سایر

درآمد بالا از سود های کم لولا

شاید شما هم مانند دیگران فکر کنید که لولا ها سود کمی دارند شما درست فکر می کنید اما همواره با فروش تعداد بالای آن ها می توانید به ثروت کلان برسید و زندگی راحتی را برای خود رقم بزنید د راینجا می خواهیم انواع لولا های پرمصرف که امروزه کاربرد های فراوان وگوناگونی دارند را معرفی کنیم.

لولا مخفی

انواع لولا در مدل های متنوع و با سبک های گوناگون تولید می شوند که هر کدام متناسب با اتصالات مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

لولا مخفی سنگین، همانطور که از نامش بر می آید در اندازه بزرگ و دارای وزن بیشتری است که برای درب‌ های بزرگ مانند درب کمد، کابینت، انواع درب های بزرگ چوبی و غیره کارآئی بهتری خواهد داشت.

وزن بالای این نوع لولا سبب شده تا وزن بیشتر درب را به خوبی تحمل نموده و از استحکام و دوام بیشتری برخوردار باشد و با مرور زمان کیفیت خود را از دست نداده و دچار افتادگی نمی شوند.

برای نصب لولا مخفی ابتدا باید سوراخی به اندازه استاندارد برگه لولا با کمک مته یا دستگاه فرز در محل نصب تعبیه کرد تا لولا در آن قرار داده شود. بهتر است دقت کافی را در این مرحله نصاب داشته باشد که اگر قسمت اصلی و مرکزی سوراخ برگها با یکدیگر برخورد نداشته باشند لولا به خوبی عمل نکرده و بسته نمی شود.

لولا مخفی

لولا کابینت

در بعضی مواقع و بعضی مکانها برای قرار دادن وسایل و مرتب کردن آنها از کابینت های صنعتی استفاده می کنند که لولا بدنه یکی از یراق آلات مهم استفاده شده در آن است و این نوع لولا خود دارای انواع مختلفی است که هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شده اند.

ادامه مطلب  قیمت پالت چوبی برای مبل یزد

بعضی از انواع لولا کابینت سوراخ باز و برخی دیگر سوراخ بسته هستند و تعداد سوراخهای آنها می تواند متغیر باشد بعضی دو سوراخ و بعضی چهار سوراخ هستند که داشتن چهار سوراخ باعث افزایش مقاومت لولا می شود از لولای چهار سوراخ بسته گاهی بعنوان لولای مخفی نیز استفاده می شود زیرا سوراخهای آن دیده نمی شوند و در کار مانند لولای مخفی عمل می کند.

تعدادی از انواع لولاهای صنعتی پلاستیکی هستند یعنی از جنس پلاستیک ساخته شده اند اما پلاستیک آنها باید به گونه ای باشد که کاملا مقاوم و بادوام باشد و در مقابل ضربه آسیب نبیند.

لولا کابینت

لولا پروانه ای 

یکی از تکمیل کننده های درب که از جمله یراق آلات کاربردی محسوب می گردد را لولا می گویند که قیمت خرید و فروش نوع پروانه ای آن با دیگر انواعش متفاوت است.

شکل دقیق لولای پروانه ای بسته به سازنده آن می تواند متفاوت باشد اما تا حدودی شبیه بالهای پروانه است با طرحی که از سنجاق مرکزی پخش می‌شود.

هنگام انتخاب لولای پروانه ای، توجه به وزن و عمق پیچ بسیار مهم است. این لولا ها در طیف وسیعی از اندازه ها هستند و از طرحهای بسیار کوچک برای کیف های مینیاتوری گرفته تا طرح های بزرگتر و سنگین تر برای کشوهای کابینت استفاده می گردد.

پرداختهای دقیق از نظر زیبایی با محصول نهایی ترکیب می شوند و ظاهر بصری یکنواختی ایجاد می کنند. برای مثال: لولاهای نقره‌ای روشن در پروژه‌ ها و دربهایی که با چوب تیره ساخته شده است، برجسته می‌شوند.

لولا پروانه ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا