سایر

ثروتی عظیم در چند قدمی شماست

برای رسیدن به ثروت باید در کسب و کار هایی که در زندگی انتخاب می کنید دقت داشته باشید و بعد در آن کار وارد شوید این راه موفقیت و رسیدن به ثروت شما است برای مثال من زمانی که کارم را تغییر دادم و بر روی انواع پسته کارم را شروع کردم توانستم در همین راه به موفقیت برسم و ثروتم را از همین راه بدست بیاورم، اگر علاقمند هستید که در راه های درست قدم بگذارید و در کارتان به درآمد های عالی برسید در ادامه با ما همراه باشید.

پسته بادامی خام

قیمت پسته بادامی خام بسیار مناسب است و به طور حتم نمی توان به طور دقیق به محاسبه مجموع تولیدات استان های جنوبی در حوزه تولید پسته بادامی خام پرداخت و بخش مهمی از آماری که در اختیار ما قرار می گیرد به طور تقریبی به تولید این محصول در استانهای کشور اشاره دارد.

با این وجود به طور حتم بزرگ ترین تولید کننده پسته بادامی در کشور در طول چند دهه گذشته استان های جنوب کشور بوده است و برای همین است که هر ساله بالاترین حجم و وزن تولید و فروش پسته بادامی را در کشور دارد.

پسته بادامی خام رتبه اول تولید پسته را در سالهای گذشته از آن خود کرده است. به همین جهت بخش مهمی از صادرات استان متعلق به تولیدات برداشت شده در حوزه پسته است.

پسته بادامی خام

پسته گرمسار

قیمت پسته گرمسار ارزان است و آیا می دانید که تولید پسته گرمسار در ایران در سال 2021 میلادی به دلیل تغییرات اقلیمی کاهش قابل ملاحظه ای داشته است و برداشت این محصول در مقایسه با سال قبل از آن داشته است؟ آیا می دانید که به همین دلیل حجم صادرات این محصول در چند سال گذشته تا حدودی کاهش یافته بود؟

ادامه مطلب  ذرت سحرآمیز به جای کدوی سحرآمیز

پسته یکی از مهم ترین خکشبار شناخته شده در دنیا است که خاستگاه اصلی آن کشور ایران می باشد و برای همین است که بسیاری از کشورهای دنیا خواهان خرید پسته از کشور ما هستند.

با این وجود و بنا به دلایل متعدد تولید پسته در کشور در چند سال گذشته دستخوش تغییراتی بوده است و این امر باعث شده است که ایران بخشی از سهم خود از بازارهای جهانی را از دست بدهد.

پسته گرمسار

پسته تبریز

از قیمت پسته تبریز اطلاع دارید و  آیا می دانید میزان فروش پسته تبریز صادراتی ایران به قرقیزستان در سال 1400 چقدر بوده است و جهشی که کشورمان در این زمینه داشته به چه میزان بوده است؟ ایران یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان پسته در دنیا است.

حجم صادرات پسته در سال 1400 به کشور قرقیزستان در مقایسه با بسیاری از کشورهای آسیایی بیشتر بوده و نسبتا قابل توجه بوده است.

در این سال شاهد بودیم کشور ما با صادرات چند میلیون دلاری پسته حجم بالایی از صادرات را به قرقیزستان داشته است.

ارز صادرات پسته با پوست به این کشور بر اساس آمار منتشر شده توسط مراجع رسمی در حدود 45 میلیون دلار بوده است.

 

پسته تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا