سایر

توصیه ای که مرا پولدار کرد

همه ما در طول عمر خود در معرض توصیه و نصیحت های بسیاری قرار می گیریم که تنها بخش کوچکی از آن کاربردی می باشد و من هم توانستم با عمل به یک توصیه و تلاش برای کنترل مخارج و بهبود اوضاع مالی خود کسب و کار خود را در حوزه تولید ایزوگام و نصب آن راه اندازی کنم و در ادامه انواع آن را به شما معرفی خواهم کرد.

ایزوگام بام گستر

از مواد مورد استفاده در این محصول که باعث افزایش قیمت ایزوگام بام گستر شده، پودر تالک، تیشو نخ دار و پوشال می باشد که همگی در کنار یکدیگر با هدف عایق بندی بهتر قرار گرفته اند. جالب است بدانید تا چهل سال گذشته که این محصول تولید و مورد استفاده قرار نگرفته بود، افراد برای پوشش سقف خانه ها و جلوگیری از نفوذ آب و خرابی از آسفالت و قیر گونی استفاده می کردند. به مرور زمان مشکلاتی از جمله سنگینی این پوشش ها و همچنین عدم استحکام در برابر رطوبت، آن ها را به روشی نامطمئن و نامناسب تبدیل نمود.

از همان زمان بود که محصولی جدید جایگزین روش های سنتی شده و سبب خرسندی و آرامش خیال افراد از استحکام سازه هایشان شد. شما همراهان عزیز برای انواع مکان های مورد نظر خود نظیر پشت بام، باند فرودگاه، استخر، تونل ها، نمای ساختمان، مخازن آب، سرویس های بهداشتی و غیره می توانید این محصول را با خیالی راحت انتخاب نمایید.

ایزوگام بام گستر

ایزوگام بدون فویل

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که افراد در هنگام مراجعه به مراکز فروش و رو به رو شدن با ایزوگام های فویل دار و بدون فویل می پرسند، تفاوت میان این دو محصول و قیمت ایزوگام بدون فویل است. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دو محصول از نظر کاربردی یکسان هستند و به یک منظور و یک هدف تولید شده اند. اما اصلی ترین تفاوت آن ها وجود لایه ای آلومینیومی در مدل های فویل دار است که در آخرین مرحله تولید، بر روی ایزوگام می کوبند تا مقاومت آن را افزایش دهند.

ادامه مطلب  زمانم را برنامه ریزی کردم و ثروتمند شدم

وجود فویل در ایزوگام های فویل دار، موجب شده تا هنگامی که خورشید با شدت زیادی می تابد، نور و گرمای آن به میزان ۸۰ الی ۹۰ درصد بازتاب پیدا کنند به این شکل، ایزوگام آسیب نمی بیند و کیفیت و کارایی خود را از دست نمی دهد، به همین علت این محصول اغلب در شهرهای مرطوب یا گرم و آفتابی بیشترین کاربرد را دارد.

ایزوگام بدون فویل

ایزوگام پشت بام آپارتمان

عوامل و فاکتورهای بسیاری بر روی هزینه نصب ایزوگام و قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان تاثیر دارد؛ یکی از مهم ترین این عوامل نوع و کیفیت ایزوگام به کار رفته است که طبیعتاً هر چه کیفیت و مرغوبیت کالا بیشتر باشد، هزینه کلی نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد شد. داشتن کیفیت از مهم ترین ویژگیهای یک ایزوگام ایده آل است که معیارهای خاصی برای تعیین آن وجود دارد.

از جمله این معیارها خاصیت انعطاف پذیری و نرمی مناسب، استحکام و مقاومت بالا، یکنواختی ضخامت در تمام قسمتهای ایزوگام و عدم وجود بریدگی یا سوراخ روی رول یا لبه های آن است. نصب صحیح ایزوگام با کیفیت سالها دوام و ماندگاری دارد و اگرچه شاید قیمت اولیه بالاتری نسبت به ایزوگامهای نا مرغوب داشته باشد، اما در دراز مدت یک سرمایه گذاری خوب به حساب می آید.

ایزوگام پشت بام آپارتمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا