سایر

سیب زمینی کلیدی طلایی برای رسیدن به ثروت

سیب زمینی محصولی پر از خاصیت است که همین محصول گنجی طلایی در زندگی و دنیای کار من شد و توانست من را به ثروتی که همیشه می خواستم برساند و اعتبار زیادی در کسب و کارم به من داد. من با پیدا کردن این محصول و شروع کارم بر روی این محصول توانستم به همه نتایج مطلوبی که در کارم می خواستم برسم شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چطور با این محصول می توان به موفقیت رسید در ادامه با ما همراه باشید تا با کسب و کار و انواع محصولات ما آشنا بشوید.

سیب زمینی صادراتی

امروزه محصولات گوناگونی در کشور تولید و به بازار های خارجی صادر می گردد، گفتنی است که سیب زمینی صادراتی نیز از جمله صادرات های انبوه و رایج می باشد که به راحتی انجام می گیرد. سیب زمینی یک ماده خوراکی بسیار خوشمزه می باشد که سرشار از بتاکاروتن است و وقتی که پخته شود به راحتی جذب بدن می شود. ساقه و برگ های سیب زمینی دارای سمی بنام سولانین می باشد که نباید آن را مصرف نمود.

نشاسته یکی از عناصر اصلی موجود در سیب زمینی می باشد. برای تامین انرژی بدن می توان از سیب زمینی استفاده نمود. سیب زمینی به عنوان چهارمین غذای پرمصرف جهان بعد از برنج ، گندم و ذرت می باشد.

سیب زمینی صادراتی

سیب زمینی شیرین

تحقیقات نشان می دهند که پوست سیب زمینی شیرین سرشار از پتاسیم و مواد معدنی است که می تواند به کاهش فشار خون کمک کند. یک سیب زمینی پخته شده متوسط حدود 535 میلی گرم پتاسیم (و فقط 17.3 میلی گرم سدیم) دارد که حدود 15 درصد از مقدار توصیه شده روزانه است. میزان بالای پتاسیم در خون باعث می شوند کلیه ها، آب بیشتری داشته باشند و این به کاهش فشار خون کمک می کند. در واقع، خوردن پتاسیم درست مانند خوردن یک ادرار آور است. پتاسیم همچنین به عملکرد قلب کمک و به صورت بهینه ارتباط اعصاب و ماهیچه ها کمک می کند.

ادامه مطلب  پارچه مبلی مرا وارد دنیای ثروتمندان کرد

سیب زمینی شیرین

سیب زمینی اسپریت

سیب زمینی اسپریت دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. کیفیت زیاد این محصول سبب شده است تا همواره آن را با قیمت نسبتا بیشتری در بازار برای فروش عرضه کنند. عرضه سیب زمینی اسپریت در بازارایران با قیمت مناسب تنها از طریق برخی از توزیع کنندگان اصلی این محصول در کشور انجام می شود. سیب زمینی رقم اسپریت یکی از نام آشنا ترین رقم هایی می باشد که در کشور ما کشت می شود.  در این جا برخی از مشخصات سیب زمینی اسپریت بیان می شود.

این رقم دارای انبارداری نسبتا خوبی می باشد. یعنی می توان آن را برای مدتی در انبار نگهداری نمود. از این رو می تواند یکی از رقم های مناسب برای کشت به شمار آید.

اندازه غده های آن نسبتا متوسط است. محصول آن شکل خوبی دارد. گوشت و پوست آن نیز زرد می باشد. طعم و مزه این محصول خوب است و می تواند نظر مثبت مصرف کنندگان را بدست آورد.

سیب زمینی اسپریت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا