بالا ببرد. در واقع چوب به ‌خاطر داشتن فیبر خیلی خوب می‌ تواند آب را در خود نگه ‌داشته و با حرکت پره‌ های متصل به موتور کولر باد تولید کرده و این جریان باد با برخورد به پوشالها باعث ایجاد هوای خنک می‌ گردد.

پوشال کولر 7000

پوشال کولر انرژی

یکی از دغدغه های مشتریان این نوع کولرهای سلولزی که مصرف انرژی بسیار کمی دارند تعویض پوشال کولر انرژی آنهاست که خود شامل خدمات این کولرها می شود اما خب به صرفه است چرا که به نسبت پوشال چوبی مزایای بیشتری دارد. امروزه فروش پوشال سلولزی برای کولرهای آبی به دلیل کاهش مصرف انرژی و مزیتهای آن بسیار افزایش یافته و به یکی از بازارهای پر سود در این زمینه تبدیل شده. همان طور که در مطالب بالا مشاهده کردید نوع پوشال کولر در مصرف انرژی آن بسیار مهم و تاثیر گذار است و می تواند در مصرف آن موثر باشد پس خیلی اهمیت دارد که در انتخاب آن دقت کنیم و برای تجارت این محصول به مصرف آن در بازار هدف خود دقت کنیم تا بتوانیم حجم بیشتری را به فروش برسانیم.

ادامه مطلب  عینک طبی نوجوان شیراز

پوشال کولر انرژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا