سایر

زندگی پراز ثروت، نیازمند یک ذهن ثروتمند است

شما برای رسیدن به موفقیت ابتدا باید با تمرین، ذهن خودتان را تقویت کنید تا آمادگی رسیدن به ثروت را داشته باشد زیرا هرگاه ذهن شما پذیرنده این موضوع باشد ثروت هم به زندگی شما سرازیر می شود همانطور که من این کار را کردم و بعد با فعالیت در حوزه سگ به یک فرد میلیونر تبدیل شدم.

سگ

توله سگ تازه زاده شده بعد از مدت کوتاهی از تولد رشد کرده و به یک سگ بالغ تبدیل می‌ شود. به طوری که در سنین بین 3 تا 5 سالگی شما می توانید یک سگ بالغ را مشاهده کنید که فعال‌ ترین دوره زندگیش را در این سنین می‌ گذراند.

دوران بلوغ این حیوان مدتی طولانی طول می کشد. از سن ۷، ۸ سالگی کم‌ کم حالت افتادگی و کاهش فعالیت در آن‌ ها دیده می‌ شود. سگ‌ هایی که به این سن رسیده‌ اند محیطی راحت و آرام را برای خود ترجیح می‌ دهند و بیشتر آن ها در این دوران در حال خواب و استراحت هستند، بخصوص در زمستان ساعت‌ ها در محیط‌ های گرمی چون کنار رادیاتور استراحت کرده یا می‌ خوابند.

سگ

سگ نگهبان

سگ‌ نگهبان از نظر فیزیکی، روحی و شخصیتی نسبت به بقیه سگ‌ها متفاوت هستند. این دسته به‌صورت غریزی علاقه زیادی به صاحب خود دارند و تا پای جان از او دفاع می‌کنند.

همانطور که اشاره شد متأسفانه تصوری که اکثر مردم از سگ‌های نگهبان دارند، با خصلت و روحیات واقعی این حیوان‌های فوق‌العاده ارزشمند به هیچ عنوان همخوانی ندارد. اغلب فکر می‌کنند سگ‌های پاسبان حیواناتی وحشی، غیرقابل کنترل و جنگجو هستند.

ادامه مطلب  فرمول ساده پولدار شدن من که شاید با آن آشنا باشید

این در حالی است که این نوع سگ‌ها اگر بخوبی تربیت شوند؛ بسیار آرام، صبور و باهوش شده و به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را انجام می‌دهند. در واقع یک سگ نگهبان تا زمانی که احساس نکند، محدوده حفاظتی و صاحبش در خطر نیست با کسی کاری ندارد.

سگ نگهبان

سگ هاسکی

سگ هاسکی ‌های کنونی بسیاری از ویژگی‌های قدیمی خود را حفظ کرده‌اند. این ویژگی‌ها آنان را به حیوانات خانگی دوست داشتنی و بسیار مهربانی مبدل کرده است. به طور کلی هاسکی انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که در زمینه نگهداری از سگ‌ها تجربه داشته و وقت کافی برای آموزش این حیوان دارند.

هاسکی سگی است که همه، حتی دزدها را، دوست دارد. بنابراین اگر به دنبال سگی برای محافظت از خانه خود هستید هاسکی گزینه مناسبی نیست. همین ویژگی باعث شده است تا این نژاد با همه اعضای خانواده حتی کودکان رفتار بسیار مناسب و خوبی داشته باشد.

هاسکی ها تقریبا سخت گیر نبوده و حیواناتی اجتماعی هستند که با سگ های دیگر نیز به خوبی کنار می‌آیند.

سگ هاسکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا