سایر

زالویی که توانست مرا ثروتمند کند

اکثر ما بخاطر ظاهر چندش آوری که زالو دارد نسبت به آن حس خوشایندی نداریم اما می دانیم که برای سلامت بدن بسیار مفید است از این رو من فعالیتم را در زمینه زالو شروع کردم و توانستم با ارائه ایده های جدید درمورد روند درمان و نگه داری آن ثروتی عظیمی را به دست آورم که خودم هم فکرش را نمیکردم برای همین است که می گویم زالو ثروت آفرین است.

زالو طبی

اما سوال اینجاست که زالو طبی چیست و چطور می توان به آن اطمینان کرد خوشبختانه زالوی طبی اگر از نژاد مطلوبی باشد هیچ گونه ضرر و زیانی برای موجودات زنده دیگر مانند دامها و انسان نداشته و بالعکس دارای سود و مزیت های بسیار زیاد برای ما می باشد.

زالو طبی چیست زالوها در نژادهای مختلفی در سطح دنیا شناخته شده اند که مهمترین این نوع زالو ها در ۳ نژاد مطرح هیرودومدیسینالیس ( مدیسا) و هیرودواورینتالیس ( اورینتال) و هیرودو وربانا ( وربانا) می باشد.

پرورش دهندگان و همچنین مصرف کنندگان این نوع زالوها که پزشکان طب سنتی و مراکز زالو درمانی هستند از این سه نژاد برای زالو درمانی استفاده می کنند و نباید در این زمینه ترسی داشت.

زالو طبی

زالو زمینی

زالو زمینی در دهان خود دارای بزاق لجز و چسبنده ای هستند که هنگامی که به بدن می چسبند، از طریق دندان خود این مواد را در رگها به جریان می اندازند، آنها باعث می شوند که رگها از گرفتگی پاک شود و تمامی لخته های خونی از بین برود، در نتیجه خون بدون غلظت در بدن حرکت کرده و باعث از بین رفتن ناراحتیهای قلبی شده و از به وجود آمدن سکته قلبی نیز جلوگیری می کنند.

ادامه مطلب  قیمت پوشک مای بیبی شورتی

زالوها بر روی بدن حرف حلقه حلقه هستند و لزج و چسبنده می باشند تمامی بدن آنها از کرک پوشیده شده است و در انتهای خود بادکشهایی دارند که باعث می شود، وقتی به بدن بچسبند، بزاق دهن خود را وارد خون کنند.

زالو زمینی

زالو دریایی

زالو دریایی در محیط مرطوب و آبی زندگی و تولید مثل می کند و همچنین دارای خواص چسبندگی بوده که از این طریق تغذیه نموده و غذای مورد نیاز خود را تامین می کند.

زالوها دارای انواع مختلفی سمی و غیر سمی بوده که برای درمانی از نمونه های بی ضرر و غیر سمی آن استفاده می کنند. در دنیا بیش از 600 نوع زالو شناخته شده و با تحقیقات کارشناسان فقط پانزده نوع آن خاصیت درمانی داشته و می توان برای درمانهای مختلف از آن استفاده کرد.

این موجودات دو جنسه خود را بارور کرده و می توانند با کوکون بسیاری تولید مثل نمایند و هچنین  دارای اندازه های مختلفی بوده که نوع جوان تر و پیر تر آن را مشخص می کند و همچنین برای درمان نمونه بالغ آن بسیار با ارزش می باشد.

 

 

زالو دریایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا