دوش طلایی

درآمد نجومی من با کار خصوص دوش میسر شد

بهتر است بدانید ثروت و موفقیت از مواردی مهم چون هوش و استعداد نشات می‌گیرند. ولی تنها این موارد نیستند که به تنهایی بتوانند منجر به موفقیت و ثروتمند شدن فرد شوند. باید بتوانید محصول مناسب و پر سود خود را پیدا نمایید. در ادامه به چند نوع محصول پر سود می پردازیم.

دوش البرز روز

حتما این مهم را می دانید که هر محصول دارای ویژگی های مخصوص به خود است دوش البرز روز نیز، از این قاعده مستثنی نیست.

این دوش دارای شلنگ ۱/۵ متری بسیار با کیفیت و مستحکم می باشد

جنس تنه این دوش، استیل بوده و در برابر آب استحکام بالایی از خود نشان می دهد و می تواند در برابر زنگ زدگی مستحکم باشد.

از دیگر ویژگی های این محصول، می توان به طراحی زیبا و البته راحتی نصب این محصول اشاره کرد.

از ویژگی های منحصر به فرد این محصول این می باشد، که در عین به روز بودن و مدرن بودن، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نرخ بسیار مناسبی دارد.

سر دوش این محصول دارای حفره های استاندارد می باشد و همچنین دچار رسوب نمی گردد.

دوش البرز روز

دوش متحرک

بسیاری از مراکز تولیدی شیرآلات، برای دوش متحرک، سری و همچنین میله هایی را در طرح های جداگانه‌ و مختلف طراحی نموده‌ اند که امکان انتخاب را در زمان خرید ممکن سازند.

برندهای مذکور، برای لعاب کاری روی دوش نیز از رنگ های استیل، سفید و همچنین طلایی استفاده می کنند که در نوع خود، زمینه تفاوت را به خوبی ترتیب داده است‌.

ادامه مطلب  راه رسیدن به موفقیت را با پوشاک تجربه کردم

عموما متحرک بودن این دوش به همراه شیلنگ های استیل انجام می شود که می تواند امکان اتصال به میله برای استفاده به عنوان دوش، و همچنین امکان جدا شدن سری را فراهم کرده است.

این محصول سری هایی تنظیمی دارد که می تواند حداقل به صورت چهار شکل در پاشش آب نقش داشته باشد، لذا حالت تنظیمی دوش، می تواند برای استفاده از این نوع محصول مناسب باشد.

شیلنگ های این محصول نیز استیل بوده که قطعا با حالت کششی که دارند می تواند در سرد و گرم شدن آب، کارایی خود را به همان شکل داشته باشند.

دوش متحرک

دوش طلایی

عموما افرادی که علاقه وافری به رنگ طلایی برای شیرآلات دارند، طبعا دوش طلایی را نیز در مدل دلخواه تهیه کرده و بعد از نصب اصولی، مورد استفاده قرار می دهند.

نوع ساده این محصول با داشتن یک میله ساده که در قسمت بالا و پایین قابلیت نصب روی دیوار را دارد، امکان اتصال سر دوش را به صورت متحرک فراهم آورده است.

با این حال نوع حرفه ای این محصول ضمن داشتن سر دوش متحرک، سر دوش ثابتی را نیز دارد که توانسته است در ابعاد پهن و عریض، امکان پاشش آب را با اشکال مختلف به وجود بیاورد.

این دوش تقریبا در نوع تکمیل شده و به صورت پک به تولید می رسد که لعاب موجود در روی بدنه استیل این محصول، امکان ضد زنگ شدن را در طول استفاده ایجاد نموده است.

دوش طلایی

حتما ببینید

پله برقی فروشگاهی

ثروتی که از پله های چینی عایدم شد

در روزی از روزها با فکر خسته و سردرگم به دنیای خودم نگاه می کردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *