سایر

ثروت گنجی بود که از طریق روفرشی کشف کردم

همه ما رؤیای ثروتمند شدن را بر سر داریم اما خیلی از ما به دلیل انتخاب نادرستی که انجام می ‌دهیم در میان راه با شکست روبرو می ‌شویم. یکی از بهترین و مطمئن ‌ترین مسیرهایی که مرا به ثروت زیادی رساند فعالیت در حوزه روفرشی بود. چرا که این محصول با رزومه ‌ی عالی که داشت توانست سودآوری و ثروت کلانی را به من هدیه دهد. در این‌ جا با ما همراه باشید تا این محصول را بشناسید.

روفرشی گرد

از روفرشی گرد می توان به عنوان زیر سفره ای استفاده کرد. همچنین نوع فانتزی آن را به عنوان رومیزی می توان استفاده کرد. اندازه کوچک ان را به عنوان پادری و در راه رو ها می اندازند. خرید روفرشی گرد در فروشگاه های منسوجات و در فرش و موکت فروشی ها مقدور است. بافت روفرشی باید ریز و پر تراکم باشد تا آهار داشته و به اصطلاح جمع نشود. کم تراکم بودن باعث نازک شدن روفرشی می شود و در نتیجه با کوچکترین حرکت رو آن جمع می شود.

روفرشی گرد

روفرشی یک متری

از روفرشی یک متری ابریشمی افرادی که به پرزهای فرش حساسیت دارند و یا در گیر بیماری های تنفسی هستند نیز استفاده می کنند. روفرشی یک متری در انواع زرشکی، سرمه ای، کرم، گردویی، فیروزه ای و توسی در بازار موجود است. در تولید انواع روفرشی ها از نخ پلی استر و پنبه استفاده می شود. در تولید این روفرشی ها از تکنولوژی خاصی استفاده شده است و در هنگام شستشو می توان از رنگ دهی آن مطمئن بود و با خیال راحت به شستشو آن با البسه یا ملافه های دیگر پرداخت.

ادامه مطلب  مسیر پولدار شدن با نبات شیرین می شود

روفرشی یک متری

روفرشی کشدار ایرانی 9 متری

روفرشی کشدار ایرانی 9 متری یکی از پر کاربردترین انواع این محصولات می باشد. انواع روفرشی متناسب با جنسی که دارند می توانند سبک و یا سنگین باشند ولی به طور کلی وزن آنها مناسب است و می توان به راحتی آنها را با خود به مکانهای مختلف جابه جا کرد. بهترین نوع این محصول کشی بوده به طوری که خیلی محکم به سطح فرش می چسبد و با پا خوردن و یا جارو زدن آن جمع نشده و همیشه ثابت باقی می مانند. برای خرید روفرشی کشدارایرانی، در انواع ساده و طرح دار اندازه های مختلفی دارد که نمونه 9 متری آن بیشتر مورد استفاده است. برخی از آنها نقش برجسته هستند و نمای ظاهری خیلی زیباتری دارند، رنگ بندی و طرح بندی انواع روفرشی پر تنوع است.

روفرشی کشدار ایرانی 9 متری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا