سایر

جذاب ترین ایده های کارآفرینی در منزل برای خانم ها

کسب و کار خانگی پدیده جدیدی نیست، بلکه در نتیجه تغییرات و تحولاتی که در فعالیتهای اقتصادی  و اجتماعی امروز به وجود آمده به آن توجه بیشتری شده است و این نوع کسب و کارها هر روزه در بستر اینترنت در حال توسعه است.

روغن تقویت مژه

برای رشد مجددمژه ها از روغن تقویت مژه استفاده کنید. اول باید ابتدا صورت خود را تمیز کنید با یک برس مقدار کافی از این روغن را به ابروها بمالید و اجازه دهید یک شب بماند این کار را حداقل باید در هفته دو تا سه بار انجام بدهید تا نتیجه خوبی دریافت کنید.

روغن تقویت مژه

طرز تهیه سس بشامل

طرز تهیه سس بشامل که مخصوص غذای خوشمزه به نام لازانیا می باشد برای فرانسوی ها بوده است و آن ها این سس را در آشپزخانه های خود به فراروانی استفاده می کردند و نام دیگری دارد که به آن سس سفید هم می گویند زیرا رنگ این سس بعد از تهیه در نهایت سفید می شود و امروزه یکی از جدیدترین سس ها و پر طرفدارترین سس ها شناخته شده است.

طرز تهیه سس بشامل

سویا خشک

سویا خشک از خواص فراوانی برخورد دارو بسیار مقوی است. در بسیاری از خانه برای جایگزینی گوشت مرغ از سویا خشک استفاده می شود که علاوه بر مصرف بالا از قیمت مناسبی در بازار خرید و فروش برخوردار می باشد. سویا یکی از دانه های روغنی بوده که از دسته لوبیا محسوب می شود که از آن محصولات زیادی مانند روغن سویا، شیر سویا، سس سویا، پروتئین سویا و غیره به دست می آید.

ادامه مطلب  نقش باور در موفقیت افراد در زندگی

سویا خشک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا