سایر

قیمت انواع دستکش نیتریل نیتکس مشکی بنفش در بازار

درمحیط های آزمایشگاهی شیمیایی و و آشپزی دستکش های نیتریل استفاده می شود این نوع دستکش‌ ها احتمال هرگونه حساسیت پوستی  و

همچنین واکنش های آلرژیک را کاهش میدهد معمولاً دستکش های نیتریل در صنعتهای پزشکی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد در ایران بیشتر دستکش نیتریل به رنگ آبی می باشد اما به طور کلی دستکش نیتریل در رنگ های مشکی و بنفش و غیرشه موجود میباشد.

دستکش های نیتریل از نام و نشان های آن میتوان به دستکش سیاه نام برد که در خیلی از مصرف کننده ها ان را با نام های دستکش سیاه نام می برند دستکش سیاه که از مواد مصنوعی درت یا ساخته شده است و در بین برنده ای بازار ایران تنوع زیادی دارند و یکی از دستکش های که در دنیا با برند اوپی پرفکت نام ونشان در بین برنده ای خارجی پیدا کرده است.

این دستکش سیاه از ضخامت بالای برخوردار می باشد و همچنین این دستکش مقاومت بالای در برابر مواد شیمیای و الکل از خود نشان داده هست و به علت نداشتن لاتکس طبیعی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است

این دستکش همچنین در شغل های آرایشگری و تتو، آزمایشگاه ها، آشپز خانه ها و حتی میتوان در کارهای صنعتی از آن استفاده کرد.

قیمت انواع دستکش نیتریل نیتکس مشکی بنفش در بازار

این دستکش بخاطر کش رسانی بالا و مقاومت در برابر پارگی توانسته خیلی از طرفدارهای خود را متقاعد سازد که دستکش خوب و با انواع سلیقه های خود را سازگار سازد و همچنین برای خرید و دانستن قیمت دستکش نیتریل نیتکس و یا نیتریل مشکی اوپی پرفکت به سایت آداس دنتیست مراجعه کنید

ادامه مطلب  با پافشاری بر روی هدف هایم ثروتمند شدم

و جهت خرید با شماره تماس کارشناس مربوطه در مورد دستکش نیتریل سیاه مشاوره بگیرید و با خرید خوب با قیمتهای خیلی پاینتر از بازار این خریداری کنید این شرکت با در نظر گفت کمترین سود حاصل از فروش جنس را در اختیار مشتری قرار می دهد.

دستکش نیتریل اوپی پرفکت حریرایران که ساخت کشور ایران می باشد و در آذربایجان غربی تولید و توضیع می شود و شرکت آداس دنتیست با ارسال بار از خود کارخانه به طور مستقیم در اختیار مشتری قرار میدهد و این دستکش ب دو نوع رنگ وارد بازار می شود.

دستکش نیتریل مشکی

حتما در اطرف شما افرادی هستند از بین فامیل یا دوستان نزدیک شما که از پوست حساس برخوردار باشند و در شغل های همچون پزشک یا آرایگشر و یا تتو کا و نقاش ساختمانی وطراح های پرتره یا آشپز ها که به دلیل حساسیت بیماری و بهداشتی و یا حساسیت های پوستی مجبور به استفاده از دستکش می یاشند

که میتوانید دستکش کار سیاه یا مکشی از شرکت آداس دنتیست را به انها پیشنهاد کنید چون در برابر مواد دهید تا بهترین نوع دستکش را خریداری کنند.

از آن استفاده کنن تا دچار عفونت یا بیماری های پوستی نگردن و کارشناسان این شرکت جهت معرفی بهترین برند های بازاز و بهترین نوع دستکش یا تضمین بهترین کیفیت را به مشتری خواهند داد دستکش سیاه یکی از دستکش های بازار می باشد که میتوانید به این افراد معرفی کنید.

دستکش نیتریل مشکی

مقاوم بودن در برار مواد شیمیای و محلول های هلال در آب و رنگ های شیمیای که در رنگ های موی سر استفاده میشود مقاومت بالای را داراست که هنرمندان محترم می توان با خیال راحت از این دستکش نیتریل مشکی در کار های خوداستفاده کنند

ادامه مطلب  زالویی که توانست مرا ثروتمند کند

و همچنین کارخانه های تولید کننده توانستن با سایز بندی های دستکش ها مصارف عموم مردم که با انواع سایز دست در جامعه موجود می باشد پاسخ دهند.

دستکش ایمنی سیاه که از کش رسانی خوب و مقاومت در برابر سر سوزن های مورد استفاده در شغل های تتو و پزشکان که زیاد از سرسوزن استفاده میکنن که امکان پاره شدن دستکش در صورت برخود با آن پار گردد مقاوم نشان دهد

و پارگی نداشته باشد و همچنین این دستکش ها ضد آب می باشند و به هیچ عنوان آب به آنها نفوز نخواهد کرد جهت این که وقتی آب وارد ان میشود دستکش در ان دچار چرخش می گردد و مصرف کنند را ناراحت و در هنگام کار ناراحت خواهد کرد.

دستکش نیتریل بنفش

در ایران به دلیل ابن که کشور صنعتی می باشد در ان خیلی شرکت های خارجی نسبت به صادرات دستکش های خود به این کشور می باشند چون دراین کشور جهت صادرات یا پخش از کشور ایران به کشور های همسایه تمایل نشان میدهند بخاط ارزان بودن وهزینه حمل از این کشور به کشورهای دیگر می باشد بخاطر همین در ایران برند های مختلفی در حال فعالیت می باشند.

که از نظر کیفیت دستکش و نوع مواد بکار رفت در آن با دستکش های ایرانی درحل رقابت شدید می باشند ولی در ایران به دلیل وجود پتروشیمی های که در این سال های اخیراحداث گردید است مواد اولیه این دستکش ها هک در کشور تولید می گردد که برای ساخت این دستکش های نیتریل در ایران با قیمت های پایین تر از کشور های همسایه تولید می گردد.

ادامه مطلب  قرص هایی که به شما بال پرواز می دهند

دستکش نیتریل بنفش

برای همین شرکت آداس دنتیست نسبت به عرضه مستقیم دستکش نیتریل بنفش به بازار با پایین ترین قیمت ممکن پا در عرصه رقابت با شرکت های پخش دستکش های رنگی مانند دستکش مشکی نموده است که از طریق یاست آداس دنتیست می توان جهت سفارش دستکش های خود به این سایت مراجعه نمود.

در کارخانه تولید دستکش های انتیگون اقدام به تولید دستکش های رنگی متنوعی کرده است که دستکش بنفش یکی از اینوع دستکش ها می باشد دستکش هی نیتریل بنفش فاقد پودر لاتکس بوده و بخاطر همین ویژگی روز به روزبه مخاطبان آن افزوده می گردد

و از این دستکش برای مصارف پزشکی و از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و برای خریداری دستکش نیتریل و دستکش وینیل از سه سایز می توان نام برد که اسمال و مدیوم ولارج نام برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا