سایر

رویاهای بزرگ مرا به ثروت رساند

زمانی که شما رویاهای بزرگی در سر داشته باشید مسلما به همان میزان نیز تلاش خواهید کرد. رویای من این بود که در حوزه ی آجر بتوانم حرف اول را در کشورم بزنم و به لطف خدا توانستم در زمینه آجر سفالی سقفی موفق عمل کنم و به سود برسم.

آجر سفالی سقفی

بیشترین استفاده که از آجر سفالی سقفی می شود در زیبا سازی ساختمانها می باشد و دیزاین داخلی و نمای ساختمانها بر عهده این نوع آجرها می باشد، اما از این نوع آجرها در قسمتهای دیوارهای باربر استفاده نمی شود این نوع آجرها به غیر از اینکه از زیبایی زیادی برخوردار است.

نمای بسیار چشم اندازی را به ساختمان می دهند، علاوه بر اینها مقاومت بسیار زیادی را به نما می دهد که در برابر موانع آسیب رسان مانند هوازدگی و افزایش بالا از نما محافظت می کند.

آجرهای لعابدار همانطور که گفته شد سطح بیرونی آن مانند ظروف سفالی می باشد که لعابدار شده این آجرها در اندازه ها مختلف تولید می شود و برای استفاده های زیادی به کار می رود از قبیل نماسازی کاشی کاری کف سازی و کنار باغچه ها استفاده می شود، اما بیشتر استفاده آنها در مساجد حسینیه ها و مراکز مقدس می باشد مانند کتیبه های اطراف محرابها گنبدها و سر درها استفاده می شود.

درباره تنوع آجرهای لعاب دار باید گفت که به خود مشتریان بستگی دارد و ما به درخواست مشتریها آجرها را لعاب می زنیم و در کوره ها به پخت می رسانیم البته رنگهایی که زیاد استفاده می شود فیروزه ای و لاجوردی می باشد، کاربرد رنگ فیروزه ای در مساجد می باشد.

ادامه مطلب  دانه ای که در خاک کاشتم و پولدار شدم

آجر سفالی سقفی

آجر سفالی قزوین

آجر سفالی قزوین برابر نفوذ آب مقاوم هستند و به عنوان یک عایق رطوبتی از آن ها استفاده می شود شاید با خود بگویید که چه دلیلی دارد که با وجود گزینه های بسیار زیادی که برای پوشاندن کف یک محیط وجود دارد باید از آجر استفاده کنیم؟ پس همراه ما باشید.

یکی از دلایلی در شهر همدان برای پوشاندن کف از آجر استفاده می کنند این است که این آجرها در رنگ های بسیار گرمی تولید می شوند. از همین رو می تواند فضای دلنشین و صمیمی را برای شما ایجاد کند رنگ های این آجرها سر منشاء طبیعی دارند و به همین دلیل می توانند گزینه مناسب تری نسبت به کفپوش موزاییکی و سنگفرش ها باشند.

برای خیابان ها و پیاده رو های پر رفت و آمد شهر یزد از نوع درجه یک آجر کف استفاده می کنند زیرا مقاومت خوبی در برابر سایش دارند و در طول مدت کوتاهی خراب نمی شوند. دلیل استفاده از نوع آجر در این مکان ها این است که فرسایش این محصول در این مکان ها سریع تر اتفاق می افتد و رطوبت را به خوبی به خود جذب می کند.

آجر سفالی قزوین

آجر سفالی گرگان

این نوع آجر سفالی گرگان برای نمای ساختمان، کف حیاط و پارگینگ، کف بام و دیگر محیط های داخلی منازل برای تزئین به کار گرفته می شوند.

همچنین استان همدان نیز این قدمت و تاریخچه را در تهیه سفال و آجر های گوناگونی دارد و بسیاری از بازار های داخلی و جهانی خواهان معامله و خرید از این محصولات با کیفیت می باشند. کشور هایی همچون: چین و دیگر کشور های اروپایی توانسته اند بیش از 30 درصد از بازار جهانی را در صادرات این محصول به دست بگیرند.

ادامه مطلب  رونق کسب و کار تنها عاملی بود که من را ثروتمند کرد

آجر سفالی گرگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا