فال روز

فال اوراکل ۱۰ خرداد ماه | فرشته پاکی ها چه پیام مثبتی برایتان به ارمغان دارد؟


سایت کافه نیوز:

فال اوراکل در 10 ژوئن 1403 برای متولدین فروردین

متن فال:

در چین ارزش پشم سبز (یشم) از طلا بیشتر است. اما وقتی از زمین گرفته شود، یک تکه سنگ مرده بی ارزش است. تنها زمانی ارزشمند می شود که زمان، کار و مهارت، سنگ ناخالص را به یک شیء الهام بخش از یک امپراتور تبدیل کند. علاوه بر این، یشم پشم سبز (یشم) زنگ نمی‌زند، محو نمی‌شود یا پوسیده نمی‌شود – گنج ذخیره شده آن برای همیشه وجود دارد. بنابراین، یشم (این کارت) نشان دهنده سخت کوشی است، البته کار برای رسیدن به هدفی ارزشمند، ارزش های پایدار، دوستی های طولانی مدت، عمر طولانی و احساس عدالت.

حروف چینی برای “شرق” طلوع خورشید از پشت درختان را نشان می دهد. در اوراکل، کارت شرق نشان دهنده سوال کننده (شما) و وضعیت فعلی او است. کارت شرق نشان می دهد که با توجه به موقعیت کارت درگیر یک حادثه دائمی و حل نشدنی خواهید شد. شرق با بهار و رنگ سبز همراه است. صورت فلکی نجومی او اژدها (5 دایره) و عنصر او چوب است.

هیزم شکنی که هیزم را می برد نماینده مجازی پنج عنصر فلسفه چینی است. آتش و چوب دو مورد از آنها هستند، در حالی که فلز با تبر نشان داده می شود. آتش عامل مهمی است که دو عنصر دیگر را کنترل می کند. علاوه بر این، هیزم شکن نشان دهنده تابستان است که جهت جنوب و عنصر آتش بر آن حاکم است. بنابراین معنای این کارت بسیار عمیق تر از آن چیزی است که از تصویر هیزم شکن می توان تصور کرد. آتش، به نمایندگی از نگهبان هیزم شکن، تمام اثرات مثبت نشاط، حرکت، جاه طلبی و تلاش را آشکار می کند. همچنین مردی را نشان می دهد که تعادل قدرت را در نبرد حفظ کرده است. کمکی که برای پیشبرد برنامه خود نیاز دارید اینجاست. رهبری، روحیه همکاری و موفقیت در عمل را نشان می دهد. فصل تابستان و عنصر آتش متعلق به جهت جنوب است، بنابراین مناسب است هیزم شکن در جنوب یا همراه با قطب جنوب ظاهر شود که نشانه رفاه و آبادانی زیاد است. با این وجود، ظاهر هیزم شکن، اگرچه همیشه نشانه خوش شانسی است، اما انگیزه و انگیزه ای است برای تلاش بیشتر برای پاداش بیشتر – اگرچه ممکن است مادی نباشد، اما در قالب یک ترفیع، شناخت بیشتر یا لطف بیشتر باشد. . در واقع، اگر هیزم شکن در موقعیت نامناسبی ظاهر می شود یا با کارتی که تفسیر متناقضی از وضعیت فعلی شما دارد، پیام این است که باید تمام تلاش خود را برای یافتن راه حلی آشکار برای مشکلات فعلی خود به کار بگیرید. اگر کارت گره (8 چماق) یا شمشیر (2 چماق) در هر جایی در دسترس باشد، برجسته می شود.

فال اوراکل 10 ژوئن 1403 برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

عنصر آب به ارتباط مربوط می شود. این امر به صورت تشبیه امکان پذیر است[ باشد یا حرکت . غالب اوقات ، به مسافرتهای کوتاهِ مکرر اشاره دارد ، ترجیحاً از قبیل مسافرت های منظم ، نه یک مسافرت منفردِ طولانی .

– شمشیر دولبه ، سمبلِ سردرگمی و تصمیم گیری است . 2 چوب به معنای متضاد آن است – جدایی .مادامیکه این کارت وجود داشته باشد ، هیچ پیشرفتی وجود نخواهد داشت ؛ وضعیت (مانند بازی شطرنج) ، پات(بن بست) است تا زمانی که حرکتی انجام شود . شمشیر ، بیانگر عنصر آهن است ؛ رنگ مطلوب آن سفید است ، فصل آن پاییز ، و جهت آن به غرب است

باوجود اینکه نام چینیِ این کارت به معنای ‘آغاز و شروع’ است ، معمولاً توسط غربی ها ‘اژدهای سبز’ نامیده می شود. کاراکترِ چینی نمایشی به سبک خاص از یک قوس ممتد با پیکانی آماده به شلیک است . این مورد یکی از سه نعمتی فرض می شود که در نخستین موقعیت در گستره ظاهر می شود که کارتِ نزدیکِ سمت چپِ قسمت شرقی است ، چنانچه این نخستین کارتی است که پس از کارت وسطی ظاهر شده است . در این موقعیت ، به معنای یک فرد بی درنگ و جاه طلب است ، که مقدر به دستیابی به موفقبت شده است

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

متن فال:

عود ، هنرهای نمایشی را بیان می کند، سمبلی برای فراغت ، آرامش و زمانی برای خوشی پس از یک کار روزمره یا مادام العمر است . مفهوم لغوی موسیقی توسط مجاورت نزدیکِ کارتهای بامبو نشان داده شده است ، که به طور خاص ، کارت کارپ (ماهی کپور) (4 بامبو) یا آب (6 بامبو) می باشند . در ازای قارچ (8 بامبو) یک مفهوم افزوده از عملکرد نامتعارف یا ‘حاشیه ای’ وجود دارد . هنگامی که کارت ، نزدیک به ژادهای کارت ماهر و کوشا (4 دایره) یا حشره (7 دایره) باشد ، سمبل پاداش در ازای زحمت صادقانه است .

این کارت ،ماهِ کف دریا ،نامیده می شود– طریقه ای دلپسند جهت وصف یک مروارید ! .مروارید نزد چینی ها ، بیانگر پالایش و تهذیب است ،بنابر این نشان دهنده ثروت و خوش گذرانی و تجمل است.در یک موقعیت خوب و مناسب این کارت اشاره بر انجام تعهد دارد ، هنگامی که به طور نامساعد قرار گیرد ، اشاره برزیاده روی ناشی از بی فکری دارد .

کاراکترِ چینی برای ‘شرق’ خورشید برآمده از پشت درختان را نشان می دهد . در اوراکل،کارت شرق ،بیانگر پرسشگر (شما) و وضعیت کنونی اوست . کارت شرق اشاره بر آن دارد که با توجه به موقعیت کارت ، شما درگیر یک حادثه و واقعه ای ماندگار و حل نشدنی خواهید شد.شرق ، مرتبط با بهار و رنگ سبز است ؛ صورت فلکیِ نجومی آن، اژدها (5 دایره) ، و عنصر آن چوب است .

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

متن فال:

خورشید زندگی بخش ، قلمرو جنوب رابه تصرف در می آورد ، که سمبلی برای گیاهان انبوه است . بدین خاطر ، چهار هزار سال ، امپراطوران چینی به معابدشان که با فضای تخت شاهیِ رو به جنوب ساخته شده بودند ، توجه داشته اند ، زیرا امپراطور را قادر به تماشای منشاء الهی می کند . بنابراین ، جنوب ، بهترین جهت فرض می شود ، و همواره بیانگر موفقیت است . ظهور کارت جنوب ازاینرو به عنوان امری بسیار خوش یمن تلقی می شود ، زیرا نویدِ یک عاقبت مطلوب را برای هر مسئله ای که توسط کارتهای مجاور آن نمایش داده شده ، می دهد .با تابستان ، رنگ قرمز ، صورت فلکیِ نجومیِ فوینکس (3 دایره) و عنصر آتش ، همپا شده است .

جایی که غربی ها خط و نقطه های روی سطح کره ماه را به چهره انسان روی ماه تشبیه کردند ، چینی ها آنها را نشان دهنده دو موجود خرگوش و وزغ ، معرفی کردند.خرگوش اطلاعاتی درباره اکسیر زندگی می دهد اما وزغ سه پای باستانی ، در حالی که نماد دیگری از عمر طولانی است ، همچنین نشانه ای دست نیافتنی است.این کارت با دارو و درمان همراه است . هر چند نشان دهنده بیماری و درمان است. از جنبه مثبت ، معمولا نشان دهنده بهبود از بیماری است. در موقعیت بد ، نشان دهنده جاه طلبی بیش از حد است.

ادامه مطلب  فال ابجد فردا ۱۷ خرداد ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

ثعلب (ارکید) یک گیاه معمولی نیست ، و خوشایندی های آن بخاطر امتیازهای اندکی است که بیانگر اصلاح است ، و نیز سمبلی برای چیزهای نایاب و گرانبها است .وجود اصلاح فرایندی پیوسته و دائمی راجع به بهبود است تازمانیکه به کمال مطلق برسیم . پس این کارت ها فاش می سازند که احترام و تعهد به عنوان پاداشی برای افرادی که دائماً می کوشند تا به بالاترین استانداردها نائل شوند، موجود است . مفهوم مادیِ بیشتر راجع به ثروت گرانبها هنگامی آشکار می شود که ارکید با مروارید (1 دایره) یا هلو (6 دایره) همراه شود ، هنگامی که ارکید نشان می دهد که برخی چیزها – یا برخی افراد – دارای ارزش زیاد مورد حفاظت قرار می گیرند ، نگهبان ارکید ، از دختران جوان محافظت می کند ، و اگر در پاسخ به سوالی راجع به یک دختر یا خویشاوندِ مونثِ جوان تر ظاهر شود ، جهت کاستن از نگرانی های مربوط به آسایش و رفاه شان به کار می رود .با موجودیت گٌل به نمایندگیِ فصل تابستان ، ظهور این کارت کامیابی در آینده را نشان می دهد .هنگامی که با کارتی که گفته می شود در وضعیتی نامساعد است ، ظاهر شود ، حفاظت دربرابر مشکلاتی را که توسط کارتِ جانشین نشان داده می شود ، عرضه می کند .

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

متن فال:

– کارت سفید ، که ‘اژدهای سفید’ نامیده می شود ، در ابتدا یک جای خالیِ اضافه بود که درنهایت به عنوان کارتی در شأن خودش پذیرفته شد . این کارت در دو سطح قابل تفسیر است . خالی بودن ، مجهول مبهم را نشان می دهد ، درحالیکه ، تفسیر بی روحِ آن تکه ای سفید از کاغذ در انتظار نوشته شدن می باشد – پاسخی به یک نوشته !!! ، یا قراردادی آماده برای امضاء . اینکه کدامیک از این دو تفسیر مناسب است ، بسیار وابسته به شرایط کلی و ماهیت پرسش ، و کارتهای مربوطه در گستره ، می باشد .کارت سفید اغلب در تفاسیر (قرائت ها)بیش از یک بار به کسانی که بسیار علاقه مند به مسائل مذهبی یا معنوی هستند ، داده می شود ، و علامتی از مباشرات عرفانی است . سفید ، نزد چینی ها، اغلب با ارواح مردگان همراه می شود . در مواردی که اخیراً عزاداری وجود داشته است ، این کارت می تواند به عنوان نمادی از تسلی تفسیر شود . کارتهای مربوطه که بر جانب معنویِ سفید تاکید دارند ، هشت کارت نگهبان و بهشت (9 چوب) هستند .تفسیر پیش پا افتاده تری از سفید ، هنگامی که پرسشِ مطرح شده دارای ماهیت مادی تری باشد ، یافته می شود ، درحالیکه ، ارتباطِ کارتهای مرتبط نیز بایستی به حساب آورده شوند . کارت زمین (3 چوب) راستایی واضح است که موضوعات معنوی در آن مطرح نمی شوند ، درحالیکه ، کاج (2 دایره) ، جوهر منتظرِ برخورد با کاغذ را نشان می دهد .

کارت بهشت ، بیانگر تکامل و اتمام است . اما به معنای یک پایان نیست ، برای وقتی که یک چرخه و دوره به اتمام می رسد ، دیگری ، به طور بدیهی آغاز می شود . هنگامیکه کارت بهشت نزدیک به کارت (5 چوب) ظاهر می شود ، بیانگر معبد است ؛ تنها به کارت در (1 چوب) در کنار خود نیاز دارد تا تصویر فرد وارد شونده به معبد جهت شرکت در یک جشن رسمی به دست آید . اگر کارت های بهشت و زمین نزدیک به یکدیگر باشند ، به معنای آن است که هنگامی که وقایع در زمین از قوانین بهشت تبعیت می کند ، همه چیز صحیح و مرتب است ، و خوشنودی و کامیابی به وفور وجود دارد .

– کاراکتر چینی برای ‘یک’ به منزلۀ لولای یک در می باشد ، بنابراین ، نماد 1 چوب ، برداشته شدنِ یک مانع است ، یا دری که باز می شود ، و فرصت های جدید و احتمالاً زندگیِ جدیدی در پیش فراهم می آورد . تنها وابسته به موقعیت ، نماد وارونه می شود ، بدین معنی که مانع ، سدی در برابر مقاصد فرد است . باوجود آنکه درها درآنِ واحد ممکن است بسته ظاهر شوند ، سرانجام باز خواهند شد .

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

متن فال:

– بافت نرم و مخملیِ هلو ، نرمیِ و رایحۀ آن توسط فرهنگ های مختلف بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است تا کیفیت های مربوط به زیبایی زنانه را نشان دهد . ظهور این کارت به طور کلی تأثیر ، ظهور ، یا مداخلۀ یک دختر جوان را مشخص می کند .هنگامی که شما ، یک مرد جوان هستید ، هلو ، بیش از همه ، نشان دهندۀ معشوقۀ شماست است . اگر شما یک دختر جوان هستید ، بخاطر نظم و ترتیبِ دیگر کارت ها ، این کارت گمان نمی رود که خودِ شما را نشان دهد ، هلو ممکن است به معنای یک رقیب باشد . در مورد افراد مسن تری که این فال را می گیرند(اگر شما مسن هستید) ، هلو اغلب بیانگر دختر یا خواهر جوان تر شماست .از آنجایی که بانوانِ دربارِ امپراطور یک زندگیِ آسوده و نازپرورده دارند ، با بسط معنی ، هلو به معنای زیاده روی و سستی می باشد . بعلاوه ، این کارت هنر های خلاقانه ، و موضوعات مربوط به امیال زنانه را نشان می دهد .

– هنگام وزش بادهای سرد زمستانی ، درختان بید در پیش روی آن خم می شوند ، ولی بمحض آنکه بادها می گذرند ، حالت ایستادگی خود را که دوباره مزین به روکشی تازه از سبزه ها است باز می یابد . بنابراین ، بید نماد ، مقاومت بواسطۀ انعطاف پذیری است . دیپلماسی همان راهنما است . ممکن است برآورده کردن امیالِ قوی تر ، بهترین راهکار باشد ، موانع (شکست ها) موقتی هستند ، که پس از اینکه فرد قادر به بازگشت باشد گویی دوباره زنده خواهد شد . بید همچنین قدرت های شفا بخشی دارد – آسپیرین در حقیقت ترکیبی مصنوعی از یک داروی طبیعیِ یافت شده در پوستۀ درخت بید است . شاید این امر دلیلی بر چراییِ ارتباط بید با سوگ باشد – که به تسکینِ قلب شکسته شده کمک می کند .

ادامه مطلب  فال فنجون ۲۵ اسفندماه | فال فنجونتون امروز برای شما چی میخواهد؟

این کارت به معنای موفقیت می باشد. اما موفقیتی که باعث غرور می شود و ممکن است پوچ و باطل شود.طاووس (این کارت) نماد زیبایی است و بیانگر و نماد یک بانو است که در بهار زندگی خود به آیینه خیره شده است. برای چینی ها ، آینه نمادی از کیهان است. بانو ممکن است انعکاس و بازتاب خود را تحسین کند یا خود او ممکن است انعکاسی از مرگ خودش باشد.آینه اغلب نشان دهنده تغییر مسیر در زندگی است.

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

متن فال:

سیمرغ در افسانه چین گفته می شود که تنها به شکل سلطنت یک امپراطور مهربان ظاهر می شود ، هنگامی که زمین و بهشت در توازن هستند ؛ بنابراین ، به معنای خوشنودی می باشد .این مورد ، سمبلِ پرندۀ سرخ تابستان ، یکی از چهار صورت فلکیِ نجومیِ چینی است که به معنای یک پیشامد مسرت بخش است .

عنصر آب ، اشاره بر ارتباط دارد . این امر ممکن است به شکل تطابق ]شباهت[ باشد یا حرکت . غالب اوقات ، به مسافرتهای کوتاهِ مکرر اشاره دارد ، ترجیحاً از قبیل مسافرت های منظم ، نه یک مسافرت منفردِ طولانی .

ماهیگیر که اغلب در مینیاتورهای چینی نشان داده می شود ،نمایانگر فیلسوف باستانی ، شیانگ تای کونگ است . وی توسط پادشاه وِن از سلسلۀ چوو کشف شد (کسی که به گردآوری گزارشها به آی چینگ منسوب شده است) . پادشاه وِن هنگام گفتگو با ماهیگیر ، او را بسیار دانا یافت ، و به معبد خود برد تا نخست وزیر خود کند . فلسفۀ ماهیگیر تنها عقل سلیم بود ؛ حاکمی که ثروتمند می شود درحالیکه مردمش دچار رنج و مشقت زیادی شده اند ، مدت زیادی دوام نمی آورد . کاربرد این مطلب برای زمان متاخر ، آن است که مدیریت خوب منجر به روابط کاریِ خوب می شود که در عوض رفاه و کامیابی را برای همگان به ارمغان می آورد . فیلسوفِ ماهیگیر ، همچنین بخاطر بردباری اش مشهور است ، که شاید تاکتیکی باشد که از ماهیگیری اش آموخته است .ماهیگیر یکی از دو نگهبانان بهار است ؛ با جهتِ شرق همپاست ، رنگش سبز و عنصرش چوب است . متعاقباً برای این کارت ، هنگامی که به فرد فال گیرنده منسوب می شود ، مطلوب است که در قسمت شرقی ، یا در نزدیکیِ یک کارت شرقی ظاهر شود ، که در این حالت ، بیشتر به یک فرد اشاره دارد (تا یک وضعیت) . هنگامی که نگهبان ماهیگیر پدیدار می شود ، اغلب نشان می دهد که سروکار داشتن با مردم (معامله) با ممارست به بردباری بیشتر ، به طور آرام تری پیش خواهد رفت . این امر اشاره بر آن دارد که هرچیزی در مسیر مستقیم پیش می رود ، اگرچه این ممکن است در حین وقوع بدیهی نباشد .

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

متن فال:

این کارت به معنای موفقیت می باشد. اما موفقیتی که باعث غرور می شود و ممکن است پوچ و باطل شود.طاووس (این کارت) نماد زیبایی است و بیانگر و نماد یک بانو است که در بهار زندگی خود به آیینه خیره شده است. برای چینی ها ، آینه نمادی از کیهان است. بانو ممکن است انعکاس و بازتاب خود را تحسین کند یا خود او ممکن است انعکاسی از مرگ خودش باشد.آینه اغلب نشان دهنده تغییر مسیر در زندگی است.

حشره در اینجا سمبل سعی و کوشش است – کرم ابریشم که به دور خود پیله می تند ، مورچه ای که شهر می سازد ، زنبورهایی که غذاهایشان را جمع آوری می کنند ، و حتی جیرجیرک خوش رو ! .کارتِ حشره نقطۀ مقارنِ ژاد است ، نظر به اینکه ، ژاد بیانگر تلاش مداوم در فراهم آوردن پاداشِ پاینده است ، کارت حشره ، کشمکش در یک دورۀ کوتاه را شاید بی هیچ مقصود احتمالی ای ، اما برخی اوقات جهت برخی پیروزی های موقتی آشکار می سازد .سستی و نحیفیِ حشره همچنین سمبل ضعف است ؛ بنابراین ، ممکن است بیانگرِ آن باشد که یک وضعیت آنگونه که تصور می شد ، موثر نیست . کاراکتر ‘حشره’ با همراهی آن با ‘آب’ ترکیبی به معنای رنگین کمان را تشکیل می دهد ، که دگربار برخی چیزهای گذرا را تلقین می نماید – یک شگفتیِ نٌه روزه !

کارت بهشت ، بیانگر تکامل و اتمام است . اما به معنای یک پایان نیست ، برای وقتی که یک چرخه و دوره به اتمام می رسد ، دیگری ، به طور بدیهی آغاز می شود . هنگامیکه کارت بهشت نزدیک به کارت (5 چوب) ظاهر می شود ، بیانگر معبد است ؛ تنها به کارت در (1 چوب) در کنار خود نیاز دارد تا تصویر فرد وارد شونده به معبد جهت شرکت در یک جشن رسمی به دست آید . اگر کارت های بهشت و زمین نزدیک به یکدیگر باشند ، به معنای آن است که هنگامی که وقایع در زمین از قوانین بهشت تبعیت می کند ، همه چیز صحیح و مرتب است ، و خوشنودی و کامیابی به وفور وجود دارد .

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

متن فال:

خورشید زندگی بخش ، قلمرو جنوب رابه تصرف در می آورد ، که سمبلی برای گیاهان انبوه است . بدین خاطر ، چهار هزار سال ، امپراطوران چینی به معابدشان که با فضای تخت شاهیِ رو به جنوب ساخته شده بودند ، توجه داشته اند ، زیرا امپراطور را قادر به تماشای منشاء الهی می کند . بنابراین ، جنوب ، بهترین جهت فرض می شود ، و همواره بیانگر موفقیت است . ظهور کارت جنوب ازاینرو به عنوان امری بسیار خوش یمن تلقی می شود ، زیرا نویدِ یک عاقبت مطلوب را برای هر مسئله ای که توسط کارتهای مجاور آن نمایش داده شده ، می دهد .با تابستان ، رنگ قرمز ، صورت فلکیِ نجومیِ فوینکس (3 دایره) و عنصر آتش ، همپا شده است .

چینی ها بر این باورند که یک جفت اردک برای زندگی کردن در کنار هم می مانند. بنابر این اردک نماد شراکت و همکاری پایدار می باشد. این پاسخی است ایده آل برای هر کس که در رابطه با چشم انداز و آینده رمانتیک و عاشقانه خود سوال می پرسد. در حالی که در رابطه با پرسش و سوال در زمینه کسب . کار ، این کارت نشان دهنده یک همکاری تجاری می باشد.

اژدها نماد شانس و ثروت است، و نشان از رتبه های امپریالیستی است. این نشان دهنده ثروت ناگهانی و غیر منتظره، به جای پاداش کار سخت است. و بنابراین با قمار و بازی همراه است.در یک موقعیت خوش بینانه و خوب دلالت برشانس خوب دارد ، اما از جنبه بد ، به معنی از دست رفتن یا به هدر رفتن پول از طریق قمار یا سرمایه گذاری مخاطره آمیز است ..

ادامه مطلب  فال فنجون 2 فروردین ماه | فال فنجونتون امروز برای شما چی میخواهد؟

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

متن فال:

– تک شاخ در افسانه های چینی – یکی از علامت های مربوط به سلطنتِ یک امپراطورِ خوب – به عنوان دارندۀ قدرتِ دیدنِ آینده مورد نظر قرار می گرفت . ازاینرو ، اهمیتِ کارتِ تکشاخ تواناییِ پیش بینیِ رویدادها است . این گاهی اوقات به معنای نعمت غیب گویی است ، اما به طور معمول تر ، صرفاً بیانگرِ یک دوراندیشی طبیعی است که برخی از افراد را قادر می سازد که همیشه یک قدم جلوتر از رقبای خود قرار گیرند.چنین افرادی یک تواناییِ ذاتی (غریزی) جهت تشخیص شخصیت با دقت غیر طبیعی دارند – تا مردم را ‘به خوبی تشخیص دهند’- بااین وجود ، این خصوصیتی است که ممکن است همواره خوشایند نباشد .

سیمرغ در افسانه چین گفته می شود که تنها به شکل سلطنت یک امپراطور مهربان ظاهر می شود ، هنگامی که زمین و بهشت در توازن هستند ؛ بنابراین ، به معنای خوشنودی می باشد .این مورد ، سمبلِ پرندۀ سرخ تابستان ، یکی از چهار صورت فلکیِ نجومیِ چینی است که به معنای یک پیشامد مسرت بخش است .

این کارت نماد آرامش درونی است که منجر به یک زندگی طولانی می شود.این روز ها به آرامی و با آرامش می گذرند.این کارت برای افراد دانا و با بصیرت الهام بخش تفکر و آزادی و رهایی از فشار های زندگی می باشد.رنگ های غنی این کارت ، نماد ثروت و پالایش می باشد.این کارت همچنین دلالت بر صلح و قناعت و رهایی از اضطراب و نگرانی دارد. این کارت نشان دهنده بهبود بیماری و عمر طولانی است. این کارت آرامش ذهن را نشان می دهد ، با این وجود لزوما به معنی افزایش مشکلات نخواهد بود.ممکن است به این معنا باشد که به نظر می آید فرد دچار یک وضعیت دشوار شود.بنابر این سازش و مصالحه پیشنهاد می شود.

 فال اوراکل ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

متن فال:

عنصر آب ، اشاره بر ارتباط دارد . این امر ممکن است به شکل تطابق ]شباهت یا حرکت غالباً به سفرهای کوتاه مکرر و ترجیحی مانند سفرهای معمولی و نه سفرهای طولانی مدت یک بار اشاره دارد.[билотоилидвижениеНай-честотовасеотнасязачестикраткипътуваниязапредпочитанекаторедовнипътуванияанезаеднократнодългопътуване[باشدیاحرکتغالباوقات،بهمسافرتهایکوتاهِمکرراشارهدارد،ترجیحاًازقبیلمسافرتهایمنظم،نهیکمسافرتمنفردِطولانی

هیزم شکنی که هیزم را می برد نماینده مجازی پنج عنصر فلسفه چینی است. آتش و چوب دو مورد از آنها هستند، در حالی که فلز با تبر نشان داده می شود. آتش عامل مهمی است که دو عنصر دیگر را کنترل می کند. علاوه بر این، هیزم شکن نشان دهنده تابستان است که جهت جنوب و عنصر آتش بر آن حاکم است. بنابراین معنای این کارت بسیار عمیق تر از آن چیزی است که از تصویر هیزم شکن می توان تصور کرد. آتش، به نمایندگی از نگهبان هیزم شکن، تمام اثرات مثبت نشاط، حرکت، جاه طلبی و تلاش را آشکار می کند. همچنین مردی را نشان می دهد که تعادل قدرت را در نبرد حفظ کرده است. کمکی که برای پیشبرد برنامه خود نیاز دارید اینجاست. رهبری، روحیه همکاری و موفقیت در عمل را نشان می دهد. فصل تابستان و عنصر آتش متعلق به جهت جنوب است، بنابراین مناسب است هیزم شکن در جنوب یا همراه با قطب جنوب ظاهر شود که نشانه رفاه و آبادانی زیاد است. با این وجود، ظاهر هیزم شکن، اگرچه همیشه نشانه خوش شانسی است، اما انگیزه و انگیزه ای است برای تلاش بیشتر برای پاداش بیشتر – اگرچه ممکن است مادی نباشد، اما در قالب یک ترفیع، شناخت بیشتر یا لطف بیشتر باشد. . در واقع، اگر هیزم شکن در موقعیت نامناسبی ظاهر می شود یا با کارتی که تفسیر متناقضی از وضعیت فعلی شما دارد، پیام این است که باید تمام تلاش خود را برای یافتن راه حلی آشکار برای مشکلات فعلی خود به کار بگیرید. اگر کارت گره (8 چماق) یا شمشیر (2 چماق) در هر جایی در دسترس باشد، برجسته می شود.

اگرچه نام چینی این کارت به معنای “شروع” است، اما غربی ها معمولا آن را “اژدهای سبز” می نامند. کاراکتر چینی یک تصویر تلطیف شده از یک کمان بلند با یک تیر آماده شلیک است. این آیتم قرار است یکی از سه نعمتی باشد که در جایگاه اول در اسپرد ظاهر می شود، که اگر اولین کارتی باشد که بعد از کارت میانی ظاهر می شود، کارت نزدیک سمت چپ قسمت شرقی است. در این شرایط به معنای فردی سریع و بلندپرواز است که مقدر شده است به موفقیت برسد

فال اوراکل در 10 ژوئن 1403 برای متولدین اسفند

متن فال:

شمال، منطقه ای که هرگز رنگ خورشید را ندید. جهت شوم تلقی می شود. که بیانگر سرما، گرسنگی، روزهای سخت، محرومیت و بدبختی است. بنابراین، کارت شمال نشان دهنده یک باد سرد است، به این معنی: تخلیه منابع، دوره ناراحتی، اضطراب و درگیری با خانواده سلطنتی. گاهی اوقات شخصی را در موقعیت سلطنتی نشان می دهد – یک کارفرمای مسن یا نماینده قانونی.

این کارت نماد آرامش درونی است که منجر به طول عمر می شود. این کارت الهام بخش تفکر و رهایی از فشارهای زندگی برای افراد عاقل و بصیر و کارت ظرافت نیز حاکی از آرامش و رضایت و رهایی از اضطراب و نگرانی است. این کارت نشان دهنده بهبودی پس از بیماری و طول عمر است. این کارت نشان دهنده آرامش است، اما لزوماً به معنای افزایش مشکلات نیست. این می تواند به این معنی باشد که به نظر می رسد فرد در شرایط سختی قرار دارد. بنابراین، مصالحه توصیه می شود.

حشره در اینجا نماد تلاش است – کرم ابریشم که پیله اش را می چرخاند، مورچه ای که شهر می سازد، زنبورهایی که غذای خود را جمع می کنند و حتی جیرجیرک زیبا! کارت حشره نقطه متقارن یشم است، در حالی که یشم نشان دهنده تلاش مداوم برای کسب یک پاداش پایدار است، کارت حشره مبارزه را برای مدت کوتاهی، شاید بدون هیچ هدف احتمالی، اما گاهی اوقات برای برخی پیروزی های موقت و ضعف نشان می دهد. حشره همچنین نمادی از ضعف است. بنابراین، می تواند به این معنا باشد که یک موقعیت معین به اندازه ای که تصور می شد مؤثر نیست. علامت “حشره” با ترکیب خود با “آب” ترکیبی به معنای رنگین کمان را تشکیل می دهد که باز هم چیزهای گذرا را نشان می دهد – معجزه نه روز!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا