سایر

خرید کنسانتره آهن خوراکی اندیمشک

کنسانتره آهن محصول از فرآوری سنگ آهن می باشد که فناوری آن با خردایش، آسیاب کردن، جداسازی، فلوتاسیون انجام می گیرد کنسانتره آهن خشک با بسته بندی های با کیفیت و با استفاده از بهترین مواد تهیه شده و نوع خوراکی آن از میوه ها و مواد غذایی تهیه می شود که امکان ارسال به کشورهای اروپایی نیز می‌باشد.

از مهمترین فرآورده ها در ساخت فولاد کنسانتره سنگ آهن می باشد که از آهن و مقداری عناصر دیگر تشکیل شده از مشخصات کنسانتره آهن عیار آن است که عامل مهمی است و به صورت مستقیم در ارزش گذاری محصول تاثیر دارد کنسانتره ها غالباً عیاری بالاتر از آهن دارند به خاطر همین ویژگی به صورت گسترده در تهیه فولاد استفاده می شوند البته باید گفت عیار کنسانتره کاملاً با هم متفاوت است و لذا اگر کنسانتره مرغوب می‌خواهید باید عیار آن ۶۵ درصد باشد.

برای آشنایی و خرید این محصول تا انتهای مقاله با آراد برندینگ همراه شوید.

خرید کنسانتره آهن خوراکی اندیمشک

سنگ آهن چون بیشتر در تولید فولاد به کار می رود لذا کنسانتره آن نیز در صنایع تولید فولاد کاربرد دارد و چون سنگ آهن از معادن مختلف به دست می آید لذا دارای عناصر گوناگون و ناخالصیهای زیادی می باشد در نتیجه برای کنسانتره سازی سنگ آهن باید مورد آنالیزه قرار گیرد و ترکیبات شیمیایی آن مشخص شود تا بتوان مراحل لازم را برای به دست آوردن یک کنسانتره مرغوب شناسایی کرد.

خرید کنسانتره آهن خوراکی

آیا می دانستید که اولین تولید کننده کنسانتره آهن در اصفهان بوده است سنگ آهن هایی که از معدن استخراج می شوند ناخالصیهای زیادی دارند به همین دلیل برای مصرف در صنایع ذوب مناسب نمی باشد که برای تهیه ی سنگ آهن مناسب در صنعت بر بروی آنها یکسری عملیات انجام می شود.

ادامه مطلب  ادویه هایی که من ثروتمند کرد

فرایند تولید فولاد به این صورت می باشد که اول سنگ آهن را از معدن خارج می کنند و بعد برای از بین بردن ناخالصیها از روش فلوتاسیون استفاده می کنند و بعد از ناخالص سازی سنگ آهن گندله سازی را انجام می دهند تا پدر سنگ آهن به اندازه ی مناسب برسد و در مرحله ی بعد با احیا گندله فولاد تولید خواهد شد.

همانطور که در بالا هم اشاره شد کنسانتره آهن خشک در زنجان هم تولید می شود و بازار خرید کنسانتره آهن خوراکی بسیار داغ است. اولین قدم تولید کنسانتره، خوردایش است که سنگ آهن را از طریق سنگ شکن خرد می کنند و به قطعاتی کمتر از بیست تا بیست و پنج سانت تبدیل می کنند که ابعادهای ورودی در سنگ شکن حدود بیست تا صد سانتی متر است.

خرید کنسانتره آهن خوراکی

برای جلوگیری از زیاد خورد شدن سنگ آهنهای ورودی، قطعاتی که کمتر از بیست تا بیست و پنج سانتی متر هستند در زمان ورود به سنگ شکنها به واسطه ی گریزلی جدا می شوند و اجازه ورود به دستگاه به آنها داده نمی شود

کنسانتره آهن اندیمشک

یکی از محصولاتی که اخیرا بسیار محبوب شده است بریکت آهن می باشد که از کنسانتره آهن تولید می شود که این محصول در کارخانه ی زنجان نیز تولید می شود.

فرآوری سنگ آهن یکی از با اهمیت ترین فرآیند تولید فولاد آلیاژی می باشد که فرآوری سنگ آهن طبق محصول تولید شده به دو دسته: کنسانتره و دانه بندی شده تقسیم می شود که تولید دانه بندی بدون آب و خشک انجام می شود و بعد به روش مغناطیسی سنگ آهنهای کم عیار از پر عیار جدا خواهد شد.

ادامه مطلب  عطر مردانه شیرین گرم ایرانی

کنسانتره آهن اندیمشک

باید بدانید که عوامل و فاکتورهای زیادی در تعیین قیمت کنسانتره آهن اندیمشک در ایران دخیل می باشد. کنسانتره آهن معمولا به دو صورت گندله سازی یا مستقیم تولید می شود که این محصول را در کارخانه ی گندله سازی به عنوان یک ورودی وارد می کنند که برای فروش به گندله سازی بایستی عیار آهن آن بیشتر از شصت و هفت درصد و عیار فسفر آن کمتر از دو دهم درصد و عیار گوگرد آن نیز کمتر از بیست و پنج دهم درصد نیز باشد.

در کنستانتره آهن عیار آن متفاوت است و غالبا بین 65 تا 68 درصد می باشد با توجه به این مسئله می توان گفت از مشخصات کنسانتره آهن خشک، کیفیت بالای این محصول می باشد و آن با انواع سنگ آهن باطله یا بی مصرف مثل فسفر ترکیب می‌کنند تا عیار آنها افزایش یابد در این صورت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و این امر موجب صرفه جویی اقتصادی می گردد که بیشترین کاربرد آن در صنایع ذوب آهن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا