سایر

عوامل موثر در تقویت ذهن برای پولدار شدن

قبل از حرکت در مسیر موفقیت باید هدف مورد نظر را تعیین کرد و با آموزش درست قدم در راه آن نهاد، از مسیرهایی که می تواند بسیار درآمد زا باشد، تولید مربای هویج می باشد که داد و ستد بسیار مناسبی در آن صورت می گیرد.

غلظت مربای هویج

امروزه هر چه رو به جلو می رویم تنوع غذاهای ما به شدت روندی جالب و عجیب به خود می گیرد یکی از سوالهایی که امروزه بانوان با آن روبرو هستند این است که غلظت مربای هویج چقدر باید باشد، در این خصوص باید اشاره کنم به این نکته که مربای هویج یکی از محبوب ترین نوع مرباها در سر سفره های ایرانیان است به خاطر طعم و رنگ جالبی که دارد بسیار محبوب قرار گرفته است و تهیه این مربای خوشمزه بسیار اسان است. این مربا رو با توجه به خاصیتی که دارد در تمام فصلهای سال می شود آن را تهیه کرد و به خاطر این که این ماده غذایی یعنی هویج در عموم سال وجود دارد دسترسی آن به مربای هویج بسیار راحت است اما توصیه ای که ما می کنیم این است که در فصلی که این ماده غذایی فراوان است از آن استفاده کنید.

غلظت مربای هویج

صادرات هویج

هویج یکی از انواع صیفی جات هایی است، صادرات هویج از ایران به سایر کشورها رونق خوبی دارد، این محصول توانسته خریداران بسیار زیادی از کشورهای همسایه به ایران کشانده و سبب افزایش فروش شود. کیفیت تولید هویج کشور در حدی است که علاوه بر تأمین نیاز بازار داخل به کشورهای همجوار هم صادر می گردد.بهترین هویج تولیدی از مزارع نمونه ایران، صادراتی است و همیشه مشتریان ثابت خود را داشته است و با توجه به برداشت هویج بهاره از مزارع حاصل خیز ایران، این محصول با کیفیت آماده صادر شدن به کشورهای مختلف است و از طرفی برای مشتری هم ارزش افزوده خوبی خواهد داشت. بذر هویج را مانند بذر سایر سبزی های ریشه ای در محل اصلی می کارند. موقع کاشت بذر در نقاط سرد سیر که دارای زمستان های سخت می باشد.

ادامه مطلب  پند های پدرم مرا میلیاردر کرد

صادرات هویج

قیمت گوجه فرنگی

همان طور که می دانید فصل عرضه و میزان تقاضا گوجه در هر دوره از بازار خصوصا تره بار بر قیمت گوجه فرنگی تاثیر گذار اس‍ت.در فصل پاییز و زمستان که عرضه گوجه گلخانه به بالاترین حد خود می رسد، قیمت در میادین تره بار تهران به پایین ترن حد خود می رسد ولی در ابتدای بهار چون تقرییا کشت گلخانه ها پایین می آید و تا کشت گوجه های زمینی فاصله دو تا سه ماهه داریم، قیمت در بازار به بالاترین حد خود خواهد رسید. ‍‍وجود بارش ها در هر منطقه نیز بر قیمت گوجه تاثیر دارد. درسال ۱۴۰۰ که بارش ها بیشتر بود و گوجه فرنگی که دوره ای ۷۰ تا ۸۰ روزه دارد و اگر در انتهای زمستان کشت شوند و در بهار و اوایل تابستان سال عرضه شوند به قیمت پاپپن تری عرضه می شوند.

قیمت گوجه فرنگی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا