سایر

شناخت هدف کلید راه ثروتمند شدن من بود

انسانی که هدف و رویای خود را نشناخته است، هنوز متولد نشده است و این جمله‌ ای است که می تواند به عنوان یک راهنما برای یافتن پاسخ سوال چگونه پولدار شدن باشد

برنج پاکستانی

با خرید برنج پاکستانی به صورت عمده از این سایت قیمتی باورنکردنی را تجربه کنید. کیفیت بالا و قیمت مناسب جزو ویژگی‌های مهم این محصول است که آن را به یک کالای پر فروش در این مجموعه تبدیل کرده است. این برنج به سبب کاربردهای فراوانی که دارد روزانه در حجم زیادی به سراسر کشور ارسال می گردد. وضعیت صادرات برنج پاکستانی طبیعت در ایران بسیار مطلوب است و همیشه رونق دارد.

برنج پاکستانی

جیوه قرمز تلفن

از سالیان دور در تلفن های قدیمی جیوه دار، از جیوه قرمز تلفن استفاده می شود. فلزات چون رسانا هستند در بسیاری از وسایل الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند و جیوه در گذشته به همین دلیل در تلفن استفاده شده است؛ در سال های قدیم تلفن قدیمی جیوه دار قرمز رایج ترین تلفن بوده و کمتر کسانی داشتند. جیوه و بسیاری از فلزات دیگر مانند طلا و مس در ساخت لوازم الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

جیوه قرمز تلفن

یخچال پهن

به طور حتم همه شما در سوپر مارکتها و فروشگاه های بزرگ انواع یخچال پهن را مشاهده کرده اید که مدلهای توکار این نوع محصولات، به نوعی عروس این گونه یخچالهای صنعتی به حساب می آید. این نوع از محصولات برودتی، بیشتر کاربردهای صنعتی داشته و در تمامی فروشگاه هایی که به فروش مواد غذایی فاسد شدنی مشغول هستند موجود می باشد.

ادامه مطلب  رکاب انگشتر مردانه طلا قم

یخچال پهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا