سایر

در نظام فکری من ترس جایی نداشت این عامل ثرتمند شدنم بود

افراد موفق نمی ترسند. این یکی از ویژگی های بارز هر فرد موفقی است. از هر چیزی بترسید به سراغتان می آید، این یک باور قدیمی است که بارها به واقعی بودن آن پی برده ایم. در طرز فکر افراد موفق جایی برای ترسیدن از شکست نیست. آنها ریسک پذیر و شجاع هستند. من بدون ترس و به طور گسترده در زمینه پسته فعالیت کردم و مرور آن را در اینترنت نیز به نمایش گذاشتم تا در نهایت به سود فراوانی دست پیپدا کردم.

پسته خندان کرمان

همان طور که می دانید پسته خندان کرمان یکی از بهترین و مشهورترین پسته های جهان است و بر حسب عرضه و تقاضای جهانی و منطقه ای قیمت گذاری می شود.

کیفیت و نوع پسته خندان کرمان و قیمت دلار در ایران می تواند از عوامل موثر تعیین قیمت باشد.

قیمت پسته خندان کرمان  به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از مهمترین آن ها عبارت است از: میزان تولید محصو، میزان تقاضا، میزان صادرات،‌ قیمت محصول، نوع پسته

پسته خندان کرمان

پسته خام درجه یک

لازم به ذکر است پسته خام درجه یک بذر این پسته مقاومت بسیاری در برابر کم آبی از خود نشان می دهد بنابراین قادر است مقدار زیادی آب را، در هنگامی که به آب دسترسی دارد ذخیره کند و از آن در هنگام کم آبی استفاده کند.

به همین دلیل نهال این پسته به بهترین انتخاب های باغ داران  تبدیل شده است.

پسته انواع و اقسام مختلفی دارد که یکی از معروف ترین نوع آن ها پسته فندقی می باشد و جایگاه ویژه ای در صادرات به خود اختصاص داده است پسته فندقی از حجم بسیار کمی برخوردار است و مغز بسیار ریزی دارد.

ادامه مطلب  راز ثروتمندان فاش شد

پسته خام درجه یک

پسته شور زعفرانی گلستان

چیزی که باعث شده قیمت انواع این محصول با هم فرق داشته باشد نوع پسته شور زعفرانی گلستان و درجه کیفیت آن بوده است.

در واقع هر چقدر که میزان کیفیت مغز این محصول بالا باشد و پسته دهان بسته آن کم باشد و یا اصلا پسته دهان بسته در آن وجود نداشته باشد به عنوان نوع درجه یک قیمت بالاتری برای آن در نظر گرفته اند.

زمانی که شما قصد تهیه کردن این آجیل خوشمزه و مقوی را دارید می توانید از نوع بسته بندی شده و فله آن خرید خود را تکمیل کنید.

در اصل پسته ای که به صورت بسته بندی شده به فروش می رسد توسط دستگاه سورتینگ جداسازی شده است.

این باعث شده که هیچ نوع ضایعاتی درون بسته آن وجود نداشته باشد و از این جهت بوده که قیمت بیشتری نسبت به نوع فله داشته است.

پسته شور زعفرانی گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا