سایر

خرید دیگ بخار 120 کیلویی لوله آتشی قدیمی

امروزه صنایع مختلف برای ایجاد یک نیروی محرکه در کشتیها، لکوموتیوها از انواع دیگ بخار لوله آبی و یا لوله آتشی بهره گرفته می شود و امروزه به دلیل گران بودن هزینه برق برای انتقال حرارت در ظرفیتهای بالاتراز نوع دیگها 120کیلویی استفاده می شود.

در زمانهای قدیم به زودپزهایی که در منازل مورد استفاده قرار می گرفت دیگ بخار با دیگ بخار برنج نیز گفته می شده است امروزه از نوع خانگی دیگ بخار اکثر بانوان شاغل برای سرعت بخشیدن به پخت غذای خود از آن استفاده می کنند دیگ بخار قدیمی را می توانید از برخی سایتها و همین مجموعه با قیمتهای بسیار متنوعی خریداری کنید.

این محصول دارای ابعاد و سایزهای مختلفی است که شما می توانید بر اساس میزانی که قرار است در آن غذا را طبخ کنید خریداری و مورد مصرف قرار دهید.

نکات مهم که هنگام خرید دیگ بخار 120 کیلویی لوله آتشی قدیمی باید به آن توجه نمود؟

استفاده از دیگ بخار قدیمی در صنایع مختلف دارای کاربرد است و می تواند خواص بی شماری در صنایع داشته باشد.

دیگهای بخار امروزی در دو مدل برقی و گازی در بازار فروش هستند که به طبع نوع برقی دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به نوع گازی می باشد که این امری طبیعی است زیرا دیگهای برقی بی خطر تر بوده و سرعت بالاتری برای پخت دارد.

دیگهای بخار توسط محفظه و حرارت بالا می تواند بخار آب را افزایش دهد و این بخار برای تولید برق به کار می رود.

این دیگها دارای قطعات و لوازم گوناگونی می باشند که در زمان استفاده به دلیل مواد اضافی در آب امکان بروز رسوب وجود دارد و می بایست از لایه های رسوب در مخزن پیش گیری کرد.

ادامه مطلب  هرچقدر می خواهید پول خرج کنید تمام نخواهد شد

برای این کار افراد متخصص آن را رسوب گیری می کنند و توسط اسید شستشوی کامل می دهند.

با استفاده از دستگاه استوک هزینه های اولیه کاهش پیدا می کند و شما می توانید پس از چند سال استفاده و زمانی که به سود خوبی در این زمینه رسیدید دستگاه جدید و نو که طبق استانداردهای روز دنیا است آن را خریداری نمایید و به جای نوع قبلی خود جایگزین کنید.

دیگ بخار لوله آتشی

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت مردم برای گرمایش ساختمانها و مجتمعهای مسکونی نیاز فراوان به سیستم مجهز و کم ظرفیت از نوع دیگ بخار لوله آتشی شدند چون فضای کمتری را اشغال می کرد و سوخت آن نیز تمیزبود و کمترین آلودگی در آن پیدا نمی شد.

لوله های آتشخواربارها مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند و در صورتی که تایید شوند و طبق استاندارد تولید شده باشند، صادر می گردند و هر کارخانه ای اندازه و سایزآن را مشخص و تولید می کند.

دیگ بخار لوله آتشی

طرز کار این بویلرها دیگ بخار لوله آتشی بدین صورت است لوله هایی که بخار تولید می کنند از طریق این دیگ آب را گرم می کنند و لوله های فلزی بیرون از استوانه قرار می گیرند و بر اثر گازی که درسطح بیرونی قرار گرفته است شروع به گرم شدن و تبدیل به بخار می شوند.

تاریخچه موتور بخار به دو هزار سال قبل و اوایل قرن هجدهم بازمی گردد که در ابتدا به صورت ظرف دربسته ای از جنس ورقه های آهنی بود که دوام چندانی در ظرفیتهای بالاتر نداشت بعدها با ورود انقلاب صنعتی استفاده از بخار برای راه اندازی موتورهای کشتی و پمپها کاربرد گسترده ای داشت.

ادامه مطلب  خرید مبلمان اداری شیک ضمانت کسب و کار شماست

امروزه طیفهای وسیعی از انواع دیگ بخار در بازار تولید و عرضه می شوند و مشتریان طبق نیازها و مصارف خود در محیطهای صنعتی و تجاری آنها را خریداری می کنند و در انواعی مانند افقی، عمودی، سه پاس تولید می شوند.

دیگ بخار 120 60 کیلویی

از موضوعات مهمی که در زمان خرید دیگهای بخار 120 و 60 کیلویی و سایر انواع نمونه ها باید به آن توجه کنید بحث راندمان دیگهای بخار و جرقه زن دیگ بخاراست در واقع راندمان یک دیگ بخار تعیین می کند که شما تا چه اندازه می توانید خروجی بهتری را دریافت نمایید

به طور مثال دیگهای بخار سوپر سه پاس دارای بازدهی 85 درصدی در انتقال حرارت هستند که شما می توایند به راحتی با نصب یک اکونومایزر در دودکش این محصولات به راحتی این درصد را به بیش از 90 درصد برسانید.

دیگ بخار 120 60 کیلویی

قیمت نوع عمودی این محصولات یعنی قیمت دیگ بخار 120 کیلویی یکی از دسته های با ظرفیت پایین این خانواده می باشد که بوسیله گرمایش ابتدایی و ثانویه گرما را به آب منتقل نموده و نهایتا تولید گرما و بخار آب می نماید

این سیستمها به دلیل طراحی بسیار دقیقی که دارند از لحاظ کیفیت و امنیت تضمین شده و نوید راندمان بالایی را در تولید بخار می دهند به نحوی که این مدلها می توانند تا 200 کیلو بر ساعت بخار آب را برای شما تامین نمایند.

دیگهای بخار در واقع به عنوان سیستمهای پیشرفته ای شناخته می شوند که می توانند برای گرم کردن آب و ایجاد بخار مورد نیاز برای شما مورد استفاده قرار بگیرند و معمولا سوخت مورد نظر برای فعالیت این دستگاه ها انتخابی خواهد بود و شما می توانید از بین گاز طبیعی، گازوئیل یا نمونه های برقی یا ذغال سنگ یک نمونه را برای خود انتخاب کنید.

ادامه مطلب  با تغییر مثبت موتور ثروتمند شدنتان را روشن کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا