سایر

عینک دید مرا باز کرد و مرا به ثروت رساند

مسیری که طی کردم تا بتوانم بر مشکلات غلبه کنم و موانع موفقیت را از سر راهم بر دارم، مسیر پر پیچ و خمی بود اما عینک دید مرا باز کرد و توانستم به راحتی راه موفقیت را پیدا کنم.امروزه انواع گوناگونی از عینک وجود دارد که به برخی از آنها اشاره می کنم.

عینک آفتابی

افراد قبل از خرید حتما باید  عینک آفتابی را انتخاب کنند که مناسب فرم صورت آنها باشد و چشمهای آنها را خوب پوشش دهد. مجموعه ما دارای انواع مختلف عینکهای آفتابی می باشد که دارای لنزهای رنگی مختلف و قابهای متفاوت می باشد که همه سلایق را پوشش می دهد و خریداران می توانند با خیال راحت یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنند.

يـک عيـنـک دودی ارزان قيـمت و بی کیفیت مـعمـولا مـزاياي فـوق را در اختيار شما قرار نمي دهـند بـلكه تنها از شدت نور مي كاهد ولي اشعه ماوراء بنفش را حذف نمي كنـد. از ايـن رو عـنـبـيــه چـشمـان بـواسطـه كـاهش شـدت نـور منبسط تـر و بازتر شده و اجازه مي دهد اشـعـه مـاوراء بنـفـش بيـشتري به آنها برسد كه سبب آسيب به شبكيه چشم و در پي آن ابتلا به آب مرواريد و حتي سرطان چشم مي گردد.

عینک آفتابی

عینک آفتابی اوگامورل

انواع عینکهای آفتابی هر کدام مد نظر گرفته شده برای موارد استفاده ی خاصی هستند که ساخته و تولید می شوند و طراحیهای عینک آفتابی اوگامورل بسیار خاص و ویژه در نظر گرفته می شود تا با هر سبک سلیقه و با هر میمیک صورت هم خوانی داشته باشد و به بهترین نحو مورد استفاده قرار بگیرد.

ادامه مطلب  عناب من را به رویای ثروتمندی نزدیک کرد

حتما تا به حال درباره بیماری آب مروارید را شنیده اید که با استفاده از عینک آفتابی می توان از آن جلوگیری کرد. همچنین بیشترین زمانی که عینک آفتابی در پر طرفدار ترین مرحله خود می رسد معمولا در فصل بهار و به خصوص تابستان است که افراد برای فرار از نور افتاب به عینکها پناه می برند و روزانه افراد بسیار زیادی از آن بهره می برد.

عینک آفتابی اوگامورل

عینک آفتابی پلاریزه

بازتاب نور در یک جهت به صورت افقی پلاریزه نام دارد و به همین دلیل باعث افت در میزان دید می شود و لنزهای عینک آفتابی پلاریزه با داشتن لنز فیلتر نور از این مشکلات جلوگیری می کنند.

عینک آفتابی برای مشاهده صفحه نمایش در مکانهایی مانند پمپ بنزینها، دستگاه های خودپرداز، صفحه های ال سی ی و سایر موارد مشابه این نوع دستگاه ها چون کیفیت دید تصویر را پایین می آورند توصیه نمی شوند و بسیاری از مشاغل مانند خلبانها هم نمی توانند با داشتن ویژگیهای این محصولات و به جهت استفاده مداوم از صفحه های هواپیما از این محصولات بهره ببرند.

عینک آفتابی پلاریزه

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا